2:1
- : -
FbC Písek

FbC Písek - Asper Šumperk 3:7
14. Jakub Mikeš, 45. Michael Kolínský, 60. Michael Kolínský - 3. Jiří Trávníček, 7. Jiří Trávníček, 9. Matěj Mondek, 10. Daniel Venouš, 21. Jindřich Kamler, 24. Matěj Mondek, 59. Jindřich Kamler; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 21 - Martin Malínek 31; po třetinách: 1:4, 0:2, 2:1;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Zaprvé děkuji fantastickým divákům, kteří nás podporovali celou sezonu. Soupeři gratuluji k vítězství a přeji hodně štěstí do další série. Myslím si, že sérii rozhodla efektivita soupeře a naše výpadky v každém utkání. S hráči si sezonu vyhodnotíme a příští rok se znovu zkusíme porvat o postup. Tak zase v září. Děkuji soupeři za férové ukání.
Komentář hostů Matěj Petr (Vedoucí):
Do Písku jsme jeli sice s vedením 2:0, ale zároveň s velkým respektem k soupeři, který zejména druhé utkání v Šumperku odehrál skvěle. Dnes jsme chtěli hrát ze zajištěné obrany a hrozit z rychlých brejků, což se nám v první třetině podařilo na jedničku. Získaný náskok jsme dokázali dlouho držet a i když domácí ve třetí třetině vsadili všechno na jednu kartu, utkání jsme dovedli do úspěšného konce. Děkuji Písku za férovou sérii, místním fanouškům za krásnou atmosféru a v neposlední řadě také celému týmu k tomu, jak vyspělý výkon jsme zde podali. Respekt patří i našim dvěma fanouškům. Zdravíme domů, soupeře do druhého kola zatím neznáme, a tak nevím, jestli mohu pozvat diváky již na příští víkend do naší haly. Asperu zdar!
60:00
Střely ve 3. části: 16:11
60:00
59:58
Děkujeme za sledování dnešního on-linu a gratulujeme Šumperku k vítězství
59:40
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (3:7).
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání
58:10
Šumperk si pojišťuje kontrolu zápasu dalším gólem a Písek opět pokračuje bez brankáře
58:09
Timeout Asper Šumperk
58:09
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #18 Jiří Trávníček (2:7).
57:34
Čas se krátí a hosté si drží míček, co to jde
56:05
Domácí opět ve čtyřech a písecký kotel řve "dáme gola ve čtyrech" uvidíme, zda si Písek tuto radu vezme k srdci
56:04
Vyloučen hráč #19 Pavel Šebelle družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:43
Písek má zatím míček pod kontrolou a hra bez brankáře jim vychází, teď už jen dát gola
54:01
Domácí odvolávají brankáře a jdou do šesti
52:49
Vojta Šanda opět ukazuje jeho velkou důslednost v oslabení a vyváží míček na útočnou ttřetinu domácích
52:04
Písek velmi svědomitě brání a zatím není vidět, že by byli v oslabení
51:29
Šumperk jde opět do početní výhody, uvidíme, co vymyslí
51:24
Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost.
50:50
Domácí si uvědomují, o co jim v tomto zápase jde a tak tlačí na soupeře čím dál tím víc
44:07
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #48 Jakub Mikeš (2:6).
41:15
Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:48
Hraje se ve vysokém tempu, doufáme, že takhle navážou hráči i v poslední třetině
35:11
Vyloučen hráč #7 Jan Mannl družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
34:39
Písek půjde do přesilovky
33:10
Domácí jsou důslednější v obraně oproti první třetině a mají tak víc šancí na snížení brankového náskoku, Šumperk si však stále udržuje kvalitu jejich hry
25:55
Domácím se daří odstřelovat míčky Šumperku a hosté se tak zatím nedostali k větší šanci
24:48
Po faunu domácích jde Šumperk do početní výhody
24:47
Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
23:38
Filip Trkovský zabránil kásné střele Daniela Venouše
23:06
Hosté v protiútoku 3na2 využívají šance a zmenšují tak naději domácích
23:05
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #7 Jan Mannl (1:6).
22:03
Písek si opět bere míček na čepele a vymýšlí, jak snížit náskok
21:31
Šumperk na útočné polovině
20:24
Tak to bylo něco.. již v první minutě druhé třetiny Šumperk zvyšuje náskok na 5:1 pro hosty
18:29
V písecké obloukovce dnes máme šanci vidět opravdu nádherné střely, které jsou divácky velmi atraktivní
17:20
I pře to, že domácí jsou ve většině času na míčku, se jim nedaří si vytvořit pořádná šance a z toho čerpají hosté a jejich velké množství protiútoků
14:06
Domácí jakoby se první gólem probudili a jak hráči, tak i fanoušci kontrolují aktuální dění zápasu
13:08
Nádherná střela z půlky píseckého kapitána po nahrávce Václava Staňka
13:03
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #4 Václav Staněk (1:4).