0:2
3:1
- : -

FbK TJ Svitavy - FAT PIPE Aligators Klobouky 3:5
46. Ondřej Mach, 47. Vojtěch Dolíhal, 54. Vojtěch Kužela - 7. Pavel Zbořil, 18. Pavel Zbořil, 23. Tomáš Líznar, 30. Lukáš Gregr, 52. Pavel Zbořil; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 127; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 27 - Patrik Rychlý 22; po třetinách: 0:2, 0:2, 3:1;
Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí):
5 individuálních chyb, 5 gólů pro soupeře. Mohli jsme dostat víc, ale i víc dát. Dopředu jsme bezzubý, neudržíme balónek v útočném pásmu, prohráváme souboje. Je to těžké, ale zítra nic nevzdáme. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.
Komentář hostů Procházka Patrik (Vedoucí):
Obrana dnes dobrá, útok ne. Nebýt našich vlastňáků, soupeř by se nedostal do hry. Zítra si jdeme pro poslední bod v této sérii, je to jen na týmu, jak se s tím popasuje.HOUHOU ALI.
53:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Vojtěch Kužela, asistoval #11 Josef Prudil (3:5).
53:03
Domácí snižují gólový náskok hostů.
52:47
Domácí mají teď vetší kontrolu nad hrou.
51:02
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #69 Roman Svoboda (2:5).
51:02
Hosté využili přesilovou hru.
50:03
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Kužela družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
50:03
Hosté si zahrají další přesilovou hru.
47:40
Hosté začínají chybovat v rozehrávce.
46:28
Vlastní branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #76 Vojtěch Dolíhal (2:4).
45:49
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #11 Josef Prudil (1:4).
45:49
Domácím se tlak vyplatil a povedlo se jim poprvé prosadit v brankovišti hostů.
45:24
Říha prudkou střelou z poloviny hřiště těsně míjí branku Rychlého.
44:06
Hra se přesunula na polovinu hostů. Domácí vyvíjí tlak, ale gól ne a ne padnout.
41:57
Hraje se převážně na polovině domácích.
40:01
Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:6
40:00
39:27
Sauer v protiútoku střelou ohrozil branku Rychlého.
39:00
Začala poslední minuta druhé třetiny.
36:00
Hosté hrají v plném počtu, takže hrají přesilovou hru.
35:43
Vyloučen hráč #7 Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
35:43
Oba týmy budou hrát ve čtyřech.
34:00
Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání.
34:00
Domácí si také zahrají přesilovou hru.
33:15
Prudil už čile otravuje hosty v jejich obranném pásmu po ošetření.
32:49
Další zásah do hlavy na straně domácích, tentokrát Sauer.
32:30
Prudil končí po střetu na zemi a bude ošetřen.
30:00
Dnešní utkání sleduje 127 diváků, děkujeme!
29:29
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (0:4).
29:29
Gregr si po třech nahrávkách připisuje i gól.
26:50
Husák uhasil rychlý protiútok hostů.
22:40
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #87 Lukáš Gregr (0:3).
22:40
Hosté zvyšují gólový náskok po nedostatečném důrazu domácích v brankovišti.
20:43
Hezké gesto fair play od Prudila, který odvolal vyloučení po zásahu vysokou holí.
19:58
Skácelík zachraňuje obrovskou chybu domácích obránců.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny.
17:41
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (0:2).
17:38
Hosté jsou teď útočnější.
16:03
Domácí si dali s rozehrávkou na čas a to je stálo míček, který získali hosté vyčkáním na chybu.
12:57
Pakosta zastavil přihrávku hostů, která by následovala střelou do prázdné brány.
11:29
Prudil střelou z první po presných přihrávkách domácích rozeznívá tyčku hostů.
09:09
Musil střelou z poloviny hřiště prověřil Rychlého, který míček pokryl i přes clonu.
08:12
Hynek v zápalu hry málem doběhl do pořadatelského stolku.
07:22
Lízner obloučkem střílí nad branku domácích.
06:09
06:09
Hosté neváhají ani minutu a využívají přesilové hry.
05:39
Vyloučen hráč #13 Ondřej Husák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra bez hokejky.
05:39
Hosté si zahrají první přžesilovou hru.
05:13
Jedlička prověřil Skácelíkovu pozornost u tyčky, Skácelík se nenechal vyvést z pozoru.
03:51
Střelecký stav je vyrovnaný 1:1, brankáři zasahují bez problémů.
02:54
Domácí se teď zdržují na své hrací polovině a připravují si rozehrávku.
01:06
Oba týmy vstoupily do utkání aktivně, k vidění byly rychlé protiútoky obou týmu, zakončení chybělo.
00:01
Úvodní buly získali hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Lukáš Gregr, František Chmela, Pavel Zbořil, Antonín Šmerák, Tomáš Líznar
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Ondřej Husák, Lukáš Musil, Josef Prudil, Ondřej Pakosta, Ondřej Mach