2:0
2:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FBC Česká Lípa 5:1
2. Filip Kohút, 24. Tomáš Volovik, 29. Petr Špaček, 39. Aleš Chmelař, 45. Aleš Chmelař - 45. Radek Matouš; rozhodčí: Dominik Dolejš - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Aleš Kopal 8 - Vojtěch Beránek 19; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1;
Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér):
Po vlažnější první třetině jsme zlepšili pohyb a utkání jsme měli ve svých rukou. Měli jsme dobrý pohyb, vytvářeli jsme si brankové příležitosti, jen nás trápilo jejich proměňování. Jsme v poločase, zítra potřebujeme na dnešní výkon navázat. Děkuje soupeři za utkání a těšíme se na zítřejší konfrontaci.
Komentář hostů Pekárek Ladislav (Trenér):
Dnes byl soupeř lepší, od druhé třetiny byl hodně na míčku. Od nás jsme očekávali větší důraz a lepší útočnou hru. Každopádně zítra je další zápas a chceme postoupit. Díky soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 8:3
45:00
44:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #11 Mikeš Motejzík (5:1).
44:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #59 Petr Špaček (5:0).
38:03
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:3
30:00
28:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #82 Martin Feigl (3:0).
27:01
Vyloučen hráč #78 Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
23:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #32 Tomáš Volovik, asistoval #65 Tomáš Vorel (2:0).
16:13
Vyloučen hráč #3 Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:3
15:00
01:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #62 Aleš Chmelař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Ondřej Knespl, Jiří Moravík, Lubomír Jelínek, Oliver Šulc, Václav Drahoš
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Tomáš Vorel, Tomáš Volovik, Petr Szturc, Jakub Šourek, Jonáš Kudrna