4:3
0:3
- : -

FBC Slavia Praha - Prague Tigers 6:7
16. Tomáš Svačinka, 19. Dan Kašovský, 32. Vojtěch Šafář, 34. Vojtěch Šafář, 36. Radek Kubala, 38. Michael Pitek - 17. Thomas Heřmanský, 29. David Koudelka, 31. Václav Veverka, 38. Vojtěch Řádek, 44. Vojtěch Řádek, 46. Tomáš Navrátil, 60. Šimon Masár; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Tomáš Koval 14 - Tomáš Hlava 15; po třetinách: 2:1, 4:3, 0:3;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Tak nejsme kapela, abychom furt vyhrávali. Dnes se nám nepodařila třetí třetina. To se občas stává, zítra je taky den. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a fantastickým divákům.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Byl to opět takový matný výkon, ale urvali jsme to na morál a konečně při nás stálo štěstíčko. My ještě nekončíme, sezonu si prodlužujeme o další zápas. Děkuji skvělým divákům, kteří nás hnali dopředu a přeji domácímu hráči, aby bylo koleno v pořádku. Čau zítra!
59:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #27 Tomáš Navrátil (6:7).
58:00
Šimík je ošetřován a hra bude brzy pokračovat.
57:43
Hra je přerušena z důvodu zranění Honzi Šimíka.
56:50
Zatím to vypadá na prodložení, nebo se dočkáme vítězného gólu?
55:12
Výborný Koval vychytává přesilovku Tigers zatím bez branky.
53:59
Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
53:36
Zápas začíná být vyhrocený. Vidíme agresivní souboje a hlasité slávistické fanoušky.
51:39
Vyloučen hráč #11 Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
48:20
Přesilovka hostů dopadla bez gólové situace.
46:13
45:47
Další chyba slávistické lajny vedla už k druhému gólu Tigers.
45:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil bez asistence (6:6).
43:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (6:5).
43:01
Neuvěřitelná chyba Štičky při rozehrávce vedla ke gólu Vojtěcha Řádka.
42:30
Koval vychytal nebezpečnou střelu.
40:09
Hned po prvních devíti sekundách třetí třetiny má Pitek střelu na bránu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
39:32
Střela Tomáše Navrátila z půlky, nebyla vůbec k zahození. Těsně minul.
37:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #31 Jan Šimík (6:4).
37:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #91 Šimon Masár (5:4).
36:40
Jak odpoví na dva rychlé góly Prague Tigers?
35:35
Slávisté mají radost. Přání se jim vyplnilo. Gól.
35:35
Svůj gól Radek Kubala věnuje Péťovi. Péťo máš tu čest!!
35:26
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #69 Michael Pitek (5:3).
33:43
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #24 Filip Bílek (4:3).
31:53
Utkání je zatím napínavé. Góly padají z obou stran. Dnes je to hlavně o týmovosti a štěstí.
31:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #20 Dan Kašovský (3:3).
31:05
Vyloučen hráč #55 Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #21 David Koudelka (2:3).
28:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #91 Šimon Masár (2:2).
28:20
Slávistický útok přerušila vysoká hůl Pitka.
27:04
Vilém Kavan se právě natáhnul ve slávistické brance.
25:22
Slávistický kotel si žádá o gól.
24:20
Prague Tigers jsou stále na míčku, ale slávistická obrana pracuje velmi dobře.
21:30
Z podporování slávistických fanoušků, nám duní celá hala.
19:59
Poslední zákrok Kovala byl šťastný zákrok Kovala.
19:00
Máme tady poslední minutu první třetiny.
18:20
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #5 Vojtěch Šafář (2:1).
16:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #36 Marek Mochan (1:1).
16:01
Střela z půle od Thomase Heřmanského skončila v bráně Kovala.
15:06
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (1:0).
13:59
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
13:30
Václav Veverka  z Prague Tigers sebral slávistickému obránci míček, ale ze situaci nic nezbylo.
11:20
Martin Fojtík minul.
10:00
Slávistický útočník Radek Kubala dotečovával střelu, ale brankář Hlava vychytal,
09:30
Slávisti Bílek a Volf se nedomluvili před bránou soupeře a situace je zatím bez golová.
07:20
Prague Tigers zatím slušně tlačí slávistickou lajnu.
05:00
Zmatek před slávistickou brankou zůstal bez golu.
03:50
Svačinka převezl dva obránce, ale jeho střela minula.
02:10
Filip Bílek právě ztratil míček za brankou soupeře
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Miloslav Stránský, Jan Nachtmann, Vojtěch Řádek, Vítězslav Matěj, Radim Tůma
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Jan Šimík, Tomáš Svačinka, Michael Pitek, Martin Fojtík, Radek Kubala