2:3
3:2
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - Snipers Třebíč 7:6
4. Richard Plandor, 20. Daniel Prašivka, 28. David Friedel, 32. Martin Najvar, 52. Pavel Barabáš, 55. Jakub Kostelecký, 59. Richard Plandor - 3. Michal Machálek, 22. Jan Homolka, 25. Martin Žák, 27. Jan Homolka, 42. Martin Žák, 60. Lukáš Mátl; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Marek Obšivač 15 - Jan Bazala 26; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:2;
59:59
Rožnov po velmi dramatickém průběhu vítězí a srovnávají skóre play-off na 1-1! Uvidíme, jak budou vypadat další utkání. Příští víkend se hraje v Třebíči.
59:58
Obrovský závan před brankou domácích, Obšivač ale drží míček ve svých rukou!
59:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #46 Alexander Svoboda (7:6).
59:35
Po 6 sekundách v přesilové hře 6 na 4 Třebíč trefuje gól!
59:29
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za vražení zády.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny!
58:57
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #70 Jakub Štůsek (7:5).
58:57
Rožnov odskakuje na rozdíl 2 branek!!! Kanonýr Richard Plandor po přihrávce Kuby Štůska se nemýlí.
58:46
Timeout Snipers Třebíč
58:44
Třebíč po své první střele 6 na 5 míjí bránu.
58:27
Začala hra po Time-outu s Bazalou na střídačce.
58:26
Třebíč se po opravdu dlouhé době dostává na míček a vybírá si svůj Time-out.
58:09
Snipers hrají osobku.
58:00
Poslední 2 minuty utkání, tohle je opravdový boj na hřišti.
57:45
Třebíč vytahuje napadání až za bránu Rožnova, to jsem dosud dnes neviděli.
57:19
Velká šance trojice Hegar - Kittel - Prašivka. Danielovi se ale do střely postavil na poslední chvíli blok Snipers.
57:00
3 minuty do konce utkání.
56:18
Kapitán Třebíče se po získání balónu dostal do protiútoku 3 na 2, shodil na svého spoluhráče, toho ale domácí brankář vychytal.
56:00
Poslední 4 minuty utkání!
55:30
Rožnov stále s míčkem na svých holích. Nechtějí nic uspěchat.
54:49
V obou týmech stojí všichni hráči na nohou. Cítí nátlak utkání a dávají do toho všechny své emoce! Tohle je drama.
54:15
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #24 Jakub Kostelecký, asistoval #86 Daniel Prašivka (6:5).
54:15
Standartní situace: než se Snipers stihli postavit do bloku, Prašivka chytře rychle rozehrál na Kosteleckého a ten se nemýlil. Rožnov jde do vedení.
53:39
Po vyhraném buly domácí uklidňují hru a snaží se připravenou rozehrávkou přinést pohodu na své hokejky.
52:47
Pokračujeme ve hře.
52:46
Velký závan před bránou Rožnova a hráč z Třebíče neštastně padá na domácího gólmana. Museli být zavoláni i medici. Věříme, že vše bude v pořádku a Marek Obšivač bude moct pokračovat.
52:02
Velká šance Svobody, blok Rožnova ale drží!
51:40
Poslední minuta přesilovky Třebíče.
51:03
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš z trestného střílení (5:5).
51:03
"Nedáš, dostaneš." Tuto situaci asi nedokážu jinak popsat. Po minutí brány od Žáka se Hegar z řad Rožnovanů dostal do protiútoku, avšak při konečné střele byl faulován. Na nájezd byl povolán ten nejzkušenější: kapitán Pavel Barabáš! Ten se nemýlil a ukázkovým nájezdem vyrovnává skóre utkání na 5:5!
50:57
Prázdná brána před Žákem, ten však minul!!!!
50:40
Vyloučen hráč #2 Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
50:40
Třebíč jde do jejich třetí přesilovky v utkání.
50:22
Skrytá a velmi pěkná střela Smékala, chyběl jen kousek do srovnání.
49:50
Rožnov je momentálně všude o sekundu rychleji a nechtějí půjčit míček soupeři.
48:25
Kuželka se středu otestoval brankáře Sršňů, chytá!
47:29
Nádherná rozehrávka trojice P. Barabáš - Knebl - S. Barabáš. Poslední z aktérů po střele těsně míjí bránu, to byla velká škoda. Mohli jsme vidět srovnání utkání.
46:49
Zvoní tyč po střele Mátla!
46:20
Bazala svým zákrokem "odemyká zámek" a Třebíč se dostává na míček.
45:51
Snipers jsou pod zámkem Sršňů.
45:23
Rožnov opět napadá až za brankou soupeře. Tato agresivní hra se jim dnes vyplácí.
43:47
Můžeme aktuálně vidět klidnější pasáž, žádný z celku nechce udělat chybu a u svých rozehrávek hodně vyčkávají.
42:18
První lajna rožnova přidává na obrátkách. Pěkná šance, Třebíč si však dnes postavila ukázkové bloky.
41:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #47 Jan Vochyán (4:5).
41:31
Hosté využívají přesilovou hru a jdou opět do vedení.
41:17
Přesilovka Třebíče stále pokračuje, zbývá posledních 30 sekund
40:50
156 díváků na hale mohlo vidět parádní zákrok Obšivače!!!
40:01
Právě začala třetí třetina utkání a buly jde pro stranu domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:46
Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
38:58
Třebíč to zkouší 6 na 5, jelikož rozhodčí mají ruce nahoře (čekají na vyloučení Rožnova).
38:30
Uvidíme další přesilovou hru! Štusek fauloval Žáka při střele.
37:36
Dlabač pumelicí zkusil prostřelit Obšivače. Friedel to však svým blokem za brankáře Rožnova vychytal.
37:10
Kapitán Pavel Barabáš na standardce pěkně našel Plandora, Bazala opět chytá.
36:14
Rožnov opět napadá až za bránou Třebíče. Taktika domácích je asi jasná, hrát útočný florbal. Třebíč má s tímto napadáním docela potíže.
35:18
Pěkná akce Hegara. Získal balón, ubránil před 2 hráči, přihrál obrancům a vystřídal.
34:23
Velké šance obou celků. Nejprve Smékala (Bazala chytil), poté Vochyána (minul bránu).
33:51
Hráči Třebíče se teď musí cítit tak, jak kdyby běhali s batohy na zádech. Rožnov zkouší osobní hru.
33:09
Pícha -> Štusek -> těsné minutí brány.
32:29
Bazala se teď musí cítit jak na střelnici, on je však terčem.
31:40
Šavlovačka před pořadatelským stolkem skončila lépe pro domácí. Knebl toho využil pěknou střelou, gól však nepadl.
31:06
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #77 Adam Burýšek (4:4).
31:06
Napadání se vyplácí! Mladá dravá rožnovská lajna získává balón a vyrovnává skóre utkání.
30:57
Domácí opět napadají až za bránou soupeře.
30:00
Dostáváme se do druhé poloviny utkání. Třebíč v šatně musela dostat od trenéra pořádný "kartáč" a teď je to úplně jiný tým. Vidíme opravdu vyrovnané utkání.
28:40
Žlutočerní napadají až za bránou soupeře. Chtějí hrát opravdu aktivní florbal.
27:28
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 David Friedel, asistoval #11 Patrik Hegar (3:4).
27:28
Rožnov se jen tak nenechá! David Friedel upravuje skóre na 3-4 z pohledu Rožnova.
26:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #47 Jan Vochyán (2:4).
26:46
Musím zde vychválit Vochyána! Dle mého názoru zatím nejlepší hráč utkání. Na lajně přečetl rozehrávku Rožnova, kličkou se zbavil utočníka a křížem našel svého spoluhráče. Hosté odskakují na 4-2.
26:00
Komická situace Picmause a Najvara. Zapletení čekali na zemi, až je rozhodčí rozplete. To se mu podařilo a my můžeme pokračovat ve hře.
25:06
Velká příležitost Hegara! Mohl odčinit své vyloučení, to se mu však nepovedlo a těsně míjí bránu.
24:21
24:21
Jedna sekunda do konce přesilové hry a Martin Žák probíjí gólmana domácích.
23:32
Hosté opět na protější polovině, mají 20 sekund na využití přečíslení.
23:15
Rožnov se snaží držet míč na svých hokejkách a ukrátit hostům přesilovku.
22:44
Míček se dostal za záda Obšivače a dokonce zazvonila tyč! Odrazem se však míček dostal ven, Marek měl obrovské štěstí.
22:22
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
22:22
První přesilovku si zahrají i hosté.
21:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #39 Michal Machálek (2:2).
21:46
Postupná rozehrávka se daří! Machálkovi se podařilo zpoza brány proletět celým hřištěm a shodit na Homolku, ten se nemýlí.
21:28
Hosté se postupnou rozehrávku snaží dostat kupředu.
20:27
Začal druhá třetina utkání, kde buly vyhráli hosté a rovnou po pár sekundách Žák zkusil dorovnat utkání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:4
20:00
19:59
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #8 David Friedel (2:1).
19:59
Jak by řekl Kája: "TOHLE JSEM OPRAVDU NEČEKAL!" Měl jsem již rozepsanou větu, že poslední sekundy první třetiny se odehrávají v poklidu s míčkem na hokejkách domácích. Friedel ale v poslední sekundě zkusil nahodit na Bazalu, Prašivka tečoval a padá zajímavý gól "do šaten".
19:42
V posledních 30 sekundách můžeme vidět ostré souboje v rohu Rožnova.
19:00
Poslední minuta první třetiny extrémně atraktivního utkání.
18:15
Neskutečná šance domácího Štuska!!! Normálně bych napsal: "Tohle se prostě musí dávat," u Bazaly je tomu však jinak.
17:20
Ani Bachálek se s tím nepárá. Ten posílá k zemi Prašivku, opět vše v rámci pravidel. Tyto souboje chceme vidět!
16:44
Friedel se s tím dnes nepárá a posílá po body checku Žáka k zemi, vše v rámci pravidel.
16:03
Kapitán hostů to zkusil z poloviny hřiště, míč k Obšišovačovi nedoplachtil.
14:53
Rožnované zatím z mého pohledu lepší na hřišti. Třebíč hledá svou dravost, kterou měli ve včerejším utkání.
14:24
Pěkné tiki-taka Hegara s Kittelem, ke konečné střele však nedošlo.
13:12
Hosté v plném počtu.
12:43
Několik šancí domácích. Vše těsně u brány, nic však neprošlo za záda bazaly.
12:14
Atmosféra v hale stoupá! Bubeník domácí se snaží pomoct svému týmu ke vstřelení branky.
11:12
Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:12
Uvidíme druhou přesilovku Rožnova, podaří se jim tentokrát skórovat?
10:20
Čas 10 minut a 20 sekund utkání a zatím jsme mohli vidět 10 střel domácích a 2 střel hostů.
10:00
Napadání se vyplatilo a hned po zisku míče Bazalu vyzkoušela první lajna Rožnova. Bazala skvostným zákrokem chytá.
09:31
Třebíč se snaží zklidnit hru postupnou rozehrávkou, Rožnovu se to nelíbí a vytahují napadání.
08:23
Viděli jsme v přesilovce celkově 5 zajímavých šancí Rožnova, gól ale nepadl a Benáček se vrací zpět na hřiště,
07:49
Třetí šance, tentokrát z hole Plandora, bohužel pro něj však vedle brány.
07:26
2 zajímavé šance domácích, gól však nepadá.
07:11
Rožnov uzamyká Třebíč na jejich polovině.
06:23
Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
06:23
Uvidíme první přesilovku! Benáček naprosto nesportovním gestem se provinil na 2 minuty. Kittelovi spadla hokejka po souboji, Benáček ji vzal a zahodil za mantinel, tohle se prostě nedělá.....
06:14
Žák skrytou střelou chtěl překvapit Obšivače, ten bez problémů chytá.
05:57
S. Barabáš těsně míjí bránu.
05:00
Stejně jako včera: hraje se ve vysokém tempu a týmy si nedávají nic zadarmo.
04:23
Hegar s Vochyánem si u našeho pořadatelského stolku vyměňují několik ostrých slov. Vítejte v semifinále play-off!
03:59
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #13 Tomáš Knebl (1:1).
03:59
Domácí se jen tak nedají! Plandorovi se podařilo to, na co Rožnované včera čekali skoro celý zápas = překonat hostujícího Bazalu.
02:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #72 Jan Homolka (0:1).
02:46
Hosté otevírají skóre utkání! Machálek příklepem z "modré" zamířil přesně nad nohu Obšivače.
01:59
Oba brankáři jsou již ve hře... Bazala i Obšivač již museli ukázat své dovednosti proti prvním střelám,
01:00
První střela také domácích, kdy Hegar zkoušel nahodit balón na bránu a Kittel se snažil tečovat, míč bohužel netrefil.
00:30
První střela však přišla od hostí, pouze do bloku Kittela.
00:05
Úvodní buly jde ve prospěch domácích.
00:01
Zdravíme vás u druhého kola play-off semifinále Národní ligy - východ! Včerejší zápas vyšel lépe pro Třebíč hrající na hřišti soupeře = domácího Rožnova. Podaří se dnes domácím srovnat, anebo se Třebíči podaří odskočit na rozdíl dvou utkání? To se dozvíme během následujících 2 hodin! Přejeme hodně štěstí vašim favoritům.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Benáček, Martin Žák, Alexander Svoboda
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Stanislav Barabáš, Tomáš Knebl, Pavel Barabáš, Ondřej Smékal, Richard Plandor