7:1
3:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV B - BK REAL ROUDNICE n/L 14:5
6. Ondřej Tichý, 10. Filip Truhlář, 12. Ondřej Tichý, 12. Viktor Hocelík, 16. Lukáš Pudil, 16. Filip Truhlář, 18. Ondřej Tichý, 22. Lukáš Pudil, 23. Ondřej Tichý, 24. Ondřej Krejčí, 27. Tomáš Lang, 38. Viktor Hocelík, 40. Viktor Hocelík, 44. Filip Truhlář - 1. Richard Hartmann, 13. Daniel Pilař, 22. Daniel Pilař, 32. Marcel Holíček, 32. Richard Hartmann; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:0 + Jan Vajgl 5; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 11 - Dominik Whitehead 5, Dominik Whitehead 1, Matěj Fišer -1, Matěj Fišer 11; po třetinách: 4:2, 7:1, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 14:8
45:00
43:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #21 Filip Truhlář bez asistence (14:5).
42:01
Vyloučen hráč #10 Jan Werner družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za sekání.
39:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #71 Ondřej Tichý (13:5).
39:01
Po nedovoleném zákroku hráče číslo 97 týmu BK REAL Roudnice Jana Vajgla probíhá 5minutová přesilová hra pro tým SK Bivoj Litvínov B  . V této přesilové hře se prosadil hráč číslo 25 Viktor Hocelík., po nahrávce hráče číslo 71 Ondřej Tichý
39:00
Vyloučen hráč #97 Jan Vajgl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minut za bránění ve hře.
37:59
Po šesti minutách bez gólu se prosazuje celek SK Bivoj Litvínov B po akci Pudil - Hocelík .Stav utkání 12:5
37:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #42 Lukáš Pudil (12:5).
31:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #18 Daniel Pilař (11:5).
31:57
Osvědčená spolupráce mezi dvojicí Daniel Pilař a zakončujicí Richard Hartmann znamená snížení na 11:5 .
31:16
První branku třetí třetiny vstřelil hráč číslo 40 , skutečně číslo ne věk , Marcel Holíček po nahrávce hráče číslo 25 Jiří Šolta .
31:15
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #40 Marcel Holíček, asistoval #25 Jiří Šolta (11:4).
26:07
V čase 11:06 proběhlo střídání brankařů týmu BK REAL Roudnice . Novým golmanem je hráč číslo 1 Fišer Matěj .
26:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #19 Tomáš Lang, asistoval #21 Filip Truhlář (11:3).
26:06
23:27
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #46 Ondřej Krejčí, asistoval #42 Lukáš Pudil (10:3).
22:27
Svým 5.gólem v utkání zvyšuje na 9:3 hráč týmu SK Bivoj Litvínov B číslo 71 Ondřej Tichý .
22:26
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
22:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #42 Lukáš Pudil (9:3).
21:34
Svým druhým gólem v utkátní snižuje Daniel Pilař po přihrávce nejaktivnějšího nahrávače v týmu Štěpána Cvekla na 8:3 .
21:33
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #24 Štěpán Cvekl (8:3).
21:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #25 Viktor Hocelík (8:2).
17:07
Katastrofální úvod do 2.třetiny prořívá Roudnický celek , který obdržel již třetí gól v této třetině a skóre utkání je 7:2 po akci Tichý - Hocelík - Tichý .
17:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #25 Viktor Hocelík (7:2).
15:59
15:28
Po úvodní buly 2.třetiny se zmocnil míče tým SK Bivoj Litvínov B a během minuty zvýšil svůj náskok v utkání na 6:2 .
15:27
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #71 Ondřej Tichý (5:2).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #70 Dominik Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L
15:00
15:00
Střely v 1. části: 16:5
15:00
12:04
V čase 12:03 se prosazuje Roudnický sniper Daniel Pilař po nahrávce hráče číslo 29 Jiřího Hádka , který se fantasticky uvolnil na středu hřiště a přešel 2 protihráče .
12:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #29 Jiří Hádek (4:2).
11:55
Dvěma slepenými góly po 18vteřínách se tým SK Bivoj Litvínov B dostává do vedení 4:1 .
11:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #10 Jan Werner (4:1).
11:36
09:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #21 Filip Truhlář, asistoval #19 Tomáš Lang (2:1).
09:33
Tým SK Bivoj Litvínov B se dostává po chybě v rozehrávce týmu BK REAL Roudnice do vedení . Gól vstřelil hráč číslo 21 a asistoval mu hráč číslo 19 . Stav utkání 2:1 pro Litvínov .
07:15
Trestné střílení po nedovoleném zákroku hráče Roudnice číslo 40 neproměnil hráč číslo 71 týmu SK Bivoj Litvínov B .Skóre tedy v 8.minutě stále 1:1 .
07:14
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B neproměnil #71 Ondřej Tichý.
05:31
Hráč týmu SK Bivoj Litvínov B číslo 71 Ondřej Tichý po střele do odkryté části branky srovnává skóre na 1:1
05:30
04:02
První střelu na bránu zaznamenal i agilní obránce číslo 40 Marcel Holíček , který ukazuje , že věk je pouze číslo .
00:22
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #25 Jiří Šolta (0:1).
00:22
Z první střely utkání se prosazuje hráč týmu BK REAL Roudnice číslo 21 Richard Hartmann po nahrávce od hráče číslo 25 Jiřího Šolty .
00:01
První buly dnešního utkání provedl hráč Roudnice číslo 24 Štěpán Cvekl a byl při ní úspěšný .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Dominik Whitehead; hráči v poli: Marcel Holíček, Jiří Šolta, Richard Hartmann, Ondřej Cvekl, Štěpán Cvekl
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV B:
00:00
Vítáme vás u druhého utkání dnešního hracího dne , kde proti sobě nastoupí celky SK Bivoj Litvínov B a BK REAL Roudnice  . V týmu BK REAL Roudnice se nachází vedoucí hráč kanadského bodování soutěže Ondřej Cvekl , který doposavad zaznamenal 42 gólu a 29 asistencí . Tým pod taktovkou trenéra Jiřího Šulce se nachází na první místě tabulky soutěže se 47 body ze 17 utkání a tým je doposavad invincible , tudíž pro neznalce angličtiny doposavad neporažen s 15výhrami a 2 remízami .