0:1
3:4
- : -

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8
13. Jan Dobosz, 13. Vít Friedl, 45. Vít Friedl, 51. Marek Kadlec, 52. Adam Závěrka - 1. Matěj Kolář, 13. Adam Pospíchal, 19. Antonín Votava, 32. Martin Škorpa, 42. Matěj Jambor, 51. Matěj Kolář, 59. Matěj Kolář, 59. Antonín Votava; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 6:1; využití: 0:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 20 - Ondřej Hnátek 18; po třetinách: 2:3, 0:1, 3:4;
Komentář domácích Merta David (Trenér):
Dnes to bylo velmi vyrovnané utkání, ale bohužel jsme nedokázali utkání vyrovnat, abych řekl pravdu, tak jsem od soupeře čekal mnohem více. Každopádně si myslím, že jsme soupeře potrápili a mohli dnes i zvítězit. Od všech hráčů to byl skvělý výkon a to i když jsme měli dvě lajn dorostenců. Děkuji soupeři za utkání a našim divákům.
Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér):
Škoda, že se (ne)kvalita našich výkonů tak moc odvíjí od (ne)kvality soupeře. Jsem rád, že jsme se ušetřili dalšího boje a těším se na příštího florbalového soupeře. Děkujeme našim skvělým divákům, kteří vytvořili domácí atmosféru i venku.
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
59:39
Všichni tu padají  jako hrušky ze stromu
59:18
Hráč hostí letěl k zemi, bylo to tu vyhrocené.
58:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #40 Tomáš Josefovič (5:8).
58:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Matěj Kolář bez asistence (5:7).
57:02
Kadlec ukradl míček hráči hostí a jede na bránu!
56:01
Sattler supr vyblokoval střelu Josefičovi.
52:01
Věřím tomu že domácím hráčům se ještě podaří dorovnat skóre.
51:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka bez asistence (5:6).
50:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec, asistoval #95 Martin Horn (4:6).
50:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Matěj Kolář, asistoval #93 David Horký (3:6).
48:51
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
48:40
Dobosz střela těsně vedle branky
44:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #63 Jan Dobosz (3:5).
42:52
Pražák si lehl jako doma na pohovce a zabránil střele
41:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Matěj Jambor, asistoval #48 Lukáš Kafka (2:5).
40:57
Závěrka s Horkým letí k zemi a bourají mantinely.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
39:37
Hnátek si míček s klidem chytnul do jedné ruky.
31:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #65 Matěj Kolář (2:4).
31:39
Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
31:39
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
31:13
Závěrka ze strany přesně do brankáře hostí.
28:12
Pržákův štít se nepodařilo Horkému prolomit!
28:11
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #93 David Horký.
27:37
Huberova střela vypadala že letí přímo do růžku brány, nakonec ale letěla těsně nad ní.
24:41
Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
22:27
Friedl dostal míček a ihned letěl jako orkán k bráně a sřílí!
20:40
Pražák hned ze začátku druhé třetiny vskutku dobrý zákrok.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:53
Sattlerovu střelu na bránu hráči hostí vyblokovali.
18:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #85 Jakub Dufek (2:3).
17:04
Dufek chtěl vystřelit z půlky hřiště, ale míček mu sjel z čepele.
15:02
Závěrka skvělá šance na vstřelení gólu ale hostí ji překazili.
14:39
Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
13:05
Oba týmy hrají vyrovnaně a střílí jeden gól za druhým.
12:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:2).
12:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #21 Vít Friedl z trestného střílení (2:1).
12:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #21 Vít Friedl (1:1).
11:49
Friedl střela přesně do tyčky.
10:56
Vyloučen hráč #75 Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
07:49
Secký měl velkou šanci na gól, ale míček míjí.
07:12
Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
04:54
Pražák se teď musel opravdu zapotit.
02:59
Sattler má velké problémy se stabilitou.
00:59
Hostí vstřelili gól hned ze standartky.
00:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Matěj Kolář, asistoval #48 Lukáš Kafka (0:1).
00:54
Hostí zasadili první střelu do Pražáka.
00:01
Úvodní buly pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Jakub Dufek, David Horký, Ondřej Zlesák, Tomáš Josefovič, Antonín Votava
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Jan Dobosz, Vít Friedl, Jan Sattler, Šimon Secký, Adam Závěrka