2:3
- : -
TROOPERS B

Florbal Kuřim - TROOPERS B 3:7
26. Jáchym Navrátil, 42. Vít Walsberger, 44. Tomáš Sklář - 2. Jakub Andrle, 25. Jindřich Jedlička, 29. David Hauser, 30. Richard Makyča, 33. Jakub Andrle, 39. Matěj Krvač, 45. David Hauser; rozhodčí: Martin Pivoda - Jan Ponížil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Walsberger ? - Martin Kanala ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:3;
45:00
44:29
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #44 David Hauser, asistoval #14 Richard Makyča (3:7).
43:13
Timeout Florbal Kuřim
43:13
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #41 Tomáš Sklář, asistoval #19 Jiří Zemánek (3:6).
41:25
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #31 Vít Walsberger, asistoval #19 Jiří Zemánek (2:6).
38:15
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #11 Matěj Krvač, asistoval #13 Jindřich Jedlička (1:6).
32:52
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #32 Jakub Andrle, asistoval #52 Martin Plaček (1:5).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #32 Jakub Andrle (1:4).
28:05
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #44 David Hauser, asistoval #32 Jakub Andrle (1:3).
27:22
Vyloučen hráč #44 Vítězslav Lazar družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za hra na zemi.
25:32
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil bez asistence (1:2).
24:04
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #13 Jindřich Jedlička, asistoval #34 Jakub Gregor (0:2).
15:00
15:00
01:24
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #32 Jakub Andrle, asistoval #25 Radek Felkl (0:1).