0:1
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Ústí 3:1
15. Lenka Přerostová, 47. Martina Špetová, 59. Michaela Urbanová - 29. Markéta Kociánová; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 17 - Kateřina Kočová 31; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
V první řadě pochvala pro soupeře, po celou sérii výkon hodný play-off, skvěle zvládnutá obrana, bojovnost, i výkony golmanek. Díky za tuto konfrontaci. Pro náš velmi mladý kolektiv je otočení takto těžké série cenné hlavně s ohledem na sebevědomí do dalších bojů. Fantastickým divákům jsme snad poděkovali pohledným florbalem za úžasnou atmosféru. Přístí zastávka: Liberec.
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
Utkání se dnes nehodnotí snadno. Ani snad proto, jaký byl výsledek. Sérii jsme měli ukončit již v neděli, kde jsme měli soupeře na lopatě. Co je ale z mého pohledu smutnější, je agrese a zákeřnost, se kterou jsme se museli vypořádávat. Bohužel ani my jsme díky tomu občas neudrželi disciplínu. Holkám děkuji za další neskutečnou sezonu a nařizuji nuceně odpočinek, abychom zhojili všechny fyzické i duševní šrámy. Zdravím naše skvělé fanoušky a svoji podporující rodinu.
60:00
Střely ve 3. části: 18:9
60:00
59:47
Oba týmy v plném počtu.
58:38
Střelu Mečířové vyráží mimo hřiště Valečková.
58:04
Ústí zkouší bez brankáře.
58:03
Timeout Florbal Ústí
58:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová bez asistence (3:1).
58:03
Při hře 4 na 4 dostala Urbanová dostatek prostoru a navyšuje náskok domácích.
57:46
Vyloučen hráč #6 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
57:46
Vyloučen hráč #5 Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
57:02
Valečková opět výborná proti střele Tomanové.
56:37

Poláková posílá Bejčkovou tvrdě k zemi.
55:45
Gabrielová prověřuje pozornost Valečkové.
54:18
Tomanová se snažila vytočit z rohu, ale od domácích obránkyň nedostala prostor.
52:23
Poláková teď před odkrytou brankou, ale míček jí ujel do rohu.
52:02
Další sled dorážek míčku do branky Ústí.
50:43
Kopřivová nedovolila Polákové se ani přiblížit s míčkem k brance.
48:54
Bejčková si hezky naběhla do volného prostoru na středu kam dostal přihrávku od Sukové. Zakončení z první,  ale letělo nad branku.
48:23
Tomanová hledala před brankou stojící Mrázovou, ale přihrávka přes domácí Maškovou neprošla.
47:38
K Markové se dostal míček z rohu od Žižkové a její střela orazítkovala břevno.
46:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (2:1).
46:49
Kopřivová na Špetovou, která si zkušeně počkala a poslala míček do sítě hostů.
44:45
Střela Bobkové ani následně dorážka Lejbové do branky hostujícího týmu neprošly.
44:01
Střelu Kubíkové Valečková viděla.
42:43
Kaslová našla Binědovou ale ta míří těsně vedle tyčky.
39:49
Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
39:15
Hosté  v plném počtu.
38:02
Domácí kombinují, ale větší šanci jsme ještě neviděli.
37:15
Vyloučen hráč #5 Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:15
Poláková ve velkém brankovišti Plzně trefila Kopřivovou a tak před koncem druhé třetiny na hřišti uvidíme i přesilovkovou formaci domácích.
35:23
Střelu Sukové v pádu chytá Kočová.
34:38
Také Přeroswtové v dobré střelecké pozici skočil míček.
33:16
Binědová našla Žižkovou na středu, té ale střela nesedla.
30:12
I další signál Plzně z útočného rohu zaměstnal komplet Ústecký tým.
28:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #48 Daniela Tomanová (1:1).
28:44
Nepřesnost v rozehrávce domácích vystihly Kociánová a Tomanová a je srovnáno.
27:45
Binědová našla v rychlém úniku Drugdovou, chyběl kousek a míček by skončil za Kočovou.
26:10
Secvičená standartka Plzně z útočného rohu teď zaměstnala jak Kočovou, tak obránkyně Ústí.
25:50
Bejčková prosvištěla hřištěm, ale míček končí v rohu.
24:48
Ani Kociánová nenašla cestu skrz domácí obranu k Valečkové.
24:04
Domácí v plném počtu.
23:57
Kubíková zkouší z dálky, ale opět Vostracká vykopává míček mimo nebezpečí.
22:57
Domácí hráčky drží míček v rozích hostů a vteřinky trestu Urbanové ubývají.
22:04
Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:04
Při souboji v rohu si Urbanová nešikovně  přehazovala hůl přes soupeřku a odsedí si dvě minuty.
21:15
Střela Sukové míří akorát do břicha golmanky hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:6
20:00
18:18
Maškové střela nesedla a míček sjel z její čepele do rohu hřiště.
15:35
Žižková vystihla rozehrávku hostů a šla sama na Kočovou, Plzeňská hráčka se ale dostala do příliš velkého úhlu a Šímová tak neměla větší problémy.
14:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #46 Michaela Urbanová (1:0).
14:04
Přerostová se vytočila na střed hřiště a posílá míček nad nohu Šímové.
13:58
Poláková vypíchla míček rozehrávajícím domácím hráčkám ,ale k Valečkové už jenom doklouzal.
13:39
Binědová míří těsně nad branku Ústí.
12:52
Několik míčku z florbalek Plzeňské druhé lajny teď letělo v rychlém sledu na Kočovou, se všemi si ale golmanka hostů poradila.
12:20
Srážka Urbanové a Zavadilové na středu se obešla bez zranění.
11:10
Vostracká si prošla celé hřiště zastavila jí až zeď postavené z obránkyň Ústí na velkém brankovišti.
09:39
Střelu Bratschaedlové Valečková uklízí do rohu hřiště, kde už si s míčkem poradila obrana domácích.
08:46
Míček se odrazil k Žižkové, ale i její střela je zblokována obranou hostů.
06:33
Mečířová zkoušela z půlky, ale Vostracká střelu pohotově zblokovala.
04:55
Kopřivová se hezky prosmýkla středem hřiště a míčku moc nechybělo, aby skončil v brance.
03:13
Bratschaedlová trefuje  domácí obránkyni a míček mizí mimo hřiště.
02:48
Souboj dvou sedmnáctek u mantinelu vyhrála ta Plzeňská.
00:57
Suková ze středzu hřiště trefuje pouze helmu Kočové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Kateřina Kočová; hráči v poli: Kateřina Šímová, Klára Mečířová, Lucie Špírková, Petra Bratschaedlová, Markéta Kociánová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Michaela Urbanová, Lenka Přerostová, Martina Špetová