0:0
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 6:7
3. Šimon Janoušek, 9. Emil Hejduk, 14. Štěpán Matěcha, 23. Tomáš Vitásek, 25. Jakub Janoušek, 38. Šimon Janoušek - 9. Jan Hrdlička, 10. Vojtěch Semerád, 11. Jan Hrdlička, 14. Ondřej Kočí, 17. Daniel Havlíček, 35. Vojtěch Semerád, 40. Vojtěch Šimáček; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Petr Suchomel 12 - Marek Paleček 25; po třetinách: 3:5, 3:2, 0:0;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Dnes to bohužel znovu nevyšlo. Zbytečnými chybami jsme pustili soupeře do hry a byli jsme za to po zásluze potrestáni. Litovat můžeme také několika gólovek, které jsme ve třetí třetině trestuhodně zahodili. Děkuji soupeři za zápas, fanouškům za podporu a uvidíme se zase příští týden ;)
Komentář hostů Kobliha Lukáš (Vedoucí):

Po zaspaném začátku, jsme začali hrát naší hru, soupeře jsme přehrávali a zaslouženě vedli. Ve druhé třetině jsme tempo povolili a zbytečnými chybami jsme pustili soupeře do zápasu. Závěr jsme zvládli a těšíme na další týden k nám domů. #uzjendvakrat
59:50
Šance už jsou velmi malé, hosté mají rozehrávku.
57:49
Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
57:49
Velká příležitost v podobě přesilové hry pro domácí!
56:44
J. Šmída tváří v tvář nevyzrál na Palečka.
56:14
Šimáček se dostal ke střele z výběhu, ale míjí branku Suchomela.
55:54
Paleček sbírá do rukou dlouhý nához Vitáska.
55:25
Maršík se dostal až k propadlému míčku za obranou hostů. Paleček si však vše pohlídal a nepřipustil vyrovnání.
54:51
Hrdlička vyzývá svůj tým ke zklidnění.
54:28
Turnov kombinuje za brankou Palečka.
53:00
Zbývá 7 minut do konce utkání a domácí stále ztrácí jednu branku!
52:45
Hrdlička hledal osamoceného Kloudu před Suchomelem. Klouda však netrefil těžkou přihrávku letící vzduchem.
50:44
Paleček drží svůj tým! Švitorka našel na brankovišti Hejduka, který opět nevyzrál na brankáře Kobylis.
50:00
Informace pro novináře. Dnešní utkání sleduje 77 skvělých diváků. Děkujeme!!!
48:47
Kočímu nesedla střela z výběhu.
48:40
J. Šmída bojuje u mantinelu s Kočím o balonek.
48:06
Jiránek včasným návratem zamezil vznikající šanci hostí a uklidňuje hru svého týmu.
46:11
Suchomel si připisuje serii důležitých zákroků.
45:21
Hejduk si sbíhal na brankoviště, ale netrefil čistě balonek.
43:44
Šimáček zpátky na hřišti, Kobylisy přečkaly oslabení.
43:00
Turnov zatím pálí do bloků. Kočí zablokoval Vitáska a následně Hrdlička Matěchu.
42:40
Pokus Matěchy sražen do rohu hřiště.
41:44
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Šimáček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
41:44
Tuto sekyru museli slyšet až v Semilech. Velká příležitost pro domácí ke srovnání stavu.
40:18
Maršík ve velké příležitosti, Paleček úspěšnější.
40:01
Hosté vstupují do poslední dvacetiminutovky s jednogólovým náskokem, který se budou snažit uhájit a vrátit tím serii ještě na své území.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:9
40:00
39:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Vojtěch Šimáček bez asistence (6:7).
39:46
Domácí a s nima plná hala fanoušků reklamují, že byla posunuta branka a míček neprošel mezi čárami. Bohužel marně, rozhodčí si stojí za svým rozhodnutím a tak Kobylisy zásluhou Šimáčka se 14 vteřin do konce druhé části ujímají vedení!
39:22
Závar na malém brankovišti Palečka. Který si našel a schoval míček pod nohama.
38:33
Kočí přestřeluje, rána mu nesedla jak by si přál.
37:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (6:6).
37:13
Bravurně a jednoduše zahraná standartní situace od mantinelu, kdy Šmída jen přiťukl balonek Janouškovi, který prostřeluje vše včetně Palečka v brance.
36:10
Suchomel si pohlídal dalekonosnou střelu Panenky.
34:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Vojtěch Semerád, asistoval #47 Lukáš Panenka (5:6).
34:52
Semerád se dokázal nejlépe zorientovat na brankovišti Suchomela a krásným zakončením zády k brance mezi nohama posílá Kobylisy do vedení.
34:03
Hejduk byl zablokován ve snaze o střelu.
33:30
Turnov se drží na balonku a pokouší se o postupný útok.
32:00
Nepřehledná situace v brankovišti domácích, ke střele se dostal Kočí, Suchomel radši zalehl míček.
31:44
Matěcha doslova lítá kolem hráčů Kobylis.
30:30
Na hřiště se na okamžik podívala také 3. lajna domácích ve složení Pohl - Nezdara - O. Šmída.
29:00
Matěcha vybojoval míček, vyvezl a získal standartní situaci v útočném rohu.
28:50
Turnovská obranná čtyřka statečně odolává.
27:28
Vyloučen hráč #97 Šimon Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra rukou.
27:28
Po neproměněném nájezdu domácích dostávají příležitost v podobě přesilové hry hosté.
27:21
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #17 Štěpán Matěcha.
27:21
Nájezd pro domácí!
27:21
Namísto nájezdového specialisty Dědka, se této příležitosti ujal Matěcha, který zcela míjí branku.
26:34
Š. Janoušek se dostal do zakončení ze středu hřiště, Paleček nedopustil dorážku Švitorky.
26:08
Kočí poslal na párek Dědka, na dalšího hráče Turnova si už nepřišel.
24:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (5:5).
24:17
Další velmi povedené zakončení z hole J. Janouška znamená srovnání na 5:5. Turnovská hala bouří!
22:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:5).
22:48
Krásná střela Vitáska do horního rohu znamená snížení.
21:58
Šmídovi se nepovedla rozehrávka a prakticky odevzdává míček soupeři.
20:55
Hrdlička zůstal zcela osamocen u Suchomela. Na něj taky směřoval dlouhý nához, který nedokázal usměrnit Hrdlička za záda Suchomela.
20:10
Turnov bude muset zabrat, jelikož po úvodní dvacetiminutovce ztrácí na svého soka 2 góly.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:49
Zbývá pár vteřin a domácí mají míček za vlastní brankou.
19:01
Začala poslední minuta první třetiny.
18:50
Švitorka vyzkoušel pozornost Palečka střelou z otočky. Paleček připraven.
17:30
Další přečíslení hostů v podání Semeráda s Panenkou, kdy první jmenovaný přihrával na odskočeného Panenku. Jemu ovšem míček sjel z čepele a ze 100% šance nebylo nic.
16:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (3:5).
16:21
Velmi rychlý protiútok 3 na 2. Na střelu Komorného byl Suchomel připraven, na následnou dorážku Havlíčka již nikoliv.
15:19
Krásná spolupráce J. Janouška s Matěchou, kdy Matěcha posunul do rohu na Janouška a ukázkově si sbíhal na střed, kam Janoušek směřoval svou přihrávku. Matěcha bohužel ve slibné pozici trestuhodně míjí.
13:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:4).
13:41
Prudká a přesná střela na teploměr znamená snížení na pouhý gól. Tento florbal prostě musí bavit každého diváka!
13:19
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí bez asistence (2:4).
13:19
A zase jako přes kopírák. Kočí a jeho smrtící střela z výběhu, zakončená pozemní střelou mezi nohy Suchomela. Kobylisy zvyšují svůj náskok.
10:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:3).
10:45
Lavička Kobylis bouří! Avšak má k tomu důvody, jelikož Hrdlička s Kočím si pohráli s obranou domácích jako kočka s myší a dokonávají tento bleskurychlý obrat.
09:30
Můžou mě ti hráči nechat něco dopsat konečně :D
09:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Vojtěch Semerád bez asistence (2:2).
09:21
Semerád a jeho krásná střela. Suchomel neměl nárok a máme vyrovnáno.
08:45
Vyloučen hráč #17 Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
08:45
08:45
Menší výměna názorů na půli hřiště. Rozhodčí posílají obě horké hlavy na dvouminutovou pauzu. Hru 4 na 4 jsme tu dlouho neměli.
08:34
08:34
Kočí a jeho obvyklý výběh až za osu hřiště, k tomu přidáme krásnou střelu a navíc tečovanou od Hrdličky těsně před Suchomelem, to vše znamená snížení stavu utkání.
08:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #29 Jakub Janoušek (2:0).
08:11
Dlouho létaly přihrávky okolo bránící čtveřice až se ke střele odhodlal Janoušek, kterou Paleček pouze vyrazil před sebe a důrazný Hejduk doklepl.
06:24
Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
06:24
Filip nevybíravým zákrokem u vlastní střídačky posílá k zemi Matěchu a rozhodčí tento zákrok oceňují dvěma trestnýma minutama.
06:10
Cross který vyslal Hrdlička skrz brankoviště nalezl Šimáčka, ten minul.
05:08
Vyloučen hráč #29 Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
05:08
Nad tímto zákrokem rozhodčí oko nepřimhouří, Janoušek zezadu sekl unikajícího Hrdličku.
03:20
Další velká šance pro domácí, konkrétně pro Dědka. Chopil se volného míčku na středu hřiště a nikým nebráněný nezamířil úplně přesně. Paleček byl připraven.
02:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (1:0).
02:57
Š. Janoušek zužitkoval svůj důraz na brankovišti a doráží už tak nebezpečné zakončení Švitorky, které Paleček bravůrně chytil.
02:30
Dědek si plní obranné povinosti.
01:20
Š. Janoušek vyvážel podél mantinelu, dostal se až k zakončení z kterého vzešla přihrávka do předbrankového prostoru. Obránci Kobylis pozorní.
00:54
Na míček se dostávají po útočném faulu Kobylisy.
00:46
Švitorka bojuje za brankou Palečka.
00:08
První ztráty hostujícího celku využívá Maršík, který vybídl na ose Matěchu. Přihrávka však nebyla přesná a končí v rohu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Tomáš Klouda, Boris Nouzák
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Filip Dědek, Tomáš Jiránek, Jakub Janoušek, Lukáš Maršík, Štěpán Matěcha
00:00
Příjemný sobotní podvečer. Dámy a pánové, je mi ctí Vás přivítat u online přenosu ze zápasu 5. kola serie Play-down již tradičně mezi domácím TJ Turnov a hosty Florbal TJ Kobylisy.