1:2
- : -
Sokol Rudná

FBC Kutná Hora - Sokol Rudná 1:4
47. Jiří Schwarz - 10. Štěpán Hanzl, 13. Jaroslav Janoušek, 52. Jan Karásek, 58. Štěpán Hanzl; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 21 - Hugo Kalina 21; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:2;
Komentář domácích Rowe Adam (Trenér):
Zaspali jsme první dvě třetiny. Když začneme hrát až v poslední třetině a nejsme silní v koncovce, to se těžko vyhrává. Zítra musíme lépe a hlavně častěji střílet a urvat vyrovnávací bod. Děkujeme soupeři a fanouškům, že dorazili.
Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí):
První utkání této série, které se rozhodlo po 60 minutách, ale opět jsme sledovali vyrovnané utkání. Jako je již zvykem mezi aktéry této série. Kutnou Horu v dnešním utkání nesmírně podržel gólman, jako Hugo podržel nás zejména ve třetí třetině. Soupeři i rozhodčím děkujeme za nádhernou plynulou hru a všem divákům za úžasnou atmosféru a podporu. Zítra od 18h se uvidíme u dalšího jistě vyrovnaného souboje a doufám, že bude s podobnou kulisou jako dnes. Ještě jednou děkuji všem!!!
60:00
Střely ve 3. části: 14:4
60:00
59:05
Schwarzova střela do golmanovi náruče. Vzápětí únik Rudné, ale gól z toho nepadl.
58:50
Kutná Hora zkouší hru v šesti.
57:45
Domácí se nezvdávají a bojují. Hrajeme na útočné polovině.
57:17
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #87 Matěj Lubenský (1:4).
57:00
Schwarzova střela těsně mimo, jeho dorážku zkouší Jedlička, neúspěšně.
56:00
Novotného střela končí v náručí ležícího Kaliny. Domácí se nadechují k závěru a pokouší se ještě mininálně vyrovnat.
55:35
Timeout FBC Kutná Hora
55:34
Střela Rudné vysoko nad domácí bránu.
54:00
Petrásek nepracoval přihrávku na útočné polovině. Z brejku tak sešlo.
53:11
Jedlička zkoušel rozvířit vody za brankou Rudné, ale ti s přehledem ubránili.
51:33
Ajaj, Karásek si na středu hřiště počíhal na kombinaci domácích a sólo únikem na domácí branku přidává další gól.
51:27
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #47 Lukáš Bárta (1:3).
50:30
Vašek Rejna se rozčiluje nad výrokem sudích, dle nich zastavil míček faulem. Rozhodčí po krátké konzultaci pískají buly. To se nelíbí hostujícím fanouškům. Atmosféra v hale graduje.
49:27
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
49:27
Hosté začínají v osobních soubojích přitrvzovat. Uvidíme další povedenou přesilovku Kutné Hory?
49:00
Chalupa podstoupil tvrdý střed u mantinelu dobíhajícím hráčem Rudné, ale rozhodčího píšťalka je v klidu.
47:50
Daší Hamplova střela, tentokrát před brankou a beckhendem, ale těsně mimo.
46:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #7 Václav Rejna (1:2).
46:48
Kutná Hora dostala možnost přesilovky a hned v jejím úvodu domací korigují skóre a snižují na rozdíl jedné branky.
46:38
Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
46:10
Novotného střela na vzdálenější tyč z půlky hřiště, těsně mimo.
45:30
Domácí napadají a zvyšují střelbu. Chtělo by to kontaktní branku.
44:00
Chalupa si vybojoval míč a obkroužil dva hráče, ale konečná střela byla blokována.
43:20
Schwarzova přízemní žabička na bránu. Skóre se stále  nemění. Domací však začínají zvyšovat tlak.
42:20
Střela Rejny z půlky hřiště mimo. Do útoku se dostává Rudná, ale zastavena blokem domácích.
40:50
Koudelník, kutnohorský maskot žene domácí do útoku, což se daří. Prozatím nejlepší začátek třetiny ze strany Kutné Hory.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:13
40:00
39:51
Bochniček v samotném závěru třetiny vyráží šibenici Rudné a drží tak naději pro domácí tým na slušnou korekci výsledku do poslední třetiny.
39:01
Petrásek z půlky hřiště vyslal pěknou přízemní jedovku, ale i s tímto si gólman Rudné poradil, troufneme si ovšem říci, že tentokrát se štěstím.
38:10
Špaček po volném úderu hostí v dobré pozici, ale střílí těsně nad kutnohorskou bránu.
36:40
Vojtěchova pěkná střela, ale Kalina likviduje. Dnes prozatím stoprocentní.
35:40
Rudná vystihla přihrávku na půlce hřiště a jde do útoku. Z toho rychle sešlo a nyní hrozí domácí. I tady však byla rozehrávka rychle blokovaná.
34:44
Střela z otočky z poza brány, ale Hampl trefuje jen boční síť brány.
32:17
Zpracování míčku? Není problém, fotbalová patička domácího Dandy nadchla diváky.
31:00
Domácí přenesli hru na útočnou polovinu třemi přihrávkami, ale k zakončení na bránu nedošlo. Střela sražena.
28:24
Domací mají problém se, byť na chvíli, usadit v útočném pásmu.
26:22
Bochníček se vyznamenal, rukou chytá střelu hostujícího hráče. Kde se před bánou vzal nevíme.
25:45
Gól Rudné neuznán. Rozhodčí se neshodli v odpískání volného úderu.
25:20
Spurný vystihl útočnou přihrávku, hosté rozehrávají a střela sražena mimo.
24:00
Snad poprvé v této třetině jsme viděli střelu domácích. Vojtěch se zkusil vytočit a zakončil, ale gólman Rudné čape.
23:20
Rejna zaklekl dělovku Rudné, skvělá práce. Poté Bochníček chytá nohou dorážku.
22:32
Domací v tlaku. Rudná pálí jednu dělovku za druhou.
21:20
Další kutnohorský obranný val drží. Střely lítají převážně mimo Bochníčkovi branky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:8
20:00
19:59
První třetina nám končí. Hra se převážně odehrává na středu hřiště. Domácí potřebují vyvinout tvůrčí hru a zkusit tak narušit útočný drajf Rudné.
19:44
Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za opakované přestupky.
19:00
Sražená střela Petráska z půlky hřiště.
18:24
Hostujcí Brychta se ujmul míčku na své polovině a sólem přes kutnohorskou obranu se dostal až ke střele, která ač slibná, dosti mimo domácí bránu.
16:30
Oslabení Kutná Hora zvládla na jedničku. Rudná se do vyložené šance nedostala.
15:40
Domací drží obranné postavení a daří se jim blokovat střely Rudné.
14:29
Vyloučen hráč #33 Ondřej Spurný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:11
Rejna teď promáhl pěknou přihrávku z rohu.
13:00
Jedlička se svojí střelou z půlky hřiště snažil o snížení dosavadního scóre, ale Kalina znovu bez menších komplikací chytá.
12:20
Rudná na nic nečeká, při zisku míčku se hned valí na Bochníčka. Ten první střelu likviduje, ale druhou byl překonán.
12:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (0:2).
11:12
Zablokovaná střela domácího kapitána Hampla dvěma obránci Rudné.
09:50
Nahrávka z rohu a přesná střela ze středu hřiště do středu brány. Rudná se ujímá první branky zápasu a vedení.
09:42
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (0:1).
08:40
Pro změnu volný úder z rohu i pro domácí, kdy Schwarz po vytočení trefuje střed brány, kde je brankář Kalina připraven.
06:00
Domací uklidňují v obraně hru, ale soupeř nepříjemně atakuje. Těží z toho volný úder z rohu.
04:10
Hampla pěkná střela ze středu hřiště a dorážka Listíka, avšak gól z toho nepadl.
03:11
Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu, avšak nic zajímavého z toho prozatím nevzešlo.
01:30
Rudná stále na míčku a pěkná střela, avšak Bochníček ukazuje, že je od začátku naplno připraven.
00:27
V úvodu nepřesná rozehrávka domacích, kdy se ke střele dostala Rudá, avšak střela značně mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Martin Špaček, Lukáš Bárta, Jan Josef Brychta
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Ondřej Spurný, Antonín Tvrdík, Jiří Schwarz, Jiří Petrásek, Jakub Jedlička
00:00
Dobrý den přátelé florbalu. Vítáme Vás na dalším kole série play-UP, 3. kola divize. Stav série je prozatím vyrovnán 1-1. Dnes poprvé Kutná Hora využije své domácí prostředí. Očekáváme vyrovnanou hru, tak doufejme, že je místní obecenstvo požene k toužené výhře.