4:2
- : -
Zlín Lions

Předvýběr.CZ Florbal MB - Zlín Lions 7:5
7. Jonáš Kudrna, 28. Ondřej Pužman, 40. Jakub Seibert, 46. Jakub Šourek, 49. Ondřej Pužman, 50. Michal Fišera, 54. Tomáš Červinka - 21. David Vodica, 24. Jakub Holiš, 40. Jakub Vít, 43. Jakub Vít, 59. David Vodica; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 10 - Jakub Pechura 11; po třetinách: 1:0, 2:3, 4:2;
Komentář domácích Stožický Jiří (Trenér):
Jiří Stožický: Podepsala se na nás změna sestavy vlivem marodky a velká nervozita, což nás až na pár pasáží provázelo celý zápas. Jsem rád, že i přes to, se nám zápas podařilo otočit a opět jsme si pomohli standartními situacemi a přesilovkami. Zítra se musíme zklidnit a držet se celé utkání našeho herního plánu, pak veřím, že budeme úspěšní. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér):
Z naší strany dobře odehrané dvě třetiny. Ve třetí třetině jsem bohužel byli dvakrát vyloučení a soupeř nám odskočil. Posledních pět minut hry v šesti jsme zvladli dobře a snížili náskok soupeře. Těšíme se na odvetu a vše je stále otevřené. Díky za hru.
60:00
Střely ve 3. části: 8:4
60:00
59:17
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:17
Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
59:17
Po faulu od Seiberta si svou první přesilovou hru zahrají i zlínští.
58:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (7:5).
58:31
Vodica snižuje náskok boleslavských, na 7:5.
56:56
Volovik blokuje Holišovu střelu na Tomšíka.
55:49
Timeout Zlín Lions
55:49
Zlínští si berou svůj oddechový čas.
53:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #13 Jakub Seibert (7:4).
53:29
Po střele z půlky hřiště vysílá Seibert ostrou střelu, Červinka před brankou doráží.
51:21
Hra nabírá rychlý spád.
49:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera bez asistence (6:4).
49:14
Dvougólový náskok, postaral se o něj boleslavský Fišera.
48:51
Pužman využívá i druhou přesilovku domácích! Balonek přeskočil Pechuru a končí za jeho zády.
48:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (5:4).
47:19
Kubíček blokuje Bergmanovu střelu od mantinelu.
46:10
Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou.
46:10
Druhá přesilovka Bolky.
45:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (4:4).
45:19
Vít si na trestné lavici dlouho neposeděl. Po přihrávce od Bergmana, se prosazuje Šourek.
45:17
Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
45:17
Domácí si zahrají první přesilovou hru.
42:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #1 Jakub Pechura (3:4).
42:38
Zlínští jdou do vedení, čistý průstřel Víta. Asistenci si připisuje hostující brankář.
41:51
Zmatlíkova samostatná akce u branky Pechury.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
39:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #33 Jakub Šourek (3:3).
39:18
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít z trestného střílení (2:3).
38:29
Šourkovi sjíždí balonek z čepele.
35:56
Další pokus o navýšení skóre domácích, tentokrát přichází od Bergmana.
33:49
Bergman přerušuje Kubíčkovu akci vpřed.
31:53
Veselý fauluje Plášila, výhoda pro Bolku.
30:37
Balner zkouší Tomšíkovu pozornost.
28:53
Domácí teď promarnili velkou šanci na gól, který by je poslal do vedení.
27:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #33 Jakub Šourek (2:2).
25:49
Szturc v souboji s Kubíčkem, výhoda pro tým hostí.
23:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #27 Ondřej Balner (1:2).
23:37
Zlínští trestají další chybu domácích, tentokrát gólem od Holiše, po krásné nahrávce od Balnera.
22:55
Boleslavští teď dělají veliké množství zbytečných chyb.
22:39
Vít netrefuje Tomšíkovu branku.
20:59
20:59
Po Kostrounově ztrátě balonku na středu hřiště, Vodica vyrovnává skóre dnešního utkání.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Boleslav, balonek si přebírá Fišera.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:5
20:00
19:51
Poslední střela první třetiny, od zlínského Klímka.
17:49
Na střelu od Holiše, Tomšík v brance připraven.
15:23
Szturc v další šanci, okrádá hostujícího hráče o balonek a ve vlastní akci na branku, střílí vysoko nad.
12:37
Veselý blokuje Kostrounovu prudkou střelu na Pechuru.
11:07
Žůrek obírá domácího Bergmana o balonek v souboji u mantinelu.
10:01
Kudrna v další šanci se Szturcem, akci přerušuje hostující Vít.
08:29
Zlínští na balonku.
06:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #13 Jakub Seibert (1:0).
06:50
Holišovu chybu ve středu hřiště trestá duo Seibert - Kudrna.
06:14
Feigl přestřeluje Pechurovu branku.
04:57
Plášil drží balonek pro domácí.
03:33
Seibert přichází o balonek uprostřed hřiště. Výhoda pro Boleslav.
02:34
Další úspěšný zákrok Tomšíka.
01:13
První střela ze strany hostí, zkouší Vodica.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Matěj Bureš, Lukáš Kubíček, Jakub Vít, Jakub Holiš, Ondřej Balner
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Jan Plášil, Filip Bergman, Ondřej Pužman, Jakub Šourek
00:00
Krásné sobotní odpoledne, vítejte na prvním utkání osmifinále CE ligy juniorů, mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a Zlín Lions. Všem divákům přejeme příjemnou zábavu!