5:3
- : -
FbC Plzeň

Panthers Praha - FbC Plzeň 11:6
4. Marco Lombino, 8. Michael Kočandrle, 27. Jaroslav Petrák, 29. Michal Sládek, 32. David Kolář, 33. Marco Lombino, 46. Pavel Daněk, 48. Michael Kočandrle, 50. Petr Kölbl, 58. Michael Kočandrle, 60. Marco Lombino - 8. Vít Malý, 17. Václav Zábran, 36. Matěj Šebek, 51. Matěj Vošta, 52. Štěpán Plachý, 53. Matěj Vošta; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Martin Hruška 25 - Martin Bezděk 11; po třetinách: 2:2, 4:1, 5:3;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
Začátek zápasu byl stejný jako včera, ale druhá a třetí třetina už byla z naší strany úplně jiná. Zlepšila se naše koncetrace a přišel i klid na hokejkách, to vedlo k šancím a brankám. Škoda jen těch tří inkasovaných branek ve třetí třetině, kde jsme si mysleli, že už je hotovo. Teď máme týden na vyléčení drobných šrámů a přiští týden vzhůru do města piva, kde chceme dvakrát vyhrát. Děkujeme moc za podporu fanoušků, jste nejlepší!
Komentář hostů Strejček Pavel (Trenér):
Dneska jsme v 2. třetině přestali naprosto nepochopitelně hrát, začali hledat důvody proč to nejde a to nás stálo dneska zápas. Soupeř si vytvořil rozhodující náskok a ten si pohlídal i už do konce. Děkujeme soupeři, divákům, pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 6:16
60:00
59:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #39 Lukáš Pokorný (11:6).
58:52
Timeout FbC Plzeň
58:22
Timeout Panthers Praha
57:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #76 Jan Waldhauser (10:6).
55:35
Hosté to zkouší v šesti.
54:15
Míček zůstal na horní síťce Hruškovi branky.
52:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #13 Jan Faitenhanzl (9:6).
51:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Štěpán Plachý, asistoval #21 Filip Nový (9:5).
50:35
49:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #81 Michael Kočandrle (9:3).
47:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #41 Pavel Daněk (8:3).
46:29
Bezděk vychytává Petráně.
45:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #39 Lukáš Pokorný (7:3).
36:38
Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:38
Další přesilovka, opět Petrák ve hře.
35:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #37 Matěj Šebek, asistoval #81 Vít Malý (6:3).
33:48
Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:48
I Plzeň si zahraje přesilovu hru.
32:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #64 Michael Petráň (6:2).
32:31
Petráň po rychlé kombinacíc s Lombinem přidávají další branku Panthers.
31:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:2).
31:37
Pokorný našel osamoceného Koláře a ten přidává pátý gól Panthers.
28:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #64 Michael Petráň (4:2).
28:17
Petráň přihrál k půlce Sládkovi a ten nesmyslným granátem navyšuje náskok Panthers.
27:26
Jen se leduje.
27:25
Kočadrle v rukách zdravotnice.
26:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák z trestného střílení (3:2).
26:00
Dovoluji si Vás pozvat na námi komentovaný stream na TV com, čeká Vás tam klasické komentátorské duo Prokůpek - Hadamovský.
25:40
Nový pálí mimo.
22:20
21:48
Lombino trefuje břevno.
20:20
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:20
Přesilovka Panthers znamená jediné... přesilovkový hráč Jaroslav Petrák se připravuje do hry.
16:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:2).
16:00
Panthers ze špatného střídaní inkasují vyrovávací branku.
14:00
Malý trefuje pouze spoluhráče Täubera.
13:15
Lombino vyvezl a křížením předal míček Petráňovi, Bezděk vyráží maskou! Parádní akce.
11:13
Chochlovský hasí Lombinovu chybnou rozehrávku.
10:49
Kolář byl ve výhodě faulován a domácí budou rozehrávat.
10:00
Dobrý blok od Daňka.
09:17
Hudec dobře blokuje.
07:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #39 Václav Zábran (2:1).
07:19
Malý v přečíslení snižuje náskok domácích.
07:00
05:50
Zábral pálí mimo.
05:40
Kolář zachytil přihrávku přes střed a domácí pádí vpřed.
03:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #25 Petr Škoda (1:0).
03:20
Ten se rychle dosává dopředu, nachází Lombina a ten otevíra na začátku třetí minuty stav utkání.
03:12
Hruška vyráží a balónek má Škoda.
02:55
Lombino posílá Faitenhanzla za mantinel.
02:10
Panthers rozehrávají, přihrávka od Míky neprošla přes mantinel.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jaromír Täuber, Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Václav Zábran
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, Lukáš Pokorný, David Kolář, Patrik Míka, Martin Kalous