3:2
2:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:3
1. Robin Havlina, 2. Lukáš Mervart, 24. Lukáš Mervart, 35. Jakub Čech, 38. Jakub Mühlfait, 42. Radek Drba, 56. Lukáš Mervart - 6. Matěj Vosátka, 30. Šimon Batkovič, 31. Matěj Vosátka; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Michal Norek 18 - Miroslav Kovařík 25; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0;
Komentář domácích Thompson Oliver James (Trenér):
Zápas v našem podání trochu jak na houpačce, kdy se střídaly světlé momenty s horšími. Po skvělém startu jsme se dostali pod tlak hloupými vyloučeními a menšími chybami, kterými jsme soupeři nabízeli nebezpečné brejky. V pasážích, kdy jsme drželi koncentraci a byli trpěliví se ukazoval rozdíl v kvalitě, což rozhodlo o našem vítězství. Zítra budeme jistější a sérii ukončíme.
Komentář hostů Grigar Tomáš (Trenér):
Od nás špatný vstup do utkání, poté se hra vyrovnala a myslím, že se hrálo slušné utkání juniorské soutěže. V závěrečné třetině ukázala Sparta zkušenost a zaslouženě zvítězila. Zítra se hraje druhé utkání a my ho musíme odehrát lépe, aby pro nás sezóna neskončila.
55:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #88 Vojtěch Krupička (7:3).
55:09
Fantasmagorický signál z rohu teď předvedla Sparta. Míček nakonec uklidil do branky už tří gólový Mervart.
53:52
Sedláček na středu lyšácky naznačil nahrávku a pak vyslal granát ze svého zápěstí. Kovařík vyráží za mantinel.
52:37
Krupička si zkušeně počínal, když ho napadali hráči Bohemians.
50:21
Cígler svém při prvním střídání fantasticky vybojoval faul na svou osobu.
48:56
Krupička to teď nezahrál jako kapitán a předvedl nám něco ze své sbírky fatálů. Bohemians tuto šanci nevyužívají.
48:40
Norek famózně chytil laser od hráče Bohemians.
48:10
Václavík oloupen na mantinelu.
47:18
Narozeninový Kuchynka střílí mimo.
44:33
Andrášek při samostatném úniku pod tlakem dvou klokanů nedokázal usměrnit míček za záda Kovaříka.
44:10
Havlina dostal krosček do zad.
43:50
Sparta vaří obranu Bohemians.
42:45
Mervart neskutečně při napadání vybojoval balónek. Následně nahrál Pleskačovi, který tuto šanci spálil jak papír.
41:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #12 Robin Havlina (6:3).
41:36
Už to vypadalo, že míček neskončí za brankovou čáru, ale nakonec se míček po razantní střele přeci jen došoural do branky.
37:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #7 Adam Kos (5:3).
37:09
Kos našel na druhé straně hřiště Muhlfaita, který měl práce relativně už snadnou.
36:19
Krupička se nemohl dívat na ofenzívu svého týmu a vydal se na pravé křídlo.
35:43
Mervart se v úniku i přes všechnu sílu a odhodlanost nedokázal prosadit
34:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #53 Josef Sedláček (4:3).
34:23
Kovařík nezkrotil tvrdou střelu a Čech doklepl nikým nechtěný míček do branky.
33:30
Kos svým blokem vychytal jasný gól Vosátky.
33:05
Krupička neskutečný sprint z poloviny hřiště do obranného rohu.
31:53
Bohemians hrají v pěti.
30:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (3:3).
30:15
Kuchynka narozeninový fatál a Vosátka se při samostatném úniku nemýlil.
29:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #74 Filip Brynda (3:2).
29:11
Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
29:11
Jednoduše zahraná standardka na hranici velkého brankoviště. Ťukec, zátah, gól.
29:11
Kyselka neodolal a šel slavit s týmem  z trestné lavice. Vysloužil si tak další dvě minuty.
27:53
Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
27:53
Kuchynka se prohnal celým hřištěm jak vítr. Přitom se mu snažil sebrat míček Kyselka, ale sekl Kuchynku do hokejky.
26:58
Mervart je ve střelecké náladě a trefuje tyčku.
26:11
Steller od mantinelu pálí jen do rukou Norka.
24:22
Muhlfait si pohrál v útočném rohu s dvojicí hráčů Bohemians.
23:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #91 Hubert Hais (3:1).
23:36
Mervart vymetl všechny pavučiny v dolním rohu branky.
22:50
Zápas se nějak uklidnil a není o čem psát.
20:42
Vosátka trefuje od mantinelu jen boční síťku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kuchynka a hned se vrhá do útoku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny. Bohemians v klidu na míčku.
14:39
Sparta hraje v pěti.
14:00
Bohemians si nahrávají okolo bloku Sparty.
12:39
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
12:39
Drba si při vracení dovolil až příliš.
11:44
11:08
Kuchynka si udělal z protihráče dobrej den, když mu nasadil gajdy.
09:44
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
09:44
Mlluviti stříbro, mlčeti zlato.
08:25
Čech nezkrotil žabičku a míček skončil za mantinele. V naštvání kopl do mantinelu, což nepotěšilo našeho hlavního pořadatele, který musel toto neštěstí napravit, jelikož zde nemáme úplně dost lidí.
07:16
Pleskač před brankou jen těsně netrefil Škodovu střílenou nahrávku.
05:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (2:1).
05:29
Zmatku v obraně využil Vašíček, který předložil Vosátkovi do prázdné branky.
04:00
Krupička si jako správný kapitán ukazuje, kam mu mají hráči naběhnout.
03:01
Drba se neohroženě rval u mantinelu, nakonec se dostal na střed, kde trefil tyč.
02:21
Nebezpečnou střelu od mantinelu čape Norek.
01:10
00:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (1:0).
00:58
Havlina uklidil do branky po křižné nahrávce Andráška.
00:40
Sparta se drží zkušeně na balónku.
00:01
Úvodní buly vyhravá Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Adam Václav Kyselka, Filip Brynda, Lukáš Vašíček, Tomáš Trnka, Matěj Vosátka
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Kos, Jakub Čech, Josef Sedláček, Jakub Mühlfait