1:2
1:3
- : -

Florbal Sokolov - Florbal Tachov A 2:5
3. Adam Vokoun, 24. Jiří Ohnesorg - 2. Pavel Jendrichovský, 6. Patrik Ráž, 17. Patrik Ráž, 19. Pavel Jendrichovský, 19. Patrik Ráž; rozhodčí: Patrik Hrubý - Václav Lauda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Holeš 14 - Matyáš Vosyka 7; po třetinách: 1:2, 1:3;
26:00
Střely ve 2. části: 5:10
26:00
23:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jiří Ohnesorg, asistoval #13 Šimon Stockner (2:5).
22:40
Tachov je na prázdninách a v klidu kontroluje vývoj zápasu. Sokolov přestal být nebezpečný.
21:47
Timeout Florbal Sokolov
21:47
Vyloučen hráč #19 Ondřej Polák družstva Florbal Tachov A na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:17
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil #7 Patrik Ráž, asistoval #22 Ondřej Balý (1:5).
18:10
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil #9 Pavel Jendrichovský, asistoval #31 Michal Ježdík (1:4).
17:23
Sekyra v šanci před gólmanem. Ale Tachov měl štětí, že netrefil míček do šibenice.
16:31
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil #7 Patrik Ráž, asistoval #19 Ondřej Polák (1:3).
14:00
Tachov ne a ne prostřelit výborného gólmana Sokolova.
13:00
13:00
Střely v 1. části: 4:9
13:00
05:43
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil #7 Patrik Ráž, asistoval #9 Pavel Jendrichovský (1:2).
05:36
Tachov nevyužil přesilovku.
03:02
Vyloučen hráč #16 Jaroslav Rajchrt družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
02:30
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #18 Adam Vokoun bez asistence (1:1).
01:21
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil #9 Pavel Jendrichovský, asistoval #36 Pavel Vrkoč (0:1).