1:1
0:1
Zlín Lions

Zlín Lions - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:3p
40. Jakub Holiš, 44. Ondřej Balner - 16. Jakub Seibert, 57. Ondřej Pužman, 62. Jakub Šourek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 15 - Dominik Hanuš 22; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér):
Myslím, že jsme dnes viděli naprosto vyrovnaný zápas, je škoda, že jsme neudrželi vedení 2:1, ale chyby k florbalu patří. Pak nám tam bohužel propadla neštastná tečovaná střela v prodloužení a série končí, ale myslím, že se nemáme za co stydět. Děkujeme soupeři a divákům za podporu.
Komentář hostů:
Dneska pro nás těžké utkání. Soupeř předvedl dobrý výkon. První polovinu zápasu se nám dařila rozehrávka, ale nedokázali jsme dobře využít vzniklých situací. Od poloviny utkání jsme se hledali a soupeř měl více ze hry. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat a v prodloužení i s přispěním štěstí zápas rozhodnout. Děkujeme soupeři za sérii.
70:00
Střely v prodloužení: 1:3
61:24
61:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (2:3).
61:24
Šourek prostřeluje od poloviny a je hotovo.
60:25
V prodloužení zatím aktivnější hosté. Neproměněné dvě šance.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:3
60:00
59:59
Jdeme do 10 minutového prodloužení. Týmy mají 3 minuty na odpočinek a poradu co teď.
59:22
Kombinace Vít - Tvrdoň zkažena obráncem.
57:25
Hosté opět nahazují přes půlku, domácí bleskově reagují a získávají míček.
56:43
Již druhý nájezd domácích na branku hostů. Ti likvidují šance na poslední chvíli.
56:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (2:2).
56:04
Pužman uniká i obraně a i přes veškerou snahu Slováka zakončuje. Srovnáno.
55:25
Červinka v šanci metr před bránou domácích po nahození přes polovinu, Slovák ale nekomromisně skáče celou vahou po míčku.
53:40
Bureš v šanci na rychlý brejk, zklidňuje však raději hru návratem zpět a střídá se.
52:42
Hosté nechávají dost často domácím rozehrávky, které jsou využity k pohledným kombinacím.
51:17
Vít s Balnerem vytlačili hru na polovinu hostů.
50:45
Porada hostů přinesla tlak na domácí, hraje se v podstatě u nich.
49:51
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
49:44
Pohledné kombinace domácích zatím bez výsledku. Protiútoky hostů jsou zastavovány, hosté berou time-out. Kdy dojde na hru v 6?
48:39
Únik hostů likvidují domácí zdvojenou obranou.
47:50
Na své půlce domácí důsledně brání. Zvučný hlas trenéra je nenchává polevit.
47:07
Tvrdoň promachuje střelu, naprosto volná cesta na odkrytou bránu.
46:25
Opět domácí 1 na 1 - tetokrát Vít. Hosté pak v rohu "účtují" sražením na zem.
46:16
Hosté přitlačili, domácí kazí, míček za mantinelem pomalu jak na dovolené.
45:20
Akrobatický kousek hostů rozhodčí ponechali bez reakce, hraje se dál.
45:09
Opět Holiš 1 na 1. Gólman úspěšný.
44:14
Hosté se snaží odpovědět, domácí zodpovedně brání a vyráží do brejků. Ty se ale hostům daří zastavovat.
43:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #18 Matěj Bureš (2:1).
43:21
A je to tu. Svižné přenášení hry hosté neboběhli a domácí vedou. Rozhodčí čísla hráčů raději zopakoval 2x...
42:35
Lvi zaťali drápy do palubovky, tlačí a střílí. Zatím bez úspěchu. Viz. předchozí třetiny toto rozhodne využitá drobnost.
41:42
3 na 1 Hanuš likviduje. Kde je obrana hostů?
40:33
Fišera sklepává směram na bránu ze 2 metrů, ale mimo. Domácí využívají rozehru a tlačí se dopředu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:3
40:00
39:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš bez asistence (1:1).
39:12
Potřebuji špunty do uší jak hala bouří... osamocený Holiš využívá šanci a srovnává.
37:45
Tak hosté nechali gólmana na holičkách, bohužel pro domácí si s jejich dvěmi hráči poradil.
37:04
Hra přitvrzuje na obou stranách, zatím v limitu rozhodčích.
36:11
Emoce na hřišti rostou, hosté chtějí dát gól ale prostě to nejde.
35:48
Vodicovu střelu ze 2 metrů vytěsňuje gólman.
34:55
Bureš a Vít předvádí jak udržet hru na polovině. Vít následně jak uniknout a zakončit - bohužel do břevna. Dohrát jej již bylo zbytečné.
33:20
Hodně hraniční vrážení likviduje šanci domácích. Ale hraje se dál.
32:57
Domácí obětavě zaklekávají střely.
31:56
Domácí na chvíli zklidňují hru střídáním, čerstvé síly jsou poznat, přinesly dvě střely na bránu hostů.
31:00
Uplynulá minuta a půl - po jedné jasné šanci na obou stranách. Sakra svižný florbal :-)
29:20
Hosté drze obtěžují rozehrávku na půlce domácích, ti hru roztahují a Bureš s Balnerem jdou dopředu. Bohužel střela těsně mimo.
28:10
Rychlá odpověď hostů zase vyražená Slovákem.
27:46
Rozehrávka domácích z rohu hostů, kombinace Jiříčka a Vodici končí bohužel nad bránou.
26:34
Týmy ožily, hra se opět přelévá sem a tam, kobinace vždy zakončena střelou na obou stranách, zatím bez branky.
25:39
Rychalá protiakce hostů, Fišera promachuje jasnou šanci.
24:58
Pěkná kombinace domácích, zakončuje nenadálou střelou Vít, střela zblokována mimo branku.
23:23
Vodica vypichuje svým obvyklým způsobem rozehrávku hostů na polovině a ihned zakládají s Veselým útok, který ale likviduje gólman.
22:36
Míček domácím utíká na jejich polovinu, kam se okamžitě stěhují i hosté.
21:56
Zatím opatrné vzájemné ostřelování z půlky, kde se odehrává většina hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
18:46
Nebezpečnou střelu hostů chytá gĺman, výhozem přenáší hru k hostům.
18:08
Domácí ne a ne přenést hru na polovinu soupeře.
16:42
Druhý rychlý útok hostů likviduje gólman domácích.
15:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #33 Jakub Šourek (0:1).
15:53
Hosté otevřeli skóre z rychlého protiútoku z rozehry z rohu.
15:10
Rozehra domácích po sekání na polovině soupeře končí letem míčku nad bránou.
14:44
Tlak na domácí polevuje po přestřelení mantunelu hosty.
13:52
Domácím utekl míček za mantinel, hosté zakládají z rohu a hned přenáší hru k domácím.
13:25
Střela hodtů z blízka zlikvidována gólmanem.
12:41
Hosté čím dál více střílí z dálky.
11:20
Vyložená šance domácích - o 5 cm vedle...
10:40
Rychlé přenesení hry na polovinu domácích, ale bez úspěchu.
09:58
Zatím spíše taktická přetahovaná s rychlými výpady když se situace rozuzlí.
08:25
Opakovaný rychlý útok hostů zlikvidovala obrana domácích.
07:25
Svižné, pohledné utkání. Služba u mantinelů se rozhodně nenudí.
06:09
Několika vteřinovou hromadnou přetlačovanou o míček u mantinelu rozhodčí ukončil buly.
03:52
Hosté si otestovali palubovku a hra se začala přelévat rychlými brejky na obě strany.
02:51
Hosté zatlačili, ale z motanice před bránou domácích nic nebylo.
01:34
Aktivnější jsou domácí, převažuje hra na polovině hostů
00:10
Střeleckou část zahájili domácí 2mi pokusy. Zatím bez gólu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Michal Fišera, Ondřej Pužman, Jakub Šourek, Jakub Seibert, Filip Bergman
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Matěj Bureš, Lukáš Kubíček, Jakub Vít, Jakub Holiš, Ondřej Balner