2:0
2:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha 6:0
1. Barbora Lovíšková, 4. Lucie Vernerová, 16. Nikola Pieczonková, 24. Lucie Vernerová, 29. Michaela Stránská, 32. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Richard Iltis - Jakub Flek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková ? - Karolína Hujerová ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:0;
36:00
Střely ve 3. části: 14:4
36:00
31:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (6:0).
31:36
Tkadlecová se prohnala skrze hřiště ve vlastním oslabení jako uragán a nachází volnou Pieczonkovou, která se opět neplete
31:00
Tatran se skvěle brání v oslabení, ale Sparta se nevzdává
30:34
Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:28
A další úžasný zákrok Fajčíkové, diváci ho ocenily potleskem
28:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Michaela Stránská, asistoval #8 Lucie Vernerová (5:0).
23:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (4:0).
23:44
Nejistý zákrok hostující golmanky byl potrestán
22:32
Vyloučen hráč #30 Eva Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
15:42
Krásná individuální akce Pieczonkové přes celé hřiště končí golem, časoměřič vedle mě tleská
15:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (3:0).
13:18
Vyloučen hráč #98 Nikola Pieczonková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
11:30
Novotná ze střídačky Tatranu hlasitě chválí obránkyně za úspěšně zastavené 2 na 1, jen tak dále holky!!
09:50
Obranou dvojici Krejčí a Janíkovičová bude těžké prostřelit, jejich zed'zůstává zatím neprůstřelná
07:38
Vyloučen hráč #72 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:50
Tatranský tlak se zvyšuje a zvyšuje
06:30
Pieczonková se prohnala brankovištěm tatranek, ale k zakončení nedošlo
03:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (2:0).
03:20
Kapitánka Tatranek vyslala, od půlící čáry, dělovou ránu, která končí v rukou golmanky
02:28
Hráčka Sparty s číslem 86 ted poznL co je to tatranský blok
00:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #23 Michaela Stránská (1:0).