0:0
3:2
0:1

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 5:6p
10. Matěj Pruner, 10. Jakub Kolstrunk, 45. Matěj Čermák, 46. Radim Křenek, 60. Milan Garčar - 3. Jakub Buršík, 14. Jan Malič, 15. Adam Růžek, 46. Jakub Buršík, 47. Jakub Buršík, 69. Patrik Šebek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 346; zásahy brankářů: Martin Beneš 21 - Jakub Zavřel 18; po třetinách: 2:3, 0:0, 3:2, 0:1;
70:00
Střely v prodloužení: 2:3
68:17
68:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (5:6).
68:17
A je hotovo, na nájezdy nedojde. Šebek se dokázal vymanit od mantinelu až na střed. Jeho střela nad statickou nohu rozvlnila síťku Beneše.
Rozhovory po utkání trenéři, hráči
66:42
Sparta pod tlakem vyhazuje na soupořovu polovinu, aby si mohli vystřídat.
66:17
Beneš slušně čapnul Buršíkovu střelu z ničeho.
63:34
Koširova střela ze středu po teči končí za mantinelem.
62:50
Bohemians delší dobu na balónku.
61:47
Takhle si to asi nenakreslili. Míček skoro hned ztratili a následně museli hasit protiútok.
61:44
Timeout FbŠ Bohemians
61:44
Timeout Bohemians v momentě kdy mají standardní situaci na středu hřiště na útočné polovině.
61:10
Zatím týmy nikam moc nepospíchají a užívají si čas strávený na balónku.
59:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #14 Marek Zouzal (5:5).
59:44
Zouzal v situaci dva na jedna nahrál Garčarovi, který už měl před sebou jen prázdnou branku.
59:30
Sparta jde do šesti.
58:52
Zouzal ze strany jen do bližší tyče.
58:49
Střela do tyčky hráč #14 Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha .
58:32
Bohemians hrají v pěti.
58:13
Zouzal z dobré pozice míjí branku.
57:25
Ujhelyi měl teď odkrytou skoro celou branku, ale míček netrefil ideálně.
56:32
Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
56:32
Malič se dostal v obranném rohu ppod tlak, ztratil míček a zatáhl za záchranou brzdu.
55:22
Sparta hraje v pěti.
54:54
Petrák dostal nahrávku na střed zpoza branky a trefuje tyč.
53:22
Vyloučen hráč #30 Martin Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
53:22
Beneš se snažil vyhodit míček přes Šebka a dopustil se přestupku.
50:34
Kareš střílí gól. Ale byl zde faul, takže nic.
48:55
Nyní si oba soupeři stěžují na nepískané sekání.
48:04
Pruner se vydal sám středem a dostal se až k zakončení, které ale skončilo kdesi za mantinelem.
46:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #84 Marek Ďopan (4:5).
46:26
Ďopan nahrál Buršíkovi na střed. Ten i přes teč obránce Sparty dokázal skákající míček trefit a ještě ho vyslat přímo nad nohu Beneše.
45:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #14 Marek Zouzal (4:4).
45:28
Volný úder ze středu hřiště zahraný skoro co nejjednodušeji to jde. Zouzal přiťukl Křenkovi, který propálil nejen zeď ale i Zavřela. Stav opět srovnán.
45:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (3:4).
45:11
Buršík dostal míček do rohu a zněj zatáhl, došel až na střed a vystřelil přesně k tyči.
44:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #27 Michal Pažák (3:3).
44:44
Pažák dostal míček na střed, prohákl se mezi dvěma obránci a předložil balónek před prázdnou branku Čermákovi.
44:37
Nádherný čistý gajdy v podání Čermáka.
43:34
Košir se dostal do sednviče Bohemians a o míček ve slibným výpadu přišel.
42:03
Střela do tyčky hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha .
42:02
Rychle rozehraná standardní situace z rphu a Krbec osamocen za osou trefuje jen konstrukci branky.
41:15
Forman nyní proběhl tři hráče Sparty. Beneš jeho střelu chytil a vyslal Prunera do protiútoku. Ten střílí mimo kasu.
40:35
Ujhelyi svým klasickým zátahem od mantinelu trefuje jen správně postaveného Zavřela.
40:01
Úvodní buly třetí tetiny vyhrává Sparta.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:00
Teď se nám zápas docela zvrtnul. Dost soubojů, i těch dohraných, sekáních, pokřiků... Zatím nic bez dvou minutového trestu.
38:20
Kareš byl poslán vystřídat hráčem Bohemians. Rozhodčí pískají jen volný úder a z řad fanoušků se ozívá pískot.
37:52
Čermák měl teď dvě velmi dobré šance před bránou soupeře. Ani jedna však nekončí v brance.
36:33
Pruner dostal míček na střed od Garčara. Jeho střela šla ale do míst, kde byl Zavřel.
35:01
Křenek pod tlakem dvou hráčů v obranném rohu ztratil balónek. Poté musel faulovat.
34:45
Buršík z výběhu trefuje jen Zouzalův blok.
32:31
Pruner nepřesně přihrál při rozehrávce. Naštěstí jeho přihrávka ani neletěla po zemi, takže si ten míček ještě vybojoval zpět.
31:09
Ztráta při standardní situaci na útočné polovině ze strany Sparty a už míček poskakoval na hranici brankové čáry Beneše.
30:00
Sparta ve druhé třetině dělá hodně zbytečných ztrát. Zatím to Bohemians gólově nevyužívají.
28:26
Menší šarvátka mezi Kolstrunkem a Šimáněm skončila jen dohodou.
27:19
Hra je pozastavene a rozhodčí si jde pokecat s trenérem Bohemians Jedličkou.
26:05
Krbce v protiútoku trefil Zavřela, který vyrazil vedle sebe. Ujhelyi prázdnou branku z dorážky netrefil.
23:45
Košir se nenechal omámit Formanovými pohyby a nepustil ho přes sebe.
22:37
Dobrá křižná přihrávka Buršíka na Šebka. Šebek se k míčku ale těně nedostal.
21:20
Sparta je v tlaku na útočné polovině. Zatím se jí ale nedaří ohrozit branku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta.
19:01
Střela do tyčky hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha .
18:52
Střela do tyčky hráč #27 Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha .
18:51
Střela do tyčky hráč #87 Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha .
18:47
Čermák trefuje od mantinelu tyč. Pažák následně nedokázal dorážkou dostat míček za brankovou čáru.
17:00
Růžek ze středu střílí směr roh. Rozehrávat bude Sparta.
14:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #22 Daniel Cabejšek (2:3).
14:57
Růžek metr před Benešem celkem náhodně tečoval Cabejškovu razantní střelu. Beneš byl v této situaci bezmocný.
13:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (2:2).
13:38
Forman našel žabičkou Maliče, který stál ve velkém brankovišti. Jeho precizní teč skončila v brance.
12:38
Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
12:38
Juha dohrál soupeře u střídačky Sparty, čímž si vysloužil dvě minuty na trestné lavici, teda spíš židli na které stejně nesedí a už číhá na mantinelu.
12:25
Zeman zablokoval střelu v situaci jedna na jedna po chybě Juhy.
11:40
Sparta drží balónek na své polovině.
09:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #10 Josef Juha (2:1).
09:48
Kolstrunk dva metry za polovinou hřiště natáhl k velmi jedovaté a schované střele. Trefil přesně dolní místo na bližší tyči obdobně jak Pruner.
09:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner bez asistence (1:1).
09:31
Chyba Bohemians na útočné polovině a volný míček si vzal Pruner, který v situaci jedna na jedna nic nevymýšlel, zatáhl a prostřelil Zavřela na bližší tyč.
09:00
Forman chyboval při rozehrávce, z čehož mohl následně těžit Kareš, ale tuto šanci nevyužil.
07:41
Krbec se těsně nedostal k dorážce před brankou Bohemians.
07:22
Rozhodčí uklidňuje spor mezi Pažákem a Buršíkem.
05:33
Čihák vystřelil z poloviny hřiště přízemní střelu. Avšak mimo branku.
04:24
Juha si položil Zavřela na zem, ale nedokázal uklidit balónek za tyčku.
02:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (0:1).
02:54
Nahrávka přes šířku hřiště a následné přiťuknutí do předbrankového prostoru, kde stál dobře postavený Buršík. Osamocen v tomto prostoru neměl problém vstřelit první branku tohoto zápasu.
02:19
Zemanovi se hokejka zahákla do Šimáňova podpaždí. Následnou potyčku rozhodčí vyhodnotili ve prospěch Bohemians.
01:10
Pruner hledal Košira na středu, ale jeho nahrávku obránci přečetli jaka knihu.
00:33
Gajdoš se snažil dostat od mantinelu na střed hřiště, ale tvrdě narazil.
00:01
Úvodní buly vyhrávají Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jan Malič, Filip Forman, Karel Petrák, Jakub Buršík, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Michal Pažák, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec, Lukáš Ujhelyi