3:0
- : -
FBC Přerov

FBC Mohelnice - FBC Přerov 6:6
1. Tomáš Mekyska, 13. Tomáš Mekyska, 19. Jan Vykydal, 26. Tobiáš Svozil, 30. Daniel Kapl, 34. Jan Vykydal - 2. Kristián Buksa, 7. Šimon Oulehla, 11. Šimon Oulehla, 21. Tomáš Rusek, 22. Matěj Kapustka, 22. Tomáš Rusek; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Hrachovina ? - Marek Eliáš ?; po třetinách: 1:3, 2:3, 3:0;
36:00
33:24
Timeout FBC Přerov
33:24
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal, asistoval #83 David Horák (6:6).
29:01
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #31 Daniel Kapl, asistoval #83 David Horák (5:6).
25:07
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #83 David Horák (4:6).
24:00
24:00
21:41
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #68 Tomáš Rusek, asistoval #19 Jonáš Pavliš (3:6).
21:02
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 Matěj Kapustka, asistoval #30 Jan Pospíšilík (3:5).
20:20
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #68 Tomáš Rusek, asistoval #10 Matyáš Zbránek (3:4).
18:05
12:56
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #79 Tobiáš Svozil (2:3).
12:00
12:00
10:36
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #37 Šimon Oulehla, asistoval #10 Matyáš Zbránek (1:3).
06:04
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #37 Šimon Oulehla, asistoval #72 Jan Coufal (1:2).
04:42
Vyloučen hráč #83 David Horák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:48
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Kristián Buksa, asistoval #81 Jakub Čajánek (1:1).
00:23
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #83 David Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov:
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Vojtěch Hrachovina; hráči v poli: Tobiáš Svozil, Jan Vykydal, Josef Mekyska, Tomáš Mekyska, David Horák