2:1
1:0
- : -

USK Slavia Liberec - FBC Česká Lípa B 5:1
2. Lukáš Bajgl, 14. Martin Benda, 20. Martin Benda, 23. Róbert Žitňan, 42. Lukáš Bajgl - 30. Zdeněk Petrák; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 4 + Lukáš Novotný 5:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Stanislav Pittner ? - Vojtěch Jirka ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:0;
45:00
44:30
Vyloučen hráč #77 Jan Šebera družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:46
Timeout USK Slavia Liberec
41:08
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #10 Lukáš Bajgl, asistoval #5 Martin Benda (5:1).
38:53
Timeout FBC Česká Lípa B
34:15
Vyloučen hráč #25 Tomáš Souček družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:17
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák, asistoval #88 Jan Polák (4:1).
27:44
Vyloučen hráč #96 Lukáš Novotný družstva USK Slavia Liberec na 5 minut za sekání.
22:04
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #11 Róbert Žitňan z trestného střílení (4:0).
19:33
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #5 Martin Benda, asistoval #10 Lukáš Bajgl (3:0).
15:27
Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:52
09:00
03:19
Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
02:10
Vyloučen hráč #29 Daniel Klimša družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za držení.
01:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, Jan Šebera, Jakub Knespl, Zdeněk Petrák