5:3
2:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - Snipers Třebíč bílí 7:4
3. Radim Svatoň, 6. Radim Svatoň, 7. Radim Svatoň, 7. Radim Svatoň, 10. Vendula Lišková, 14. Ondřej Mahel, 15. Radim Svatoň - 2. Ondřej Svoboda, 4. Ondřej Svoboda, 6. Zdeněk Knap, 14. Zdeněk Knap; rozhodčí: Jiří Blabolil - Michal Roudenský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Bukáček ? - ?, Zdeněk Průža ?; po třetinách: 5:3, 2:1;
26:00
19:58
Vyloučen hráč #88 Zdeněk Knap družstva Snipers Třebíč bílí na 2 minuty za špatné střídání.
15:33
Třebíč jede nájezd
15:33
Zdenda bohužel  neproměňuje
14:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #6 Bára Hladíková (7:4).
13:36
Branku družstva Snipers Třebíč bílí vstřelil #88 Zdeněk Knap, asistoval #30 Vítek Chodur (6:4).
13:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Ondřej Mahel bez asistence (6:3).
13:00
13:00
09:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #4 Vendula Lišková, asistoval #7 Ondřej Mahel (5:3).
06:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #4 Vendula Lišková (4:3).
06:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #3 Nikolas Šebek (3:3).
05:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #15 Vincenc Svoboda (2:3).
05:00
Branku družstva Snipers Třebíč bílí vstřelil #88 Zdeněk Knap, asistoval #39 Ondřej Svoboda (1:3).
03:53
Branku družstva Snipers Třebíč bílí vstřelil #39 Ondřej Svoboda bez asistence (1:2).
02:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Radim Svatoň bez asistence (1:1).
01:35
Branku družstva Snipers Třebíč bílí vstřelil #39 Ondřej Svoboda, asistoval #30 Vítek Chodur (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Blabolil a Michal Roudenský.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč bílí:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Matěj Bukáček; hráči v poli: Radim Svatoň, Michal Sochor, Nikola Kramárová, Vendula Lišková, Vincenc Svoboda