1:1
7:2
- : -

Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice 8:6
25. Jaroslav Petrák, 45. Vojtěch Wojnar, 49. Michal Sládek, 49. Pavel Daněk, 53. Jan Waldhauser, 56. Marco Lombino, 57. Michael Kočandrle, 58. Jaroslav Petrák - 1. Václav Kramel, 9. Ondřej Špalek, 14. Michal Němeček, 37. Václav Kramel, 55. Daniel Korych, 60. Václav Kramel; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2 + Dominik Hudec 5:4; využití: 2:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Martin Hruška 30 - Vojtěch Žáček 22; po třetinách: 0:3, 1:1, 7:2;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
Těžko hledat slova. Byli jsme 20 minut od konce sezóny, ale stále jste věřili a ukázala se síla týmu. Tohle byl zážitek, který si budeme pamatovat hodně dlouhou. Děkujeme užasným fanouškům, bez kterých bychom to nedali. Děkujeme samozřejmě i soupeři, protože to byla dobrá série plná hezkých florbalových momentů. Teď to musíme rychle oslavit a připravit se na víkend, protože nás čeká Plzeň a my musíme znovu ukázat, jak silný jsme tým.
Komentář hostů Bajer Martin (Trenér):
Dvě třetiny jsme měli více ze hry a drželi jsme tříbrankové vedení. Na začátku třetí části jsme nedokázali využít více jak tříminutovou přesilovku, pak jsme se naopak nevyvarovali zbytečných vyloučení a vrátili tak domácí do hry. V samém závěru nám už ubývaly síly a zápas jsme zvrátit nedokázali. Ostudu jsme ale v téhle sérii rozhodně neudělali. Gratuluji Pantherům k vítězství a přejeme jim hodně štěstí v boji za postupem.
60:00
Střely ve 3. části: 12:16
60:00
59:59
Vyloučen hráč #72 Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
59:58
Hruška má sérii cenných zákroků.
59:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #9 Ondřej Špalek (8:6).
57:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák z trestného střílení (8:5).
57:53
Petrák nemilosrdně prosřelil Žáčka!
56:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #76 Jan Waldhauser (7:5).
56:47
Siuuuu Kočandrle zvyšuje náskok Panthers.
55:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #4 David Kolář (6:5).
55:42
Netrvalo to dlouho a Lombino touhle pumelicí posílá domácí opět do vedení.
55:30
Žáček vyráží Lombinovu střelu maskou.
54:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych, asistoval #85 Petr Němeček (5:5).
54:47
Korych opět nastavuje nerozhodné skóre.
54:30
Emoce rostou a zápas se začíná vyostřovat.
54:24
Petrák vybojoval faul.
53:17
Akrobatický Hruškův zákrok!
52:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (5:4).
52:18
tik-tak a Panthers jsou ve vedení!
51:34
Waldhauser přestřeluhje.
50:26
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
50:26
Po tomto ostrém zákroku na Waldhausera mají Panthers před sebou další přesilovku
50:00
Petrák prověřil Žáčka.
49:25
Daněk - Pokorný se postarali o vyrovnání.
48:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #39 Lukáš Pokorný (4:4).
48:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #65 Matěj Vavroušek (3:4).
48:20
Sládek snižuje náskok Orky pouze na jednu branku.
47:25
Korych trefuje Hrušku.
46:30
Vavroušek fantasticky vybojoval v rohu a poslal Petráka vpřed.
44:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #81 Michael Kočandrle (2:4).
44:54
Domácím využívají přesilovku!
44:10
Richter úspěšně blokuje Daňkovu střelu.
43:09
Vyloučen hráč #72 Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
43:09
A Orka hrála v šesti, teď čeká přesilovka domácí Panthers.
42:38
Hruškův zákrok proti Sedlákově střele.
42:00
Lombino odpaluje balónek za manitel na druhou stranu hřiště.
40:40
Čáp trefuje boční síťku Hruškovi branky.
40:01
Poslední zahajovací buly tohoto play-off vyhrává Orka.
40:00
40:00
A budou v ní pokračovat i na začátku třetí části.
40:00
Střely ve 2. části: 11:9
40:00
38:17
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 5 minut za hrubost.
38:17
Bohužel netrvala tak dlouho a hosté si jí zahrají taky, ale o něco déle.
37:46
Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:46
Domácí si zahrají přesilovku.
36:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #12 Daniel Goll (1:4).
36:36
Petrák po Waldhaserově přihrávce do prázdné brány netrefuje.
36:03
Domácí více na balónku, hosté ho spíše odpalují.
35:07
Sládečkův blok.
33:59
Pokorný ráznou střelou z nápřahu treuje břevno.
32:11
Panthers skvěle kombinují a vytváří si parádní šance.
31:45
Bárta prohodil Waldhausera a trefuje tyčku.
31:22
Famózní střela od Sládečka.
30:27
Pokorný nedokázal doklepnout Míkovu střelu za záda Žáčka.
29:47
Panthers vyvíjí obrovský tlak.
29:33
Hruškův zákrok maskou.
27:12
Domácí střílí, ale zatím pouze do bloků.
25:44
Škodík teď zachránil rychlý protiútok Orky.
25:01
A Petrák snižuje náskok Orky.
24:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #65 Matěj Vavroušek (1:3).
24:10
Hruška opět fantasticky podržel svůj tým.
22:41
Petrák se po zranění připomenul na hřišti svou střelec, Žáček s ní měl nelehké komplikace.
20:01
Úvodní buly druhé části vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Vřeje doporučuji si pustit námi vysílaný video přenos na internerové stránce TVcom, jako obvykle Vás tím bude doprovázat komentátorské duo Prokůpek - Hadamovský.
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:59
Žáček podržel svůj tým před "kabiňákem" a tímto zákrok nám končí první část.
19:50
Kramel pálí mimo.
19:18
Parádní Sládečkův blok.
18:41
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
18:41
Hosté si zahrají další přesilovou hru.
16:50
Tichý se dokázal včas vrátit.
15:50
Hosté mohou častokrát těžit z vysokého napadání domácích.
15:06
Kalous váhal se střelou a trefuje prvního hráče.
13:22
Kölbl nabral dostatečnou rychlost, bohužel neměl komu dál přihrát.
13:07
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #89 Václav Kramel (0:3).
13:07
A dokázali ji využít, tím navyšují svůj náskok o tři branky.
11:31
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
11:31
Hosté si za Hudecův zákrok zahrají přesilovku.
11:19
I Orka trefuje trefuje pouze Waldhauserův blok z rozehrávky.
10:35
Standartní situace domácím nevyšla.
10:06
Hruška se postavil a chytá dlouho přihrávku vzduchem.
09:23
Pápa svou přihrávkou odevzdal balónek ale následně poté ho dokázal vybojovat zpět.
08:54
A Špalek si dokázal s Hruškou poradit.
08:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek z trestného střílení (0:2).