3:4
4:0
- : -

Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín 7:6
23. Tereza Pešková, 28. Ema Brucháčková, 36. Michaela Žáková, 41. Michaela Žáková, 42. Petra Hložanková, 52. Liliana Bolfová, 56. Michaela Žáková - 18. Nikola Kuchařová, 19. Michaela Kacelová, 27. Nikola Kuchařová, 33. Gabriela Žůrková, 36. Eva Preisslerová, 38. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 143; zásahy brankářů: Jana Prátová 16 - Alena Vokatá 17; po třetinách: 0:2, 3:4, 4:0;
59:59
Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:40
Obrat jako hrom! Žáková kompletuje hattrick!
55:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #20 Ema Brucháčková (7:6).
54:43
Bulldogs oslabení ustály, dokonce měly i dobrou šanci a nyní se poženou za vítězstvím
53:22
Prátová kryje střelu i následnou dorážku
52:35
Vyloučen hráč #14 Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
51:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #20 Ema Brucháčková (6:6).
47:35
Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
46:07
Pospíšilová si nyní fantastickým sólem povodila hned tři hráčky Jičína
44:41
Prátová si srazila míček na bránu, štěstí stojí při ní
43:36
Buldočky se ženou za vyrovnáním, celá hala bouří!
42:00
Výborný vstup Bulldogs do třetiny a skóre je už jen o gól
41:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #4 Petra Hložanková, asistoval #92 Nikola Domonkosová (5:6).
40:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #14 Tereza Halaštová (4:6).
40:27
Vyloučen hráč #68 Martina Kleinová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
37:09
Preisslerová si šikovně obešla Prátovou a nabídla Žůrkové míček do pozice odkud nejde nedat
37:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:6).
35:49
Jičín potřeboval pouhých 32 vteřin a opět vede o dva góly
35:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (3:5).
35:16
34:46
Prátová sebrala unikající Kacelové míček z hokejky
32:08
Žůrková se prosazuje svým klasickým způsobem- dělovka pod břevno od levého mantinelu, Prátová bez nároku
32:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #68 Martina Kleinová (2:4).
27:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (2:3).
27:12
Vyloučen hráč #48 Tereza Syslová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou.
26:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová z trestného střílení (1:3).
26:00
Buldočky nevyužívají ani třetí přesilovku
25:00
Osamocená Brucháčková ze středu bránu přestřeluje
23:54
Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
23:33
Domonkosová odmítla vyrovnání a prázdnou bránu míjí
22:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Tereza Pešková, asistoval #20 Ema Brucháčková (1:2).
22:14
Žáková těsně míjí bránu
21:01
Domonkosová našla nádherným krosem Dostálovou, Vokatá však dobře vyjela a nadále drží nulu
18:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #48 Tereza Syslová (0:2).
17:20
Kuchařová naznačila přihrávku před bránu a střelou po zemi otevírá skóre
17:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (0:1).
16:32
Prátová vytahuje dobrý zákrok proti střele Kuchařové
16:14
Vyloučen hráč #7 Tereza Tomanová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
15:13
Krejčíková, stejně jako v minulé přesilovce přestřeluje bránu
13:55
Žákové se téměř podařilo dorazit míček do odkryté brány, Vokatá drží bezbrankové skóre
13:23
Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
12:23
Syslová zůstala před bránou nekryta, míček ale nezachytila
11:18
Tožičková zachycuje krosovou nahrávku Bolfové, k rychlému protiútoku jí chyběla rychlost
10:01
Dostálová nahodila na bránu a Garguláková následně dorážela, Vokatá se štěstím kryje