5:0
5:2
- : -

Florbal Kladno - FBC Rakovník B 16:2
4. Václav Linhart, 6. Lukáš Sedláček, 9. Ondřej Slivka, 10. Tomáš Sochor, 10. Václav Linhart, 12. Václav Linhart, 14. Lukáš Sedláček, 14. Milan Všetečka, 15. Václav Linhart, 18. Milan Všetečka, 24. Lukáš Sedláček, 25. Václav Linhart, 29. Václav Linhart, 31. Milan Všetečka, 32. Tobiáš Chromý, 34. Adam Brynda - 26. Martin Novotný, 28. Jan Kebrle; rozhodčí: Ondřej Jícha - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Neuman ? - Ondřej Jelínek ?; po třetinách: 6:0, 5:0, 5:2;
36:00
Střely ve 3. části: 16:2
36:00
33:55
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #22 Adam Brynda, asistoval #7 Václav Linhart (16:2).
31:50
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #17 Tomáš Sochor (15:2).
30:18
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #14 Lukáš Sedláček (14:2).
28:20
Linhart rychlou akcí odpovídá na gól Rakovníka a dává svůj šestý gól v utkání.
28:16
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #14 Lukáš Sedláček (13:2).
27:37
Rakovník využívá přesilovou hru a snižuje na 12:2!
27:28
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #73 Jan Kebrle, asistoval #71 Martin Novotný (12:2).
25:31
Vyloučen hráč #2 Marek Skřivan družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:07
Hráčům Rakovníku se podařilo prolomit obranu Kladna a dávají svoji první branku v utkání.
25:06
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #71 Martin Novotný, asistoval #94 Jiří Adamec (12:1).
24:38
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 20:3
24:00
23:08
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #7 Václav Linhart (11:0).
18:01
17:50
A máme tu desátý gól dnešního utkání.
17:48
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #7 Václav Linhart (10:0).
14:43
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #22 Adam Brynda (9:0).
11:38
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #2 Marek Skřivan (6:0).
09:51
09:10
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #9 Daniel Šebela (4:0).
08:24
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #8 Ondřej Slivka, asistoval #9 Daniel Šebela (3:0).
05:34
03:22
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #20 Milan Všetečka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rakovník B:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: Radim Neuman; hráči v poli: Adam Brynda, Marek Skřivan, Milan Všetečka, Lukáš Sedláček, Václav Linhart
00:00
Vítám Vás u dnešního zápasu mezi Florbal Kladno a FBC Rakovník B, přeji pěknou zábavu.