1:0
5:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 8:1
4. Daniel Nicklas, 19. Michal Klápa, 32. Ondřej Šimeček, 41. Michal Klápa, 44. Daniel Nicklas, 47. Miloš Tyl, 56. Jan Lang, 60. Tomáš Nushart - 4. Tomáš Pšenička; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 264; zásahy brankářů: Václav Zavadil 35 - Marek Netopilík 8, Tadeáš Dittrich 4; po třetinách: 2:1, 1:0, 5:0;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
59:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #94 Jan Lang (8:1).
56:10
Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
55:11
Lang obral o míček obránce a ze samostatného úniku se nemýlí
55:10
Timeout Florbal Ústí
55:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #94 Jan Lang bez asistence (7:1).
54:35
Kužel to zkoušel ze vzduchu, branku netrefil
52:33
Hosté se dvojnásobnému oslabení ubránili
50:20
Vyloučen hráč #67 Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
49:40
Vyloučen hráč #97 Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
47:31
Zavadil ve spolupráci s Korbelem další útok překazili
46:48
Šimeček u zadního mantinelu přetlačil Kužela, poté naservíroval míček Tylovi, který šestým gólem vyhnal Netopilíka z branky
46:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miloš Tyl, asistoval #97 Ondřej Šimeček (6:1).
46:47
Střídání brankáře. Nový brankář #24 Tadeáš Dittrich družstva Florbal Ústí
45:13
Hostům se teď kombinac enedaří
43:34
Nicklas si seběhl až na malé brankoviště, kam dostl přihrávku od Klápy a domácí tak přesilovku využívají
43:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (5:1).
42:20
Vyloučen hráč #30 Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
41:42
Vynikající zákrok Zavadila
40:10
Vynikající nástup domácích, Klápa zůstal volný na středu a s ledovým klidem zvyšuje na 4:1
40:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #4 Tomáš Nushart (4:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:15
40:00
38:01
STrachota dostal naloženo a ze hřiště odchází v bolesti, uvidíme zda do třetí části naskočí, to by byla pro domácí velká ztráta
31:26
Krásná akce domácích končí gólem Šimečka, míček sice vylétl velmi rychle z branky, rozhodčí však byl blízko a viděl, že brankovou čáru skutečně přešel
31:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #97 Ondřej Šimeček, asistoval #7 Miloš Tyl (3:1).
20:50
Strachota si teď dal běžecký souboj s Täuberem a oba vyčerpaní odchází na lavičku
14:23
Vyloučen hráč #27 Jiří Mutínský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.