1:0
2:0
1:0

Kanonýři Kladno - Panthers Praha 4:3p
40. Hugo Hübner, 46. Jakub Šolle, 48. Filip Sochor, 69. Filip Molhanec - 2. Matouš Hrubý, 16. Lukáš Vejlupek, 18. Josef Nový; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 14 - Kristián Ulrych 25; po třetinách: 0:3, 1:0, 2:0, 1:0;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Vyrovnaná série se soupeřem, který má výborné technické a gólové hráče. Oba zápasy byly spíše o nás, o tom kolik uděláme chyb a kolik jich soupeř využije. Jsem rád, že i když nám to tam dneska 40 minut nepadalo, tak jsme se z toho nezbláznili a trpělivě si došli za vítěztvím. Taková utkání nás posouvají dál. Jsme mezi TOP8 a pokusíme se v další sérii o víc. Děkujeme skvělým divákům, soupeři za sérii a tešíme se ve čtrvfinále.
Komentář hostů Míka Patrik (Asistent trenéra):
Velmi vyrovnaná série, která skončila šťastněji pro soupeře. Do dnešního zápasu jsme dali všechno, bohužel to ale v závěru nestačilo. Přeji soupeři hodně štěstí do dalších kol. Z tohoto zápasu si mnoho odneseme. Děkujeme rodičům a všem fanouškum za podporu.
70:00
Střely v prodloužení: 3:3
67:39
68:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (4:3).
68:19
Ulrych vytáhl neuvěřitelný zákrok, skvěle se přesunul a drží hosty.
67:39
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #10 Matyáš Bachmaier.
67:02
Hübner zpoza brány dává nahrávku na Šolleho, ten pálí vedle.
65:40
Vejlupek pálí od mantinelu, Janoušek čape.
63:53
Janoušek skočil po balónku při šanci Panthers.
61:00
Kladno opatrně na balónku, hledá vhodnou příležitost.
58:30
Kladno má míček na hokejce a nejspíš už dotáhne zápas do prodloužení.
56:38
Nový střílí z půlky, těsně míjí kladenskou branku.
54:30
Bachmaier střílí pouze Ulrychovi do nohy.
52:30
Hübner už trefil nejspíš všechny tyče, které branka obsahuje.
52:20
Janoušek ukazuje další skvělý zákrok.
47:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #69 Hugo Hübner (3:3).
47:53
A máme vyrovnáno! Rychlá akce Kladna končí brankou.
47:31
Spurný těsně míjí růžek branky hostí.
45:45
Ulrych výborně čape Hübnerovu ránu.
45:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (2:3).
45:00
Šolle po rychlém přenesení hry neměl problém zakončit do odkryté branky.
44:50
Bohuslávek pálí, Ulrych chytá bez větších potíží.
44:08
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
39:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:3).
39:06
Tomášek přesprintoval celé hřiště, posouvá balónek na Hübnera a ten konečně prolamuje neštěstí Kladna.
37:40
Kladno je po většinu času na balónku, vybojovává si skvělé příležitosti. Ale zdá se, že chybí přesnost a štěstí.
36:00
Crossová nahrávka na Spurného, který nebezpečně střílí na Ulrycha. Ten střelu pokryl helmou.
34:50
Brauner nebezpečně posunul balonek před branku domácích na Zelínka. Akce ale kladenskou branku neohrozila.
31:26
Krásné shození balonku na Braunera končí jeho střelou pouze v bloku domácích.
29:54
Bachmaier zpoza brány nahrává na Zíku, ten pálí mimo branku hostí.
28:57
Výborný blok Molhance.
25:15
Výborná Bachmaierova nahrávka před branku na Svobodu se po jeho střele málem dostala za záda Ulrycha.
24:30
Zdrubecký prozkoušel Janouška.
23:20
Kanonýři mají ze hry rozhodně více, stále však postrádají přesnost ve střelbě.
21:00
Šolle ve velké šanci střílí pouze do mantinelu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vítězí domací.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:8
20:00
19:50
Hübner zkouší zpoza brány, trefuje pouze tyč.
17:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #64 Michael Petráň (0:3).
17:01
Typická situace nedáš-dostaneš. Hosté díky rychlému protiútoku vedou již o tři branky.
16:15
Hübner výborně na Sochora, který netrefuje prázdnou bránu.
15:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek bez asistence (0:2).
15:08
Vejlupek proběhl celé hřiště a od mantinelu pálí pod ruku Janouška.
14:13
Hübner v obrovské šanci sám před Ulrychem, v kličce mu sjel balonek.
10:58
Sochor dostal výbornou nahrávku středem až před bránu, nestihl se ale rychle otočit do střely.
08:44
Zdrubecký z výběhu střílí do Janouška.
07:19
Hübner výborně nahrál na Sochora přes velké brankoviště, druhý zmíněný míjí brankovou konstrukci.
06:40
Bohuslávek pouze do Ulrycha.
06:01
Janoušek výborně vychytal prudkou střelu.
04:11
Kladno poněkolikáté pouze do mantinelu.
03:15
Kladno si po sérii nahrávek vybudovalo krásnou příležitost, Bachmaier střílí pouze do mantinelu.
02:20
Bohuslávek probíhá hřiště, vhodnou střeleckou pozici nenalezl.
01:50
Petráň M. pouze do mantinelu.
01:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (0:1).
01:10
První střelu hostí Janoušek pokryl, následně se ale pomocí dorážky prosazuje Hrubý.
00:01
Úvodní buly utkání vítězí hosté, ale domací se vzápětí zmocňují balónku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Vojtěch Petráň, Michael Petráň, Matěj Ďurina, Josef Nový, Vojtěch Zdrubecký
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Karel Frýba, Dominik Prudil, Lukáš Spurný, Jakub Šolle