0:3
0:0
- : -

TEXAS LONGHORNS Sépiáci - ACEMA Sparta Praha B U23 1:6
5. Petr Lávička - 6. Oliver Mraček, 8. Adam Kocián, 8. Adam Kocián, 16. Matěj Eisenkolb, 24. Adam Novák, 30. Matěj Eisenkolb; rozhodčí: Michal Kolář - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Roman Nový ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:0;
36:41
Vyloučen hráč #3 Sebastian Grabinský družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #86 Matěj Eisenkolb, asistoval #74 Adam Kocián (1:6).
23:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #56 Adam Novák, asistoval #21 Matěj Kozdera (1:5).
15:45
15:00
15:00
07:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián z trestného střílení (1:3).
07:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #24 Oliver Mraček (1:2).
05:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #24 Oliver Mraček bez asistence (1:1).
04:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #48 David Halamíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B U23:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Dan Ježil, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk