4:4
2:2
- : -

FBC Intevo Třinec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:10
4. Šimon Czernek, 12. Šimon Czernek, 32. Tomáš Sikora, 38. Tomáš Janovský, 39. Jiří Martynek, 40. Jan Janáč, 52. Ondřej Drong, 57. Tomáš Sikora - 6. Tomáš Katolický, 7. Filip Blažek, 15. Jakub Mikolášek, 20. Jan Žák, 21. Jan Žák, 25. Adam Stejskal, 29. Jakub Mikolášek, 30. Pavel Šimeček, 50. Jan Žák, 54. Jan Žák; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 6:7; využití: 0:3; diváků: 196; zásahy brankářů: Jan Piško 11, Šimon Laštůvka 6 - Daniel Dolák 22; po třetinách: 2:4, 4:4, 2:2;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Hned od prvních minut série bylo jasné, že je soupeř výrazně lepší než my. Ve venkovních zápasech jsme neměli nárok. Dnes jsme mohli ten bod asi udělat, ale bohužel nás opět zbytečné chyby stály lepší výsledek. Kluci ale zaslouží respekt za návrat do zápasu a za to, že ani za stavu 8:2 to nezabalili. Gratuluji soupeři k postupu, jste fakt jinde a přeji vám vyšší ligu. Děkuji i Sikimu, byla to jízda těch několik let. Gratuluji ke krásné kariéře. Díky fantastickým divákům, věřím, že jste se bavili. Příští rok pro vás ten postup uděláme, slibuji!
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Předně chci pochválit soupeře za velice bojovný výkon, který nás hlavně na jeho půdě dost prověřil. O to více si vážíme našeho konečného postupu dále. Jsem rád, že jsme i takto vyrovnaný zápas odehráli na 3 formace. Zdravíme domů marody a dnešní vítězství je i pro ně. Bína AT je to tam! Díky
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:57
Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
59:37
Třinec tlačí Plzeň ke gólu to bohužel nevede.
59:06
Třinec kombinuje na míčku.
58:34
Turoňova střela našla pouze blok.
57:23
Necele 3 minuty má Třinec na to, aby dokázal vyrovnat.
56:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #32 Ondřej Drong (8:10).
56:30
Tomáš Sikora se dnes podruhé prosazuje.
55:47
Třinec to zkouší v šesti hráčich v poli.
54:36
Turoň vyslal prudkou dělovku ze středu, Dolák chytá.
53:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #9 Pavel Šimeček (7:10).
53:53
Nešťastný gól končí za Laštůvkou.
53:36
Hecl orazítkoval tyč!!!!
52:56
Faul na Czerneka, přečíslení Plzně a výborný zákrok Laštůvky!
52:36
Jasný faul loktem na Dronga, kterému teče krev, zůstává nepotrestán!!!!
51:54
Třinec se dostal do přečíslení, ale ztratil míček.
51:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #35 Jan Mieszek (7:9).
51:17
Drong přesnou střelou k tyči snižuje!!!
49:53
49:53
Žák se obkroužil kolem bránky a zasunul míček za brankovou čáru, přestože byla branka mimo osu gól platí.
48:56
Třinec rotuje Plzeň v útoku, k většímu ohrožení bránky to však zatím nevede.
48:15
Badura trefuje pouze boční síť.
47:30
Výborné obrané zákroky Třince, fantastičtí divácí a fungující střídačka.
46:06
Fanoušci v hale želou domácí k vyrovnání, přesto si Třinec moc šancí teď nevytváří.
45:05
Dobrý zákrok Šimona Laštůvky.
44:04
Piško vychytává trestné střílení a drží naděje domácích!!!!
44:03
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Šimon Laštůvka družstva FBC Intevo Třinec
44:02
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #9 Pavel Šimeček.
44:02
Úvidíme trestné střílení pro Plzeň.
44:00
Zatím jsme ani z jedné strany neviděli přímé ohrožení brány.
41:50
Dobrý blok T. Sikory.
40:34
Czernek se dostal ke střele, ta byla zblokováná.
39:12
Třinec je teď při chuti a aktivní hrou snižuje náskok Plzně.
39:08
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #19 Matěj Hecl (6:8).
39:08
Janáč procpal mezi nohy míček, po standartce z rohu.
38:31
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #32 Ondřej Drong (5:8).
38:31
Jirka Martynek prohodil beka a střelou do protějšího rohu se prosazuje.
38:16
Heclova střela nenašla bránu.
37:37
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #16 Šimon Czernek (4:8).
37:37
Janovský z rozehrávky vymetá víko.
37:15
Žák byl osamocen před domácí bránou, ale nedokázal zakončit.
32:58
Tomáš Sikora mířil do prázdné brány, ale míček byl na poslední chvílí zblokován nohou!!!
32:35
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:35
Tak nějak nám došli židle na vyloučení.
32:14
Vyloučen hráč #18 Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
31:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora bez asistence (3:8).
31:59
Tomáš Sikora se po standartní sitaci před bránou prosazuje.
31:39
Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
31:39
Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
31:38
Závar před domácí bránou a následné vyloučení pro obě strany.
30:14
Po standartní situaci z rohu se T. Sikora dostal ke střele, která mu úplně nesedla.
29:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (2:8).
29:14
Laštůvka se nestihl včas přesunout a míček po kombinaci Štědrý - Šimeček tak končí v bránce.
28:56
Třinec se snaží něco vymyslet, chybí mu však přesnější zakončení na dobře bránící Plzeň.
28:22
Timeout FBC Intevo Třinec
28:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (2:7).
28:22
Mikoláškova střela se po nešťastném odrazu od nohy domácího gólmana dostává až za brankovou čáru.
27:35
Fiedor vypálil dobrou střelu.
26:57
Kupczak vybojoval míček a dostal se až ke střele, ta těsně minula bránu.
25:57
Laštůvka si připisuje první zákrok!
24:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #56 Filip Konrady (2:6).
24:33
Stejskal přesnou střelou do odkrytého místa na bližší tyčku navyšuje skóre.
24:15
Vyloučen hráč #21 Tomáš Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
24:10
Třinec půjde do 3!!!
23:36
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:36
Vyloučen hráč #68 Jiří Löffelmann družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
22:05
Šimeček mohl skórovat, ve finální fázi mu ovšem míček přeskočil čepel
21:55
Třinec se snaží kombinovat v útoku, ale Plzeň mu to znemožňuje.
21:35
Přestože má Třinec přesilovku je nebezpečnejší Plzeň.
20:39
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:13
20:13
Hned z úvodu třetí třetiny se Plzeň prosazuje.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:14
20:00
19:07
19:07
Žák trefil z nulového úhlu růžek branky.
19:00
Katolický se dostal ke střele, ale byl zblokován Třineckou obranou.
18:36
F. Sikora vyslal střelu z půlku, bránu ovšem netrefil.
17:59
Standartní situace hostů, následný blok domácích a míček za mantinelem.
17:45
Plzeň je v útoku hodně nebezpečná.
17:04
Mieszek se dobře nabízel na teč.
16:24
Badura vyslal dobře mířenou střelu, Dolák chytá.
15:46
Piško vychytává samostatný únik!!!!!
15:34
Janáč z rohu nahazoval nebezpečný míček před bránu!!
14:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (2:3).
14:31
Plzeň je dnes v přesilovkách nekompromisní!
14:02
Vyloučen hráč #19 Matěj Hecl družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
14:02
Hecl se dopustil sekání a uvidíme další oslabení pro domácí.
11:45
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (2:2).
11:45
Šimon Czernek sklepl míček ze vzduchu za Doláka a srovnána na 2:2.
11:15
Za Piškem zazněla tyčka!!!
10:23
V posledních minutách jsme mohli vidět krátkou přesilovkou domácích následovanou hrou ve čtyřech na obou stranách a přesilovkou hostů. Šance byly, ale stav zůstava stále beze změny.
10:02
Omlouváme se za menší technický výpadek, ale internet v hale očividně stávkuje.
08:45
Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:09
Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #39 Hynek Mošna (1:2).
06:56
Plzeň využívá přesilovou hru a dostává se do vedení.
06:12
Piško výhozem vyslal Hecla do útoku, ten byl však zastaven obranou.
05:28
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra rukou.
05:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #99 Jan Huleš (1:1).
05:08
Tomáš Katolický se dobře prokličkoval mezi Třineckou obranou a trefuje přesně odkryté místo v bráně.
03:16
03:16
Domácí se prosazují, Šimon Czernek nekopromistě vymetá levou šibenici a posílá Třinec do vedení.
02:20
Třinec se snažil kombinovat v útočném pásmu, ale Plzeň dokázala velmi rychle získat míček.
01:45
Standartní situace Plzně končí v třineckém bloku.
01:11
Hned od úvodu zápasu je aktivnější Plzeň.
01:03
Mikolášek se dostal do úniku, Piško chytá.
00:32
Hned z úvody první zákrok pro domácího gólmana.
00:01
Úvodní buly pro Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Štědrý, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček, Jiří Sloup
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Janovský, Ondřej Drong, Michal Badura, Jiří Martynek, Jan Fiedor
00:00
Vítáme vás u online přenosu zápasu mezi domácím Třincem a hostující Plzni v rámci 3. zápasu play-up. V obou předchozích zápasech s jasnou převahou zvitězila Plzeň. Dnes již tak může rozhodnout a domácímu Intevu ukončit sezónu. Třinec se tomu pokusí zabránit. Můžeme se těšit na velmi zajimavé utkání.