3:3
2:1
1:0

KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno 6:5p
22. Gabriela Žůrková, 28. Gabriela Žůrková, 34. Leona Müllerová, 50. Michaela Kacelová, 56. Gabriela Žůrková, 66. Gabriela Žůrková - 2. Adéla Spoustová, 21. Michaela Žáková, 26. Nikola Domonkosová, 27. Ema Brucháčková, 60. Michaela Žáková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Alena Vokatá 22 - Jana Prátová 31; po třetinách: 0:1, 3:3, 2:1, 1:0;
65:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #25 Lucie Paulovičová (6:5).
59:50
Brno srovnává skóre po sporné situaci - minutu hrálo v šesti i s golmanem, rozhodčí ale nezapískal
59:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (5:5).
55:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #68 Martina Kleinová (5:4).
55:10
Růžičková ve vlastním brankovišti s vyraženým dechem, jičínská fyzioterapeutka Říhová už je na místě
55:00
Růžičková na dalším "výletě" před branku soupeře, jednoduché zakončení pro Prátovou
49:18
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #3 Michaela Kacelová, asistoval #48 Tereza Syslová (4:4).
45:09
Domácí zástupci týmů starší žákyně, dorostenci a starší žáci povzbuzují Jičín za vyrovnávacím gólem
44:33
Po střele Paulovičové zvoní tyčka
43:51
Vyloučen hráč #21 Tereza Pešková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:00
Syslová výborně překazila přihrávku Brna na cross a vyhazuje balonek až do brněnského rohu
37:05
Jičín i při vyloučení stále na balonku
36:48
Vyloučen hráč #25 Lucie Paulovičová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #25 Lucie Paulovičová (3:4).
32:36
Vyloučen hráč #23 Yvona Dostálová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:40
Jičín nepouští Bulldogs na svoji polovinu, tentokrát oslabení zvládl
28:24
Žůrková v oslabení po kombinaci s Preisslerovou sama před brankou, fatálně přestřeluje
27:28
Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:05
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #71 Andrea Satýnková (2:4).
26:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #8 Michaela Žáková (1:4).
26:30
Brno je na koni
26:12
Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Nikola Domonkosová, asistoval #32 Karolína Garguláková (1:3).
25:40
Preisslerová vystihla přihrávku obránkyň brna, sama před brankou ale jenom do Prátové
24:02
Kacelová s Kuchařovou si nerozuměly při finální přihrávce před Prátovou
23:20
Na balonku převážně Jičín
21:59
20:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #21 Tereza Pešková (0:2).
18:55
Zraněná Bachmaierová se sešitým kolenem povzbuzuje svoje spoluhráčky jenom ze střídačky
16:48
Momentálně nevidíme žádné větší šance, hra se odehrává převážně uprostřed hřiště
09:14
Vidíme velké šance na obou stranách - nejprve Žáková těsně přestřelila branku Vokaté, na druhé straně pak ve stejné situaci Paulovičová
08:39
Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
07:47
Vyloučen hráč #97 Kristýna Pospíšilová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
07:30
Dobrý zákrok Vokaté, následně v akci opět Kleinová
07:01
Kleinová dobře zablokovala střelecký pokus Brna
06:27
Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
04:10
Brno se teď snažilo o dorážku odraženého balonku do branky Vokaté, hosté si ale pomohli sekáním. Jičín rozehrává od branky
03:30
Střela Růžičkové těsně nad branku Brna
03:20
Zákeřrná střela Kacelová, Prátová se štěstím vyráží nohou
02:30
Dnes vidíme v jičínské sestavě opět i Andreu Satýnkovou, právě teď v útočné akci, střela končí mimo branku hostí
02:03
V šanci na vyrovnání teď jičínská Syslová, Prátová vyráží
01:30
Po hektické situaci a zmatkem před jičínskou brankou končí balonek za zády Vokaté
01:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #26 Adéla Spoustová, asistoval #29 Lucie Němcová (0:1).
01:10
První útočný akce pro Jičín, Žůrková finální přihrávku nezvládla optimálně
00:50
Už od začátku utkání je v jičínském Sportovním areálu neskutečná atmosféra - fanoušci obou týmů bubnují a povzbuzují hráčky
00:05
Úvodní buly ve prospěch Bulldogs
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Liliana Bolfová, Michaela Žáková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Lucie Růžičková, Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Michaela Kacelová, Tereza Syslová
00:00
Dobrý podvečer dámy a pánové. Vítáme vás u sedmého, posledního zápasu série playdown Extraligy žen mezi domácím týmem FBK Jičín a hostujícím Bulldogs Brno. Dnes jde o všechno. Vítěz tohoto utkání se udrží v Extralize, poraženého čekají další boje.