3:3
0:4
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:9
25. Peter Steller, 27. Šimon Batkovič, 39. Peter Steller - 13. Radek Drba, 19. Michael Wertheim, 24. Jakub Mühlfait, 28. Josef Sedláček, 33. Josef Sedláček, 46. Josef Sedláček, 47. Robin Havlina, 47. Maxmilián Škoda, 50. Adam Kuchynka; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 12 - Viktor Hejna 20; po třetinách: 0:2, 3:3, 0:4;
Komentář domácích Grega Jozef (Trenér):
Sparta byla lepší po všech stránkách a zaslouženě postupuje dál. Děkujeme za dva zápasy, které nám nastavili zrcátko. Ohledně toho, jak na tom jsme. Soupeři přejeme štěstí v dalších bojích a hodně štěstí  v play off a my musíme z mobilizovat síly a bojovat dál v soutěži o vítěze 1 ligy juniorů.
Komentář hostů Vojta Marek (Trenér):
Od nás dnes vyzrálý výkon, hráli jsme dobře s balónem hodně jsme roztahovali hru a spolupraci si vytvářeli pěkné gólové příležitosti. Děkujeme soupeři za utkání.
60:01
Počet střel celkem: 26:30
60:00
Počet střel třetí třetiny: 9:12
60:00
59:00
A už nám odbíjí poslední minuta tohoto utrpení.
57:35
Hostům se daří bránit vlastní bránu a další střela se neprodrala přes blok hráče.
55:45
Střela útočníka Sparty teď letěla hodně mimo.
53:32
Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
49:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Adam Kuchynka, asistoval #12 Robin Havlina (3:9).
46:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #8 Maxmilián Škoda, asistoval #16 Jakub Mühlfait (3:8).
46:48
Další gól v sítí Kovaříka.
46:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #8 Maxmilián Škoda (3:7).
46:21
Havlina na dvakrát překonal Kovaříka.
45:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #29 Jakub Čech (3:6).
44:49
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
44:40
Vyloučen hráč #91 Matěj Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
44:06
Sparta bude hrát první přesilovku.
43:04
Bohemka se snaží se zápasem něco udělat .
42:24
Vosátka zásahl svojí střelou dřevno
41:20
Sparta měla velkou možnost přidat další gól, hráč ale balonek nedokázal dobře trefit.
39:02
Fišer minul uplně prázdnou branku Bohemky.
38:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #38 Jan Malič (3:5).
37:01
Vyloučen hráč #29 Jakub Čech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
36:29
Vosátka minul prázdnou branku.
36:05
Další střela Andráška mimo branku.
35:48
Naštěstí Andráškův backhand končí mimo branku.
35:05
Brynda nezpracoval nahrávku Maliče.
33:35
Sparta už vede o tři góly a bohužel i díky objektivnosti rozhodčích míří do čtvrtfinále.
32:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček z trestného střílení (2:5).
31:32
Batkovičova střela pouze do náručí Hejny.
29:17
Kombinace Bílek - Veleba - Steller končí jen tak tak mimo branku.
27:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #36 Daniel Fišer (2:4).
26:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #38 Jan Malič (2:3).
25:57
Batkovu střelu vyráží Hejna.
25:22
Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za opakované přestupky.
24:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #20 David Veleba (1:3).
24:15
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
23:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #29 Jakub Čech (0:3).
18:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #78 Michal Václavík (0:2).
18:48
Werthaim propaluje Kovaříka.
17:35
Kovařík na několikrát zlikvidoval střelu hráče Sparty.
16:04
Střela Mareše končí jen na noze Hejny.
15:20
Utkání je více vyrovnané než včera ale Bohemka málo střílí.
13:38
Batkovičova střela nad branku.
12:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (0:1).
12:31
Sparta po chybě v rozehrávce Bohemky jde do vedení.
11:10
Krom Maliče si Bohemka v přesilové hře nevytvořila žádnou šanci.
09:50
Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
09:09
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #41 Marek Pleskač.
08:04
Brynda blokuje střelu Sparty a Vašíček z následného protiútoku nepřekonal Hejnu.
06:19
Mareš ztrací balonek na polovině Sparty.
04:30
Batkovičovu střelu chytá Hejna.
02:30
Malič blokuje střelu Čecha
01:56
Sparta nyní zavřela Bohemku, ale nic z toho není.
00:40
V první šanci Vašíček, ale střela končí na gólmanovi Hejnovi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kuchynka, Marek Cígler, Jakub Čech, Josef Sedláček, Jakub Mühlfait
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Filip Brynda, Lukáš Vašíček, Tomáš Trnka, Matěj Vosátka, Jan Malič