1:2
2:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Předvýběr.CZ Florbal MB White 5:6pn
5. Jakub Dočekal, 10. Lukáš Wiedemann, 18. Marek Hauptmann, 41. Miroslav Řehák, 43. Jakub Dočekal - 10. Aleš Chmelař, 21. Martin Hlušička, 27. Petr Špaček, 36. Jan Michalec, 37. Marek Dlask, N Petr Špaček; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jakub Ragač ? - Václav Járka ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2;

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #37 Miroslav Řehák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #59 Petr Špaček a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #22 Jakub Dočekal a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #78 Adam Staněk a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #56 Matyáš Cvejn , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
42:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #35 Hynek Trnka (5:5).
42:38
Vyloučen hráč #77 Jan Michalec družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hrubost.
40:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #96 Marek Hauptmann (4:5).
38:15
Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
38:15
Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hrubost.
36:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #21 Marek Dlask, asistoval #3 Matěj Miclík (3:5).
36:20
35:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #2 Martin Hlušička (3:4).
30:00
30:00
29:48
Vyloučen hráč #62 Aleš Chmelař družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
26:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #62 Aleš Chmelař (3:3).
20:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #2 Martin Hlušička, asistoval #57 Matěj Boček (3:2).
17:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #22 Jakub Dočekal (3:1).
15:00
15:00
09:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #30 Lukáš Wiedemann, asistoval #38 Josef Trčka (2:1).
09:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #59 Petr Špaček (1:1).
04:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #37 Miroslav Řehák (1:0).
02:20
Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za zdržování hry.