3:4
0:1
Sokol Rudná

FBC Kutná Hora - Sokol Rudná 5:6p
10. Martin Hampl, 17. Jiří Schwarz, 45. Petr Listík, 53. Šimon Špaček, 58. Jiří Schwarz - 40. Ondřej Šantora, 46. Martin Špaček, 48. Štěpán Hanzl, 53. Martin Špaček, 56. Tomáš Bubeník, 62. Martin Špaček; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 5:6; využití: 1:2; diváků: 183; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 21 - Jan Křemen 26; po třetinách: 2:0, 0:1, 3:4, 0:1;
Komentář domácích Rowe Adam (Trenér):
Oproti včerejšímu zápasu se hrál jiný florbal a věřím, že si to publikum užilo. Děkujeme za famózní atmosféru. Děkuju klukům za suprovou sezónu a za skvělé výkony. Výborná zkušenost, vlastně největší úspěch v klubu. Soupeři přeji hodně štěstí do dalších kol.
Komentář hostů Tuček Martin (Trenér):
Fíha, to byla série. Dneska to bylo partizánské vítězství. Skauti by na nás nebyli pyšní, ale co ... poslední bitvu jsme vyhráli. Děkujeme soupeři za fantastickou sérii. Divákům za úžasnou podporu. Těšíme se na další sérii.
70:00
Střely v prodloužení: 0:1
61:40
61:40
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #7 Marek Hluchý (5:6).
61:39
Rudná se dostává k míčku ve schrumáži před domácí brankou a zavěšují střelou pod víko.
61:07
Chalupa zastavuje za cenu faulu útok Rudné.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:58
Poslední vteřiny základního hracího času nic zajímavího nepřinesly. Jdeme do prodloužení.
59:10
Závěr hry je divoký, hra se přelévá z jedné strany na stranu.
58:50
Listíkova otočka před brankou Rudné, ale těsně mimo bránu.
58:30
Dlouhý chytá nepříjemnou střelu na vzdálěnější tyč od Karáska.
57:10
Jirka Schwarz vymetl všechny pavučiny v pravém růžku. Domací tak zužitkovali další přesilovku a srovnávají stav.
57:02
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #7 Václav Rejna (5:5).
56:33
Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
55:45
K naší nelibosti se míček dokutálel za záda Dlouhého.
55:28
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #97 Ondřej Šantora (4:5).
55:18
Kutnohorští brání oslabení. Rudná opět kombinuje na středu hřiště a ostřeluje pravidelně z bočních stran. Prozatím žádná vyložená šance.
54:02
Halou cloumají emoce a to nejen na hřišti.
53:37
Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
53:00
Domácí využívají první přesilovkovou branku v pravý čas.
52:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Šimon Špaček, asistoval #51 Jakub Jedlička (4:4).
52:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček z trestného střílení (3:4).
52:00
Karásek vystil přihrávku na půlce hřiště, ale v samostatném únikl na kutnohorskou branku nezakončil. Opravu dostal v rámci trestného střílení za faul kutnohorských a tam se už nemýlil.
51:02
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:50
Tři kutnohorští hráči obklíčili u mantinelu Hanzla. Ten pro tentokrát svojí útočnou pouť končí.
48:33
První velké zaváhání obrany trestají hráči Rudné akcí 2 na 1. Jerry toho moc zachránit nemohl.
47:56
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (3:3).
47:46
Rejna měl před sebou dálnici, ale jeho střela z první jde mimo.
47:02
Rudná se snaží vymyslet přesilovkovou střelu. Vidíme dost přihrávek, ale na střelu není díky bloku kutnohorských místo.
45:26
Rychlá přesilovková branka Rudné, která snižuje na rozdíl jedné branky.
45:16
45:05
Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení.
44:20
Zablokovaný volný úder Rudné. Samostatný únik kutnohorských borců, který vyústil křižnou přihrávkou na Listíka, který se již do prázdné brány nemýlil. Velmi povedená akce domácích.
44:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #48 Jiří Petrásek (3:1).
43:36
Vyloučen hráč #6 František Novosad družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
43:36
Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
42:43
Chalupa skvěle vypíchl, při kličce, míček Hanzlovi před domácí brankou.
42:04
Protiútok Rudné, kdy Kepka na podruhé trefuje boční síťu branky.
41:21
Listík zkoušel snad na 4x trefit čepelí míček před bránou Rudné, nakonec odpískána vysoká hokejka.
41:20
Chalupa zastavuje založení útočné akce Rudné za cenu faulu.
41:07
Hra v prodloužení je prozatím opatrná.
40:32
Do třetí části vstupujeme v poměrně poklidném tempu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:9
40:00
39:10
Projektil Rudné od středu hřiště nedokázala zkrotit ani Dlouhého hruď. Míček si našel cestu až do brány.
39:07
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (2:1).
37:50
Špačkova střela od mantinelu, ale Jarda Dlouhý u své tyčky přirpaven.
37:38
Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení.
36:50
Odložené vyloučení, Rudná zkouší hru v šesti.
36:15
Tak jsme to zakřikli. Dva hráči sami před bránou domácích, vyložená šance, ale Rudná netrefuje prázdnou bránu.
36:04
Rudná se snaží dostat na útočnou polovinu, ale příliš se nedaří.
34:58
Schwarz zakončoval sám před brankářem. Opískán faul.
34:20
Petrásek to zkoušel sám mezi třemi hráči, nepochodil.
33:00
Domácí drží útočné pásmo a kombinují, jen tomu chybí zakončení na bránu. Míčku se ujímá Rudná.
31:45
Petrásek v gólové šanci před brankářem, ten předvedl výborný zákrok
31:15
Sražení soupeřů na půlce hřiště vyústilo v další přesilovku domácích.
31:10
Vyloučen hráč #21 Marek Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
30:32
Škoda, Listík se do samostatného únikl nakonec nedostal.
29:45
Fanoušci Rudné začínají své borce koučovat, uvidíme, jestli se to projeví na jejich hře.
28:55
Diváci odměňují domácí borce za dobře postavenou a aktivní obranu.
28:15
Obránci Rudné pálí na Dlouhého bránu jednu střelu za druhou, ale prozatím se potýkají s nepřesností.
27:21
Listíkova záda zastavují přesilovkový útok Rudné.
26:54
Vyloučen hráč #27 Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
26:30
Listík vystihl skvěle přihrávku na půlce hřiště, ale tento dárek nedokázal zužitkovat.Naopak namazal na hůl Rudné, která měla střelu zblokovanou.
25:50
Hanzl se zkoušel probrat ke střele, ale byl dobře stínován.
25:20
Přesilovka domácích vyloženou šanci nepřinesla. Krátce po jejím skončení Lubenský trefuje vzdálenější tyč kutnohorské branky.
24:25
Listíkova střela na bránu skončila na boku Novotného, který clonil brankáři.
23:02
Křižná přesilovková přihrávka na Zeleného, který střelu netrefuje.
22:38
Vyloučen hráč #14 Marek Cihelka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
20:55
Novotného dorážka v tváří tvář hostujícímu gólmanovi, který ovšem skvěle chytil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:8
20:00
19:59
Dnes sledujeme úplně jiný vstup do zápasu oproti včerejšku. Kutnohoráci hrají ze zajištěné obrany. Blokují střely a rozhodně mají větší drajf na branku hostů. Doufejme, že i druhá třetina bude ve stejných notách.
19:35
I přes obranu dvou kutnohorských borců se dostala Rudná ke střela a byl z toho pěkný šrumec. Dlouhý vyráží před sebe a následnou dorážku chytil svým ležícím kotníkem Tonda Tvrdík. Poslední vteřiny první třetiny pociťují domácí první velký závar.
18:50
Obrana domácích napravuje své zaváhání v rozehře a rychle hru přenáší na útočnou polovinu.
16:50
Rozehra domácích ze středu hřiště. Střela Jirky Schwarze zapadla do dolního pravého rohu brány.
16:34
16:20
Po delší době střela Rudné, avšak do kutnohorského bloku. Hra uklidněna a domácí rozehrávají.
15:00
Hampl z otočky zkouší střelu od mantinelu. Gólman hostí nemusí zasahovat.
13:30
Na rozehru z rohu si sbíhali Zelený i Rejna, ale ani jeden, křižnou přihrávku před bránou nedokázali svojí holí trefit.
12:20
Hanzl vystihl rozehrávku domácích, ale vyloženou šanci z toho pak nedokázal vytěžit. U míčku opět domácí.
11:05
Vojtěch zastavuje svým tělem dva hráče Rudné. Ti se seznamují s kutnohorskou palubuvkou.
10:30
Rudné není uznán gól. Správně, i my slyšeli dříve píšťalku rozhodčího.
10:14
Hosté obdžená branka poměrně nabudila a začínají se tlačit před kutnohorskou bránu.
09:30
V závaru před brankou Rudné se nejlépe zorientoval kapítán Hampl a domácí se ujímají vedení v tomto zápase.
09:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #78 Petr Listík (1:0).
08:45
Domácí kombinují v obraně a snaží se rozehrát. Rudná jim však vystihla přihrávku. Dobrou šanci, ale nedokázali zužitkovat. Střela sražena Rejnou mimo hřiště.
07:15
Zblokovaná střela Jedličky. Přesilovka končí nevyužita. Domácí však útočí dál.
07:05
Rudná drží obranou formaci a daří se jí. Protazím domácí neměli vyloženou střeleckou šanci.
05:55
Slibná dorážka Novotného tváří v tvář hostujícímu gólmanovi, který skvěle chytil.
05:30
První přesilovka domácích. Rejna střílí ze středu hřiště, střela jde však mimo.
05:17
Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
04:30
Špaček zachytil v rohu rozehrávku Rudné a přihrál Rejnovi, který vyslal projektil na bránu hostí.
02:59
Dlouhý vyráží paží střelu pod víko, pohotový zákrok.
02:36
Sledujeme lepší start domácího týmu oproti včerejšímu utkání. Domácí borci hrají více agresivněji a Rudná prozatím neměla vážnější šanci.
01:18
První střela domácích, ale brankář Rudné vcelku v klidu čape.
00:10
Hra byla rozehrána. První držení míčku je na florbalce Rudné.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Martin Špaček, Lukáš Bárta, Jan Josef Brychta
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Ondřej Spurný, Antonín Tvrdík, Jiří Schwarz, Jiří Petrásek, Jakub Jedlička
00:00
Přátelé florbalu. Vítejte na dalším utkání play-UP divize. Borci z Kutné Hory se dnes poperou o vyrovnávací zápas a zkusí tak prodloužit sérii hranou na tři vítězství. Aktuální stav série 1-2 pro tým Rudné Sokol.