1:3
1:4
- : -

FBC Slavia Praha - Prague Tigers 3:10
9. Ondřej Otáhal, 35. Ondřej Otáhal, 54. Dan Kašovský - 2. Jan Wojnar, 9. Marek Mochan, 13. Jan Wojnar, 21. Vilém Kavan, 39. Jan Wojnar, 39. David Koudelka, 53. Vojtěch Řádek, 58. David Koudelka, 58. Šimon Masár, 60. Šimon Masár; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 30 - Pavel Dundr 40; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:4;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Tak konečně jsme byli výrazně horší, přesto jsme to soupeři nemuseli tak moc ulehčit. Tak ve středu, aspon je to napínavé. Díky všem!!
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Dneska jsme ukázali charakter. Soupeř v průběhu zápasu odpadl fyzicky i psychicky. I já se omlouvám střídačce domácích, vylétl jsem zbytečně po vyloučení. Za stavu 0:2 nás už každý odepisoval, ale my jdeme od střídání ke střídání, zápas od zápasu a ve středu budeme nepříjemní a budeme chtít sérii zvrátit na naši stranu! Tímto bych rád všechny pozval na poslední utkání, které se odehraje ve středu v 18:45 v Čakovicích! ZA NAŠE BARVY, ZA NÁŠ TÝM, ZA TIGERS!
60:00
Střely ve 3. části: 15:13
60:00
59:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #89 Jan Wojnar (3:10).
58:21
Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
57:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #46 Vilém Kavan (3:9).
57:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #7 Matěj Kurell (3:8).
53:03
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský z trestného střílení (3:7).
52:43
Timeout FBC Slavia Praha
52:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #46 Vilém Kavan (2:7).
38:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #88 Václav Veverka (2:6).
38:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #27 Tomáš Navrátil (2:5).
37:30
Míček líta ze strany na stranu
34:00
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (2:4).
31:16
Atmosféra začíná být vyhrocená
30:12
Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
29:44
Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
25:02
Vyloučen hráč #67 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
24:36
V této třetine je dost emocí
20:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:4).
10:22
Vyloučen hráč #24 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
08:46
08:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #89 Jan Wojnar (0:2).
08:00
Volf krásně podržel balónek nahrál před bránu ale bohužel se míček dokutálel jenom do rohu
03:10
Kašovský vystřelil z půlky hřiště ale Dundr vychytal
01:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #36 Marek Mochan (0:1).
01:25
Wojnar krásně vystřelil do pravé šibenice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Jan Nachtmann, Šimon Fišer, Vojtěch Řádek, Vilém Kavan, Šimon Masár
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Lukáš Rašovský; hráči v poli: Dan Kašovský, Antonín Štička, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Ondřej Volf