1:3
- : -
FD Teplice

FD Teplice - Panthers Praha 4:5
3. Ondřej Duben, 7. Daniel Kocaj, 26. Vojtěch Bratschaedl, 40. Vojtěch Bratschaedl - 5. Marek Leiš, 22. David Beneš, 39. Marek Urban, 40. Jáchym Hlaváč, 44. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 14 - Sebastien Štosek 10; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:3;
Komentář domácích Podlucký Jakub (Trenér):
Děkujeme soupeři za tento dvojzápas. Děkujeme také divákům, rozhodčím a pořadatelům.
Komentář hostů Hrma Ladislav (Asistent trenéra):
Mohl to být zápas více v klidu, kdybychom proměnili šance, kterých bylo hodně. Teď je potřeba se připravit na dalšího soupeře, který nás čeká hned další víkend. Děkujeme soupeři z Teplic za dobré dva zápasy. Děkujeme i fanouškům za podporu po celý den.
45:00
Střely ve 3. části: 4:7
45:00
44:32
Vyloučen hráč #88 Ondřej Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #57 Marek Leiš (4:5).
41:51
Timeout FD Teplice
40:21
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #12 Tobiáš Tychler.
39:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #42 Jáchym Hlaváč bez asistence (4:4).
39:05
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #12 Tobiáš Tychler (4:3).
38:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #40 Marek Linha (3:3).
36:52
Vyloučen hráč #25 Jonáš Burger družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:4
30:00
27:09
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #68 Vojtěch Bratschaedl.
25:59
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl bez asistence (3:2).
21:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #94 Marek Urban (2:2).
21:21
A máme tady vyrovnávací branku!
20:20
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
06:10
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Daniel Kocaj, asistoval #1 Zdeněk Pošík (2:1).
06:10
Kocaj po výhozu od Pošíka střílí na bližší a posílá svůj tým do vedení.
05:40
Hezká akce Panthers.
04:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #81 David Beneš (1:1).
02:27
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #40 Martin Dudek (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Zdeněk Pošík; hráči v poli: Tobiáš Tychler, Martin Dudek, Vojtěch Bratschaedl, Ondřej Duben, Daniel Kocaj