1:1
0:0
FbC Plzeň

Panthers Praha - FbC Plzeň 4:5pn
8. Martin Kalous, 9. Michael Kočandrle, 20. Dominik Hudec, 42. Michael Kočandrle - 12. Jaromír Täuber, 13. Vojtěch Kuneš, 15. Filip Nový, 56. Václav Zábran, N Jaromír Täuber; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Slavata 25 - Martin Bezděk 19; po třetinách: 3:3, 0:0, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
Po dobrém začátku jsme pustili soupeře do hry a těžko se nám zase dostávalo do tempa. V podstatě se nám to povedlo až ve třetí třetině, kde se nám povedlo dostat znovu do vedení, ale v závěru nás vyloučení a inkasovaný gol, poslal do prodloužení. Nájezdy už jsou 50 na 50 a soupeř byl úspěšnější. Musíme se dobře vyspat a zítra je nový den. Děkujeme divákům za podporu.
Komentář hostů Strejček Pavel (Trenér):
Zápas plný chyb a nepřesností. Nájezdy máme za celou sezonu natrénované, takže když na ně došlo věřil jsem ve výhru. Čeká nás velmi vyrovnaná série. Děkuji soupeři a divíkům, kteří nás přijeli podpořit.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #75 Jaromír Täuber a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #4 David Kolář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #39 Václav Zábran a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #39 Lukáš Pokorný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #44 Ondřej Horažďovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #76 Jan Waldhauser , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #62 Matěj Vošta , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 3:3
70:00
69:00
Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
68:15
Po závaru končí míček na horní síťce Bezděkovi branky.
60:01
Tak jsem se spletl a teď proběhlo poslední zahajovací buly dnešního utkání, které vyhrává Plzeň.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta a stav je stále vyrovnaný.
57:30
Plachý v samostatném úniku přestřeluje.
56:50
Kolář byl držen před brankovištěm, ale to u rozhodčích prochází.
55:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (4:4).
55:12
Plzeň dokázala využít přesilovou hru.
55:02
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
50:12
Brabec zachytil Slavatův dlouhý výhoz na Kočandrleho a Plzně může jít do útoku.
48:57
Chochlovský udělal "točky-točky" na středu a střílí na Bězděka, ten maskou vyráží.
48:18
Rozehrávka domácích ze soupeřova rohu.
45:12
Slavatův zákrok proti Täuberovi.
41:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #76 Jan Waldhauser (4:3).
41:51
Tentokrát mu to vyšlo a posílá svůj tým do vedení.
41:20
Kočandrle také přestřeluje.
40:15
Kalous z malé blízkosti přestřeluje.
40:01
Poslední zahajovací buly vyhrávají domácí.
38:15
Další blok od domácích, konkrétně Sládkův blok.
37:21
Hudec blokuje střelu Malého.
36:59
Vyloučen hráč #9 Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:36
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:36
Další přesilovka domácích je před námi.
32:57
Plachý nesmyslně přestřeluje ležícího Slavatu i s jeho bránou.
32:14
Plzeň ubránila dalši přesilovku.
30:13
Vyloučen hráč #23 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
28:02
Daněk chyboval, ale Němeček přestřeluje.
27:16
Plzeň hraje v plném počtu.
26:30
Hosté dokázali dostat míček z vlastní poloviny.
25:16
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
25:16
Domácí tým čeká přesilová hra.
24:20
Hra je teď o dost opatrnější.
22:40
Domácí úspěšně odbránili přesilovku Plzně.
21:02
Bezděk vyráží maskou Vavrouškovu střelu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:15
20:00
19:59
Vyloučen hráč #28 Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
19:59
Hosté si zahrají na začátku druhé části přesilovou hru.
19:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #65 Matěj Vavroušek (3:3).
19:37
Hudec našel nához od Vavrouška a střílí vyrovnávací branku!
18:45
Tým domácích hraje v plném počtu.
18:35
Slavata střelu od Malého pouze vyrazail, Hudec odpálil míček do bezpečí za mantinel.
16:46
"Tohle není ženská extraliga" argumentoval Waldhauser spoluhráčův faul.
16:45
Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:08
Kolář pálí mimo.
15:57
Panthers rozehrávají od své branky.
14:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #22 Štěpán Plachý (2:3).
14:55
Po chybě v rozehrávce jdou hosté to vedení.
14:23
Míka zblokoval střelu svým kotníkem.
12:53
Täuber našel před bránou Kuneše a ten si už dokázal z melé blízkosti se Slavatou poradit a srovnává stav utkání.
12:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:2).
11:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #39 Václav Zábran (2:1).
11:41
Pár vteřin po Krůškově návratu Plzeň snižuje náskok domácích Panthers.
11:20
Domácí úspešně odbránili standartku na malém brankovišti.
11:15
Slavata předvedl parádní rybičku.
09:39
Vyloučen hráč #5 Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
09:39
Plzeň si zahraje první přesilovou hru v tomto utkání.
08:48
Panthers v akci tři na dva ztratili balónek a musejí se vrátit do obrany.
08:11
08:11
Waldhauser vybojoval v rohu balónek, oběhl bránu a našel před bránou Kočandrleho a ten backhandovou parádičkou přidává druhý gól domácích.
07:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #4 David Kolář (1:0).
07:01
Kolář střelou od půlky trefil břevno, ale Kalous byl ve správný čas na správném místě a  po sedmi minutách otevíra stav dnešního utkání!
06:32
Brabec střelou z výběhu pálí mimo.
04:23
Pokorný v obrovské rychlosti zblokoval střelu od obránce Plzně Hajšmana.
03:50
Kočandrle faulován v rohu.
03:06
Köbl pálí Bezděk pouze vyráží, bohužel je to škoda, ale Škoda přestřeluje z dorážky.
02:23
Pokorný trefuje břevno!
01:38
Hudec parádně zpracoval bolónek ze vzduchu a posílá Wojnara dopředu.
00:56
Škodík těsně přestřeluje.
00:12
Malý pálí mimo hrací plochu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Václav Zábran, Michael Brabec, Jaromír Täuber
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Pavel Daněk, David Kolář, Patrik Míka, Martin Kalous, Lukáš Pokorný
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u prvního semifinálového zápasu mezi domácím Panthers Praha a týmem hostí FbC Plzeň. Věřím, že divácká kulisa zde, v sportovní hale ZŠ Rudná, bude opět naprosto famózní.