1:3
2:3
- : -

Florbal Sokolov - FBC ROKYCANY 3:11
24. Jan Lazebník, 33. Jakub Hofman, 34. Petr Koco - 1. Petr Pařízek, 1. Matěj Třeška, 4. Ondřej Váně, 5. Jiří Levý, 6. Matěj Třeška, 17. Ondřej Váně, 23. Petr Pařízek, 24. Petr Pařízek, 38. Ondřej Váně, 39. Ondřej Váně, 45. Vladimír Karel; rozhodčí: Filip Moravec - Luděk Lejba; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Razgyel 17 - Martin Štochl 25; po třetinách: 0:5, 1:3, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 9:10
45:00
44:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #78 Vladimír Karel, asistoval #77 Petr Pařízek (3:11).
38:35
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #78 Vladimír Karel (3:10).
37:41
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #39 David Kozelka (3:9).
33:58
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Petr Koco, asistoval #32 Lukáš Horešovský (3:8).
32:26
Vyloučen hráč #78 Vladimír Karel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #68 Jakub Hofman bez asistence (2:8).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:7
30:00
23:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #11 Jan Lazebník, asistoval #10 Fathi Hedar (1:8).
23:02
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Petr Pařízek, asistoval #64 Jiří Levý (0:8).
22:50
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Petr Pařízek, asistoval #39 David Kozelka (0:7).
16:51
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #88 Tomáš Pezlar (0:6).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:11
15:00
10:35
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:27
Vyloučen hráč #88 Tomáš Pezlar družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
05:05
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #66 Matěj Třeška, asistoval #88 Tomáš Pezlar (0:5).
04:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #39 David Kozelka (0:4).
03:22
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #72 Antonín Polcar (0:3).
00:42
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #66 Matěj Třeška, asistoval #78 Vladimír Karel (0:2).
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Moravec a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Vojtěch Razgyel; hráči v poli: Lukáš Horešovský, Petr Koco, David Troller, Jakub Hofman, Lukáš Koutník