2:4
3:0
0:1

FBC Panthers Liberec - FBC DDM Kati Kadaň 7:8p
13. Tomáš Szabo, 13. David Böhm, 22. Jiří Špak, 26. Michal Skibko, 44. Lukáš Veselý, 53. Michal Skibko, 59. Lukáš Veselý - 4. Jaroslav Michálek, 9. Marek Pokorný, 17. Marek Pokorný, 21. Mikuláš Kulík, 25. Marek Pokorný, 26. Michal Kolitsch, 32. Patrick Lenke, 61. Martin Žemlička; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Vaníček 25 - Milan Stránský 38; po třetinách: 2:3, 2:4, 3:0, 0:1;
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
Příkladná bojovnost vdruhé polovině utkání. Dnes jsme byli lepším týmem, leč rozhodly maličkosti. Celá série pěkná a napínavá, ale prohráli jsme obě prodloužení a to rozhodlo. Gratuluju soupeři k postopu a hodně štěstí
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Bereme dnešní výhru jako těžce složený reparát, děkujeme divákům, kteří nás podporovali na dálku i soupeři za předvedené výkony
70:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:51
60:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #89 Martin Žemlička, asistoval #17 René Chodura (7:8).
58:14
A je to tam. Téměř devatenáct minut trvalo než domácí srovnali. Vesy ale našel skulinku ve spodní části hostující branky
58:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #22 Jan Král (7:7).
57:24
Šancí mají domácí dost a dost, ale trocha štěstí chybí.
56:15
Čas se krátí, domácí tlačí, a fanoušci skoro ani nedýchají. Jak tohle dopadne?
52:54
Vzápětí se ke střele napřáhl Vesy, a jen o centimetry minul pravou tyčku hostující svatyně.
52:41
Konečně se domácí dočkali a Skipy se trefuje nekompromisně pod víko. Je to jen o branku
52:40
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
52:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:7).
52:12
Špaky měl na hokejce gol, následně Vaníček hasil golovku Kadaně
50:25
Několik šancí domácí druhé pětky. Diváci jsou napjatí, a domácí nenechávají hosty přemýšlet na nic jiného než na bránění
48:55
Je znát když jsou na hřišti borci z první domácí pětky. Hosté se horkotěžko brání
47:28
Desítky vteřin se hosté vařili ve vlastní šťávě, ale stále bez kýženého efektu.
45:59
Dva hračičkové Král a Vesy vymysleli ťukec, který jen tak tak, že neskončil za zády hostujícího golmana. Chyběly opravdu jen milimetry
43:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #62 David Böhm (5:7).
43:31
Vesy podstřelil hostujícího Goliáše a David se pomalu nadechuje k drtivému finiši.
42:18
Když se nepodařilo skorovat, podařilo se aspoň jednoho z kadaňských útočníků skolit v panteřím obranném pásmu. Určitě z toho bude aspoň modřina
40:39
Domácí začínají zostra a prověřují soupeřova brankáře jedovatou střelou.
40:01
Domácí mají dvacet minut na to, aby zachránili pokračování letošní sezony.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:13
40:00
39:17
To snad ne, Vesy z první trefil zývající prázdnou branku tak přesně, že se míček odrazil od tyčky.
38:37
Domácí utahují svoje sevření a snaží se s nepříznivým stavem něco udělat, jenže zatím jsou všechny pokusy marné.
36:07
Domácí si znovu potřebují seřídit mířidla, protože zatím se nedaří trefit branku, ačkoliv v ní je dvoumetrový brankář
33:30
Na hřišti se jiskří, vidíme tvrdé osobní souboje a také emotivní pokřiky. Vše je zatím v mezích utkání paly up
31:59
Co je to PANTHERS platné, když vzápětí dostanou branku. Nevypadá to dobře, domácí prohrávají o tři branky
31:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:7).
30:15
Domácí se ubránili přesilovce. Hosté si nevypracovali ani jednu šanci. Následně o Sabiče jeden z hostujících hráčů zakopl a skončil na mantinelu
28:05
Vyloučen hráč #69 Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
26:51
Snahu domácích přejít do protiútoku zastavila píšťalka rozhodčího. Na zemi totiž zůstal ležet hostující útočník. Naštěstí je v pohodě a hra může pokračovat.
26:02
Mohlo být ještě hůř, ale hostující hráč předtím než vstřelil branku srazil domácího brankáře
25:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #15 David Budák (4:6).
25:53
To je škody, od poloviny vystřelil hostující bek a střela ve vzduchu nečekaně zaplavala. Kadaň zase odskakuje
25:27
25:27
Špatný výhoz hostujícího brankáře a domácí Skipy trestá nekompromisní ranou po zemi. Domácí jsou opět v kontaktu
24:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #21 Petr Chládek (3:5).
24:36
Hosté z protiútoku trestají a opět odskakují o dvě branky
24:14
To je škody. Těsně z předbrankového prostoru přestřelil branku Král. DOmácí první pětka je při chuti a vypadá to, že má chut s výsledkem něco udělat
21:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:4).
21:31
To by ale domácí nesměli mít Špakyho. Ten snížil na rozdíl jedné branky a zase se domácím lépe dýchá
20:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (2:4).
20:56
Takovýhle vstup do druhé třetiny si asi domácí nepředstavovali. Z předbrankového prostoru se trefil hostující útočník a Kadaň zase vede o dvě branky
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:12
20:00
19:24
Několik šancí si vypracovala první liberecká lajna, ale v síti se míček nezatřepal.
16:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #89 Martin Žemlička (2:3).
16:04
Hosté rozehráli nebezpečnou standardku a nakonec je z toho závar před brankou
14:45
Skipy v předbrankovém prostoru trefuje golmanovi kalhoty. Mohlo být veseleji
13:15
Král trefil tyč! Domácí jsou na koni a říkají jasné ne, tomu že by dnešní utkání bylo pro Kadaň procházkou růžovou zahradou
12:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #62 David Böhm, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (2:2).
12:45
To je veselo! Bémič navázal na svůj včerejší golovy výkon a přidává další branku v nejvhodnější chvilku. Máme srovnáno. A stačilo k tomu necelých dvacet vteřin
12:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:2).
12:32
GOOOL. Domácí snižují. Sabič otřel svojí golovku o tyčku.
11:50
Domácí se na několik desítek vteřin usadili v útočném pásmu, ale žádnou střelu nevyprodukovali.
10:30
Hostujícímu celku to nestačí a snaží se navýšit náskok. Zatím se ale domácím drží útočřné chutě hostů držet na uzdě.
08:50
Hosté využívají přesilovku po chybě domácí obrany. Úvod jednoznačně vyšel lépe hostům
08:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #71 Erik Štěrba (0:2).
08:37
Vyloučen hráč #66 Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
07:15
Domácí přečíslili hostující obranu, ale obětavý skok hostujícího beka zabránil vstřelení branky. Domácí se ale pomalu osmělují
05:04
Hosté pokračují ve snaze vstřelit další gol. Domácí úvodní branka zaskočila
03:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (0:1).
03:26
Jen co jsem dopsal předešlé řádky, hosté rozehráli a otevírají skore utkání
03:23
Oba týmy si vyměnili první projektily. Hraje se zatím ve vysokém tempu
02:10
Před hostující brankou promáchl ve slibné šanci domácí Král. Hosté měli trochu štěstíčka, snad se jich dále držet nebude
01:10
První střelu zápasu měli ale hosté, kteří prověřili domácího Vaníčka.
00:01
Utkání právě teď začalo. Na míčku domácí, kteří rozvážně kombinují u své branky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Petr Chládek, René Chodura, Erik Štěrba, Martin Žemlička, Marek Pokorný
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, David Böhm, Jiří Špak, Ondřej Neuman
00:00
Vítejte u dnešního čtvrtého utkání play up Divize. Po třech vzájemných duelech je ve vedení Kadaň, která včera porazila domácí PANTHERS. Ti teď budou odvracet hrozbu konce sezony. Očekává se tvrdý nekompromisní souboj. Za pár minut začínáme.