2:0
2:0
- : -

PRO - AKTIV Bílina - 1.FBC DDM Děčín IV 9:1
2. Štěpán Divíšek, 3. Jiří Mikloš, 4. Adam Skřivánek, 9. Adam Skřivánek, 10. Kateřina Anderlová, 17. Dominik Wankovský, 19. Matěj Švadleňák, 26. Štěpán Hanák, 30. Štěpán Divíšek - 9. Bobeš Rajtr; rozhodčí: Milan Švajcr - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:0 + Kateřina Anderlová ČK1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dorian Bešťák 12 - Pavel Burger 41; po třetinách: 5:1, 2:0, 2:0;
30:00
Střely ve 3. části: 5:19
30:00
29:59
Vyloučen hráč #11 Kateřina Anderlová družstva 1.FBC DDM Děčín IV do konce utkání.
29:01
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #4 Štěpán Divíšek bez asistence (9:1).
25:59
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #15 Štěpán Hanák z trestného střílení (8:1).
20:00
20:00
Střely ve 2. části: 6:14
20:00
18:35
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #7 Matěj Švadleňák, asistoval #4 Štěpán Divíšek (7:1).
16:24
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #12 Dominik Wankovský bez asistence (6:1).
14:22
Vyloučen hráč #12 Dominik Wankovský družstva PRO - AKTIV Bílina na 2 minuty za špatné střídání.
14:17
Vyloučen hráč #8 Matěj Beránek družstva PRO - AKTIV Bílina na 2 minuty za špatné střídání.
10:00
10:00
Střely v 1. části: 2:17
10:00
09:14
Vlastní branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Kateřina Anderlová (5:1).
08:51
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #11 Adam Skřivánek, asistoval #15 Štěpán Hanák (4:1).
08:37
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #36 Bobeš Rajtr bez asistence (3:1).
03:43
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #11 Adam Skřivánek, asistoval #12 Dominik Wankovský (3:0).
02:03
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #26 Jiří Mikloš bez asistence (2:0).