3:3
2:3
- : -

FBC Kutná Hora - Snipers Třebíč 7:6
3. Štěpán Jaroš, 7. Marek Trník, 18. Michal Trník, 18. Matyáš Vašíček, 28. Lukáš Martin, 32. Lukáš Martin, 40. Michal Trník - 22. Štěpán Janšta, 22. Patrik Mladenov, 26. Jonáš Jansa, 35. Matěj Kulhánek, 38. Štěpán Janšta, 43. Jonáš Jansa; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Němec ? - Jakub Veselý ?; po třetinách: 2:0, 3:3, 2:3;
45:00
44:00
Hosté v šesti.
43:04
Timeout Snipers Třebíč
42:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #40 Jonáš Jansa, asistoval #94 Matěj Skála (7:6).
39:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #6 Jakub Martínek (7:5).
37:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #31 Kryštof Krupica (6:5).
35:42
Vyloučen hráč #7 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
34:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #54 Matěj Kulhánek, asistoval #40 Jonáš Jansa (6:4).
33:20
Dohadování rozhodčích, zda Holubův zákrok byl čistý nebo ne dává oddych všem hráčům
31:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #4 Štěpán Blahník (6:3).
31:10
Rychlý press kutnohorských a následně akce 3 proti brankáři, kde zakončoval Martin do prázdné brány.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:6
30:00
27:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #6 Jakub Martínek (5:3).
27:35
Martin teďka výstavně nad levou nohou přímo do kasy.
25:45
25:30
Vyloučen hráč #26 Šimon Trpišovský družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
22:04
Vyloučen hráč #54 Matěj Kulhánek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:38
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #19 Matěj Skála (4:2).
21:38
Hosté zvýšili tempo a máme tu zpátky pouze dvoubrankové vedení domácích.
21:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #77 Adam Roško (4:1).
21:09
Hráči hostí se po dvou rychlých brankách domácích snaží vyrovnat kutnohorských tempo a tady je jejich odměna.
17:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #7 Adam Holub (4:0).
17:24
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #26 Šimon Trpišovský (3:0).
17:23
Trpišovský nejdřív sám zkusil přímo do kasy, ale Trník připraven před brankou a dorazil míček tam, kde má být.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:2
15:00
14:30
Domácí mají hodně šancí při přesilovce, ale poslední hráč co to má přímo do prázdné kasy vždy mine.
13:42
Vyloučen hráč #54 Matěj Kulhánek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
09:11
Domácí teďka hodně tlači na pilu, je vidět, že chtějí urvat vítězství pro sebe.
06:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (2:0).
06:53
Vytočení za brankou a následná střela přímo nad ramena brankáře Marka Trníka zajišťuje domácím dvoubrankové vedení.
03:39
Hráč hostí s číslem 42 teď v brejku, naštěstí pro domácí Němec připraven.
02:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #69 Štěpán Jaroš, asistoval #17 David Kobylarz (1:0).