2:0
1:3
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 3:3
10. Lukáš Krepindel, 11. Filip Vavrík, 21. Daniel Fuchs - 14. Radim Šlechta, 21. Adam Němec, 23. Rudolf Voják; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Černý 14 - Marek Matějka 12; po třetinách: 2:0, 1:3;
26:00
Střely ve 2. části: 8:10
26:00
22:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (3:3).
22:07
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary BLACK
20:45
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #19 Daniel Fuchs, asistoval #82 Filip Vavrík (3:2).
20:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (2:2).
20:04
Vyloučen hráč #73 David Pacourek družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK na 2 minuty za špatné střídání.
14:48
Timeout FBŠ Gorily Plzeň
14:48
Vyloučen hráč #19 Daniel Fuchs družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #11 Radim Šlechta, asistoval #22 Martin Štencl (2:1).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 7:7
13:00
10:59
Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
10:37
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #19 Daniel Fuchs (2:0).
09:16
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #28 Lukáš Krepindel, asistoval #82 Filip Vavrík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary BLACK:
00:00
Line-up domácích FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Tomáš Bolda, Jiří Jogl, Lukáš Krepindel, Karel Altman, Daniel Fuchs