1:1
- : -
SVČ Včelín

SVČ Včelín - Florbal Holešov 4:3pn
19. Jiří Krajcar, 23. Matěj Kratochvíl, 26. Jiří Kratochvíl, N Jiří Kratochvíl - 7. Dominik Kalík, 12. Dominik Krutil, 25. Dominik Kalík; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matouš Krist ? - Marián Kopčil ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Holešov hráč #61 Dominik Krutil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SVČ Včelín hráč #10 Jiří Kratochvíl a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Holešov hráč #57 Dominik Kalík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SVČ Včelín hráč #5 Matěj Kratochvíl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Holešov hráč #72 Tobiáš Janečka , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
25:14
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #10 Jiří Kratochvíl, asistoval #6 Václav Vaculík (3:3).
24:31
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #57 Dominik Kalík, asistoval #78 Dominik Spáčil (2:3).
24:00
24:00
22:47
Vyloučen hráč #7 Tomáš Jurásek družstva SVČ Včelín na 2 minuty za hrubost.
22:47
Vyloučen hráč #59 Tadeáš Fiala družstva Florbal Holešov na 2 minuty za hrubost.
22:41
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #5 Matěj Kratochvíl bez asistence (2:2).
18:56
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #3 Jiří Krajcar, asistoval #9 Lukáš Jurásek (1:2).
13:56
Vyloučen hráč #90 Michal Ševeček družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:57
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #61 Dominik Krutil, asistoval #59 Tadeáš Fiala (0:2).
06:04
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #57 Dominik Kalík, asistoval #59 Tadeáš Fiala (0:1).
02:15
Vyloučen hráč #5 Matěj Kratochvíl družstva SVČ Včelín na 2 minuty za zdržování hry.