1:2
0:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:8
12. Jan Vokáč, 30. Jan Vokáč - 2. Marek Fuchs, 8. Marek Fuchs, 14. Jakub Černý, 28. Adam Baxa, 30. Adam Baxa, 38. Jakub Černý, 40. Adam Baxa, 40. Marek Fuchs; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek 19 - Šimon Staněk 15; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:3;
Komentář domácích:
Komentář trenéra se nepodařilo získat
Komentář hostů Husák Jan (Vedoucí):
První zápas byl bušení do zavřených vrat, kdy jsme dostali všechny goly z brejkových situací a nedařilo se nám dostat do kvalitních střeleckých pozic. V tomto druhém zápase jsme změnili pár drobností a florbal nakonec vyhrál. Zejména jsem ale rád, že jsme vyhráli lidsky. Soupeřovo chování po závěrečném hvizdu nebudu komentovat, zpátky na stromy. Jsem rád za postup a další sérii pro tuhle supr bandu.
45:00
NEjlepší hráči zápasu: FBŠ SLAVIA Plzeň - 36 Marek Fuchs, SK BIVOJ Litvínov - 4 Jan Vokáč
45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
43:42
Vyloučen hráč #4 Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
39:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #25 Václav Bistrý (2:8).
39:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #70 David Lácha (2:7).
37:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #45 Michal Fuchs (2:6).
35:17
Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:9
30:00
29:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (2:5).
29:16
28:59
Vyloučen hráč #48 Jakub Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
27:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #77 Adam Löwy (1:4).
26:54
Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:11
15:00
13:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý bez asistence (1:3).
11:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #48 Jakub Zeman (1:2).
07:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs bez asistence (0:2).
06:11
Vyloučen hráč #4 Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
04:55
Vyloučen hráč #70 Josef Leština družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
01:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #18 Matyas Tykal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Dalibor Berka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Adam Baxa, Jakub Černý, David Lácha, Michal Fuchs, Adam Löwy