0:2
1:2
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - Snipers Třebíč 1:4
51. Martin Najvar - 24. Milan Picmaus, 30. Zdeněk Malich, 57. Michal Machálek, 60. Adam Benáček; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 18 - Jan Bazala 24; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 14:8
60:00
59:59
Poslední buly zápasu vyhrála Třebíč a Rožnov se tímto smířil s dnešním zápasem. Posledních 20 sekund proběhlo již bez nějaké šance.
59:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #22 Lukáš Mátl (1:4).
59:40
Třebíč pod velkým tlakem dokázala vyhodit míček ze své poloviny a Benáček poté zametl míček do prázdné brány.
59:10
Další pokus Friedela a další pokus Plandora, Třebíč opět blokuje.
58:45
Pokus Plandora, Třebíč blokuje.
58:20
Pokus Friedela, Bazala chytá.
58:01
Plandor míjí prázdnou bránu, tlak však stále stoupá a stoupá.
57:30
Rožnov v 6 na hřišti
57:19
Velká příležitost Kittela na přiblížení se na rozdíl jediné brány, opět však míjí.
56:50
První střela Rožnova 6 na 5, bohužel pro ně však mimo bránu.
56:24
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
56:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek bez asistence (1:3).
56:00
Rožnov po Time-outu jde do šesti hráčů.
55:52
Třebíč blokuje jak z příručky o florbale. Rožnovu se ve třetí třetině podařilo "procedit" jen 8 střel, vyslalo nich však minimálně 2x tolik.
55:52
Rožnov tlačí a tlačí, avšak při velkém tlaku někdy přijde i chyba, kterou Machálek dokázal využít a vstřelil 3. branku hostí.
55:24
Je to opět boj na hřišti!
54:01
Opět protiútok ze strany Třebíče. Škrobák nemá ve třetí třetině tolik zákroků, ale když už nějaký je, tak je vždy klíčový,
53:20
Velká šance Kittela, střela těsně míjí bránu.
53:05
Třebíč ve třetí třetině hrozí jen ze svých protiútoků.
51:59
Rožnov se opět snaží zklidnit hru a přenést herní pohodu na své hole.
51:10
Oba celky stojí jak na hřiští, tak hlavně na střídačce na nohou. Tempo se stupňuje, nervozita stoupá...
50:22
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #73 Pavel Barabáš (1:2).
50:22
Třebíčská zeď byla právě prolomena šťastnou střelou Najvara!
50:12
Tato pasáž jednoznačně patří Rožnovu. "Bum Bum Bum" do protější obrany
49:27
Třebíč je stále ve hře a ukazuje, že "má také drápky". Po chybě jednoho z domácích si Škrobák musel dát pozor a vychytat hostujícího střelce.
48:52
Rožnov hraje stále na hřiští soupeře a doslova "buší" do jejich obrany. Ta furt stojí a odolává.
48:12
Třetí střela Viktoříka za jedno střídání, Bazala se dnes očividně skvělé vyspal!
47:01
Machálek si dokázal projít všechny hráče Rožnova, ze středu hřiště však míjí bránu.
45:16
Na nájezd byl vybrán "mladý specialista" Richard Plandor, neprůstřelný Bazala však opět chytá a prozatím si drží své bezbrankové konto.
45:15
Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #69 Richard Plandor.
45:15
Nádherná backhandová šance Smékala. Vstřelit gól se mu nepodařilo, jelikož v poslední chvíli došlo k faulu a uvidíme nájezd domácích.
43:55
Třebíč trefuje branku, kterou však rozhodčí neuznává! Těsně před střelou došlo k útočnému faulu.
43:22
Třebíč v šanci 3 na 1, Žák to vzal na sebe, prostřelit domácího Škrobáka se mu ale podařit nepovedlo.
42:21
První střela třetí třetiny z hole domácího Friedela. Bazala však stále dnes neprůstřelný.
41:41
Rožnov stáhnul formaci na 2 lajny a chce hrát opravdu ofenzivní florbal, nic jiného jim nezbývá, chtějí vyhrát.
41:00
První minuta zatím v poklidném tempu bez šance na bránu.
39:48
Třebíči se podařilo získat míček a málem z protiútoku dát ještě jeden gól tzv. "do šaten"
39:30
Tlak se stále stupňuje.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny. Míček zůstává stále na hokejkách Rožnova.
38:37
Poslední minuty druhé třetiny jednoznačně patří Rožnovu. Střela za střelou, branku se jim však stále trefit nedaří.
38:01
Rožnov stupňuje tempo a usilovně se snaží srovnat skóre.
37:19
Gólmani si teď ukazují, na co celý rok trénovali!!! Domácí Škrobák ukázal, že to v sobě také má a vychytal protiútok Třebíče 2 na 1.
36:50
Skrytá střela Hegara od mantinelu k zadní tyči. Bazala to však nějak viděl.
36:28
Tým domácích v plném počtu. Oslabení ubránili.
35:54
Máme za sebou minutu a půl přesilovky Třebíče, kde jsem vša doposud viděli jen jednu střelu na bránu. Ta však přišla z Rožnova.
35:18
Doslova nádherná šance domácího Píchy, který přečetl rozehrávku soupeře, prošel jednoho hráče, ale následně nešťastně minul bránu.
34:28
Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
34:28
Martin Najvar byl vybrán z řad rožnovských borců. aby si šel sednout na 2 minuty za špatné střídání. Uvidíme druhou přesilovku hostí.
33:48
Rožnov se spoustu nahrávkami na své polovině snaží vrátit do pohody a vymyslet nějakou povedenou akci.
32:40
Třebíč zatím vstoupila mnohem lépe do druhé poloviny utkání, což potvrzují jak na hřiští, tak hlavně na výsledkové tabuli.
31:43
Standarka a připravený signál Rožnova, kanonýrovi ze strany Rožnova: Pepu Viktoříkovi se však nepodařilo prostřelit blok hostí.
30:30
Oba týmy si teď vyměnily jasně gólové situace. Nejprve Třebíč 2 na 1 netrefila odkrytou bránu, hned Drápala ze strany Rožnova udělal to samé.
29:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich bez asistence (0:2).
29:49
"Co si sám neuděláš, to nemáš." Tímto gestem se řídil Malich ze strany hostů, kdy nejprve obral 2 hráče Rožnova a poté svůj samostatný únik na Škrobáka blafákem proměnil.
28:50
Dovolím si zde citovat mého přicedícího u zapisovatelského stolku: "Tohle je doslova boj na hřišti."
28:21
Hra se přelívá ze strany na stranu. Vyloženě gólové situace však prozatím nevidíme.
27:16
Ukázkový blok Viktoříka.
26:04
3 na 2 z pohledu Rožnova. Prašivka šikovně sklepnul na Kittela, který parádně vystřelil. Vstřelit gól se mu však nepovedlo.
23:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Milan Picmaus, asistoval #86 Martin Žák (0:1).
23:59
Máme zde první gól utkání. Žák crossem z rohu soupeře našel Picmause v obraně, který jedovatou střelou otevírá skóre utkání.
23:03
Rožnov zklidňuje rychlý začátek druhé třetiny pomocí postupné rozehrávky.
21:59
Obrovksá příležitost Vochyána, Škrobák vůbec nic neviděl, Pícha se však naštěstí pro domácí postavil do osy střely.
21:19
První střela druhé třetiny z hole Plandora, Bazala chytá.
20:01
Začala druhá třetina utkání, buly vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:59
Skončilo nám 1. část utkání s bezgólovým výsledkem. Můžeme zatím vidět extrémně vyrovnané utkání, což dokazuje i výsledek střeleckých pokusů: 7:7. Z mého "pohledu pozorovatele" bych tuto třetinu připsal domácímů Rožnovu, který měl míček déle na svých holích, hlavně díky klidnější rozehrávce a následně zajímavějším příležitostem. Rozhoduje však skóre, ne můj pohled. Uvidíme, co nám přinesou další části utkání.
19:50
Posledních 10 sekund první třetiny si již Rožnov pohotově pohlídal s míčkem na svých holích.
18:56
Teď to ale bylo úplně "jiné kafé". Útok 2 na 1. Benáček měl před sebou odkrytou bránu, strefil ale pouze boční síť.
18:31
Třebíč to z protiútoku zajímavě zkouší. Nic ale co by mělo Rožnov ohrozit.
18:01
Míček stále na straně Rožnova, který uzamyká Třebíč na jejich polovině. Ke střele až ke gólmanovi však nedošlo.
17:34
Friedel si v obraně pomotal 2 hráče a nádherně vystřelil. Dovolím si říct, že Bazala s velkým štěstím chytá.
16:20
Aktuálně můžeme vidět naprosto odlišnou taktiku obou celků. Rožnov si při rozehrávce hodně přihrává a čeká na příchod soupeře, ten se však nechce unáhlit. Na druhou stranu Třebíč u rozehrávky nemá ani chvíli klidu a Rožnov je rovnou napadá.
15:01
Rožnov napadá až za bránou soupeře, což se jim vyplatilo a získali míček ve svůj prospěch.
14:00
Zajímavá příležitost Štuska, Bazala chytá.
12:50
Další pokus na střed, tentokrát po signálu z rozehrávky. Rožnov opět připraven.
12:37
Třebíč se často zkouší hledat křížové přihrávky od mantinelu na střed hřiště. Rožnov je na to evidentně připraven.
11:20
Žák se obtočil kolem 2 hráčů u mantinelu, ze středu však střílí jen do bloku.
10:35
Hegar vede "poklidnou" diskuzi před brankou soupeře, jinak to přeci jen neumí. Začíná se již přiostřovat.
09:25
Druhá polovina přesilovky však vypadá úplně jinak, 3 střely hostí, pozorný Škrobák vše chytá.
08:39
První minuta přesilovky zatím bez střely na gólmana Rožnova.
07:39
Vyloučen hráč #9 Patrik Pícha družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
07:16
Pícha fauluje na 2 minuty, Třebíč to zkouší 6 na 5.
06:00
Dvouminutový nátlak ze strany hostí nakonec končí střelou pouze do bloku.
05:01
Rožnov se snaží zápas uklidnit a začít svou připravenou "šablonu", to se jim vša nedaří, Třebíč jim bere míček a také se dostává do zajímavých příležitostí.
03:42
Zápas probíhá prozatím v obrovském tepmu. Jedna, dvě přihrávky v rozehrávce a rovnou šance o útok...
02:53
Zvoní tyč! Kostelecký z řad Rožnovanů trefuje konstrukci brány, gól však nepadá.
00:53
První střela jde ve prospěch, Škrobák však bez problémů chytá a zahřívá se hned v první minutě utkání.
00:01
Začal první minuta utkání a buly jde ve prospěch Rožnova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Benáček, Martin Žák, Alexander Svoboda
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Pavel Barabáš, Patrik Pícha, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Richard Plandor