3:1
- : -
TROOPERS
Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér):
Pěkné utkání, hodné semifinále playoff. Hosté předvedli kvalitní výkon podporovaný fanoušky z Pelhřimova. Děkuji našemu týmu za perfektní, rozuměj odpovědný výkon, kdy jsme po celé utkání meli navrch.
Děkuji také a hlavně naším fanouškům, byli jste skvělí!!
Štastnou cestu domů přejeme rozhodčím i hostům.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Soupeř dnes dokázal využít našich chyb a zaslouženě se ujímá vedení v sérii. Pokud chceme pomýšlet na zdramatzizování série, musíme přepnout na vyšší rychlostní stupeň, být daleko více důrazní a nekompromisní v zakončení. Chybí nám odvaha do kombinací. Díky soupeři a skvělým divákům. Speciální díky našim fans, kteří vážili cestu do Brna.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:14
Tak na tuhle střelu Domkář nedosáhnul, byl na střídačce protože hosté hráli v šesti.
57:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů z trestného střílení (9:5).
56:50
Knězů chtěl zkusit přihraj a běž, jeho spoluhráči to bohužel nepochopili.
56:18
Vlach pouze do připraveného Melichara.
55:20
Krásně Daler na Kadlece, ten byl ale dobře obestoupený hráči hostů.
54:41
Konečně něco zajímavého, hráč hostů končí v útočném rohu za mantinelem. Jinak se nic neděje, přihrávky a přihrávky ale z těchto mraku neprší.
50:34
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec bez asistence (9:4).
50:34
K tomu není co říct, Kadlec opět září. Sám prošel přes pár hráčů a zavěšuje, bezmocný Domkář.
49:59
Grábl odvádí dobrou a černou práci.
49:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #38 Jan Grábl (8:4).
46:40
Kocián nepochopil, že ho vybil svojí střelou Mlejnek a hraje dál.
45:32
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #8 Vít Mlejnek (7:4).
45:32
Kadlec je dobrá partie, dům v Černých polích, dává góly. Není divu, že má dvě děti.
44:59
Domácí zatím v oslabení ale na balónku.
43:50
Kocián ve velké šanci trefuje pouze prostro za brankou.
43:13
Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:13
Co ty černej sedíš v zadu, vystrkuješ na nás bradu? Grábl nedovoleně bránil a odpočine si na trestné.
42:50
Minich složi Domkáře, hosté mají výhoduuu.
41:00
Daler těsně přestřeluje, poté hází hosté ručník do ringu. Hraje se ovšem dál.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:5
40:00
37:10
Situaci 2 na 1 ve prospěch hostů pokryl pěkně Mlejnek. Škoda, že tak dobře neumí zařídit i pořádání.
35:50
Suchomel si zaplatil dovolenou u "CK útočná třetina" a operuje za brankou hostů.
35:30
Beránkova rozehrávka pouze do Běhounka, hosté z toho vytěžili pouze úder z rohu.
34:00
Když to Fučíkovi nevyšlo zpozda branky tak to zkouší z plky hřiště, Melichar připravený.
32:50
Kromě toho, že Potáček nedonesl slibovanou meruňku ještě rozlil odraženým míčkem Krvačovi pivo, možná se bude zbytek zápasu stopovat na hodinkách.
31:48
Kalina si nepřišel na Kadlece a ten získává míček. Po chvíli ve velké šanci opět Kalina, tentokrát trefuje Melichara.
31:35
Hosté v plném počtu.
31:15
Grábl netrefuje nezadanou branku.
30:12
Grábl podržel mezerník, ale trefuje pouze prvního hráče.
29:35
Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:11
Hostující Havertz zabránil Kadlecovi ve hře a o svém činu může přemýšlet, jak doufá dvě minuty, na trestné lavici.
28:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #66 Daniel Minich (6:4).
28:49
Do prázdné branky doklepává Grábl, který si před chvílí hrál s ohněm, když byl pod napadáním dvou hráčů hostů.
28:07
Borovička pouze do konstrukce branky.
27:33
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #37 Tomáš Pavla (5:4).
27:33
Pavla prošel po křídle, serviruje neobsazenému Votlnerovi na velké brankoviště a ten zavěšuje.
26:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (4:4).
25:59
Kocián střílí, Zrzavý doráží, míček ale v síti nekončí.
24:23
Vyloučen hráč #17 Martin Vespalec družstva TROOPERS na 2 minuty za špatné střídání.
22:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #37 Kryštof Smejkal (4:3).
22:41
Knězů po nahrávce Smejkala sám před Melicharem a trefuje na vzdálenější tyč.
21:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil #15 Vojtěch Potáček, asistoval #14 Petr Kubala (4:2).
21:49
Kubala vzduchem našel Potáčka a ten z voleje prostřeluje Domkáře.
18:30
Benjamínek Beránek od mantinelu, opět Domkář, můžete hádat co udělal. Zase to chytil no.
17:40
Grábl zatlačil hráče hostů na mantinel, diví se jak s jeho barvou to mohli rozhodčí písknout
16:00
Vojta "Borovička" Potáček byl v dobré šanci, Domkář sbírá bobříka chytání.
15:50
Teď byl Domkář na Dalera připravený a jeho samostný únik přerušuje.
14:38
Mantinel dole a všichni si stěžují na Matiho, že ho shodil.
13:59
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #8 Vít Mlejnek (3:2).
13:59
Mlejnek přes svoje čočky zaměřil přesně čepel Dalera a kudrnaté štěstí uklízí do prázdné brány.
13:20
Namlsaný Fučík už to zkouší i zpoza branky, míček mu ujíždí.
13:00
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #15 Vojtěch Potáček (2:2).
13:00
Mati po přihrávce Potáčka uklízí do poloprázdné branky Mati.
12:50
Dlouhý míček od Škvrkala sbírá Melichar.
11:45
Fučík se dnes doma dobře naladil a opět skóruje.
11:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #97 Matěj Kutílek (1:2).
11:00
Kněžů trefil do černého (Grábla) volný úder pro domácí.
10:00
Atmosféra na hale je opravdu zaHouštěná, hráči Bučovic by měli radost.
10:00
Kadlec servíruje před branku na Voltnera, hosté připravení a mají míček na čepelích.
09:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #35 Libor Domkář (1:1).
09:10
Domácí Peška střílí pouze do Domkáře, od toho se míček odráží až do brejku pro Fučíka.
07:20
Suchomel s pokřikem "Tymiii" blokuje střelu hostí.
06:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #21 Daniel Budík (1:0).
06:40
Rozehrávka hostů vzduchem na Kociána,  ten slibnou šanci míjí. Do útoku jdou domácí kde asi napotřetí do posunuté branky trefuje Minich mezi čárky kde má branka stát.
06:07
Nához Martínke do zadního mantinelu a u míčku jsou hosté.
05:20
Domácí Minich se dostal sám před Domkáře, ten byl připravený a jeho dobrou střelu kryje.
04:40
Domácí první lajna ted zavřela hosty, Peška střílí pouze do rohu.
03:20
Domácí podzemní houba kterou hledají psi nebo prasata na L (Lanýž) odvrací útočné šance hostů.
03:05
Dlouhý náčut na obranou polovinu domácích, Mlejnek odvrací do autu.
02:20
Domácí "kokos na sněhu" Grábl zaváží za branku hostů.
01:50
Mozr se vytáčí zpoza branky, Melichar připravený.
01:10
Hosté zatím v hledišti i na hřišti lepší.
00:40
Suchomel vyvezl míček, servíruje Budíkovi, ten nadvakrát nepřekonal Domkáře.
00:10
Hosté na balónku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Václav Fučík, Kryštof Smejkal, Matěj Kutílek, Jan Knězů
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jakub Peška, Daniel Minich, Jan Grábl
00:00
Domácí pořadatelé se cítí podvedení domácím Potáčkem, místo domácí meruňky dostali pouze výchorňarskou borovičku.