3:0
3:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:0
5. Marek Dlask, 5. Tomáš Werner, 8. Matyáš Dvořák, 16. Denis Josef Horák, 20. Zuzana Štípková, 20. Denis Josef Horák; rozhodčí: Jakub Procházka - Lukáš Rašovský; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Michal Eisner ?; po třetinách: 3:0, 3:0;
26:00
19:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #8 Ondřej Krouský (6:0).
19:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #93 Zuzana Štípková, asistoval #13 Denis Josef Horák (5:0).
15:52
13:00
13:00
07:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #2 Matyáš Dvořák, asistoval #5 Tomáš Werner (3:0).
04:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #5 Tomáš Werner, asistoval #14 Matouš Vítek (2:0).
04:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #21 Marek Dlask, asistoval #88 Jáchym Ondráček (1:0).
02:07
Vyloučen hráč #9 Michael Svatý družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a Lukáš Rašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Jiří Stránský, Lukáš Umáčený, Denis Josef Horák, Ondřej Krouský, Zuzana Štípková