0:1
1:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Prague Tigers Nehvizdy 1:6
56. Berenika Vrzalová - 5. Tereza Plánková, 19. Eliška Mrázková, 19. Petra Šebestová, 32. Nikola Hamerníková, 58. Eliška Mrázková, 60. Nikola Hamerníková; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 6, Kateřina Pokorná 16 - Martina Pilšáková 18; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:2;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Osmifinálová série s SKV a zejména středeční náročný zápas nás stál asi více síl, než jsme si přáli. Ač jsme se snažili co nejlépe připravit i na čtvrtfinále, tak se nám to už nepovedlo a díky tomu jsme na 1. tým tabulky nestačili. Celkově jsme ale hrdí na to, že jsme se v naší defacto premiérové sezóně v 1. lize dostali až mezi 8 nejlepších týmů.
Komentář hostů Gattnar Vít (Asistent trenéra):
Dnes zápas zcela v naší režii. Změnili jsme obranu na vlastní polovině a prakticky Spartu nepustili do žádné větší šance. Do útoku jsme produktivní a když se přidá dobrá obrana je to poezie.Celá série se ve finále lámala včera ve třetí třetině. V týdnu potrénujeme a jdeme dál. Mášo už se těšíme.
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
59:59
Na konec ještě přesilovka Tygřic a šestý gól do sítě domácích. Spartagirls končí ve čtvrtfinále, Prague Tigers gratulujeme k postupu a přejeme hodně úspěchů v dalších bojích. Spartagirls, děkujeme Vám za skvělou sezónu a spoustu pozitivních emocí, v té příští budete ještě lepší.
59:55
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #49 Eliška Mrázková (1:6).
59:52
Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
59:28
Pokorná bravurně zachraňuje Tygřicím ve skórování.
59:16
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
57:33
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (1:5).
57:33
Zaváhání domácích využívá Mrázková a dává pátý gól Tygřic.
55:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #13 Klára Jasanová (1:4).
55:17
Horko je před brankou Tigers, a je tu konečně gól, který vstřílí E. Vrzalová po nahrávce Jasanové.
52:46
Spartagirls vrhají všechny síly do útoku, vyráží tam i Grundová z obrany.
51:30
Sparta jde do šesti, není už na co čekat...
49:45
Domácí kapitánka Hrubá dvakrát střílí, střely ale cíl nenašly...
48:45
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
46:13
Dobře sehraná akce Sparty, na jejím konci střílí  E.Vrzalová, ale gólmanka opět na místě.
43:54
Bojuje se o každý metr hřiště, vidíme zápas hodný čvrtfinále playoff 1. ligy žen.
42:07
E. Vrzalová předvedla pěkný průnik i střelu, ale ta jde těsně vedle.
40:20
Spartagirls vyhrály buly a tlačí se na branku Tigers.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:10
40:00
39:59
Přes veškerou snahu se Spartagirls skórovat nepodařilo a Tigers o gól zvýšily náskok. Naděje ale umírá poslední, je tu ještě třetina.
37:46
Výborný únik B. Vrzalové po levé straně zakončený výbornou střelou, ale gólmanka hostí má dnes den a rukou vyráží.
33:46
První řada Sparty v dobré kombinaci, v poslední moment, ale vždy něco nevyjde.
31:14
Teď to vyšlo Hamerníkové  z půlky hřiště a tygřice odskakují na 4:0.
31:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #31 Kristýna Zelená (0:4).
29:23
Domácí Pokorná teď fantasticky zachránila, to byl monstrsave.
27:43
Sparťanky hledají  klíč k brance Tygřic, zatím je někde ukryt.
26:20
Souboje nabírají na tvrdosti, rozhodčí zatím napomínají.
24:20
Střela Bereniky Vrzalové končí v rukou gólmanky hostí.
23:42
Ožehavá situace  před domácí brankou, čerstvá gólmanka Pokorná úspěšná.
20:40
Spartagirls přišly na hřiště v nových lajnách, chtějí zvrátit nepříznivý vývoj zápasu....
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #66 Kateřina Pokorná družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
19:59
Viděli jsme herně vyrovnanou první třetinu, v produktivitě ale kralují hráčky Tigers. Spartagirls ale určitě neřekly poslední slovo.
19:00
Smůla stíhá Spartagirls, nejdřívě si nepohlídaly volnou Mrázkovou, krátce nato se z téměř nemožného úhlu trefila Šebestová a je 0:3.
18:57
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #99 Petra Šusterová (0:3).
18:42
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (0:2).
17:32
Sparťanka Jasanová vyrazila z obrany, její střelu gólmanka Tygřic kryje.
15:36
Lišková s Lukovskou opět v nadějné situaci, zakončení domácím ale nevyšlo.
15:24
Steinbachová bekhendem vysoko přestřelila domácí branku.
15:05
Lišková s Lukovskou nadějně rozehrály volný úder, ve skrumáži před brankou Tygřic, ale zůstává zraněná hráčka.
12:06
Na konci pěkné kombinace sester Vrzalových střílí domácí Chvátalová, ale střela nemá potřebnou razanci.
09:45
Chyba Tygřic nabídla dobrou pozici Navrátilové, ale Tygřice chybu hasí...
08:30
Zápas má zatím strhující tempo.
06:09
Spartagirls odpovídají dvěma pěknými střelami Lukovské a Bereniky Vrzalové, skóre se ale nemění.
04:42
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #27 Nikola Bursová (0:1).
04:42
Tygřicím se podařil výpad po křídle a Plánková dorazila skákávý míček do branky, Tygřiceč vedou 1:0.
03:39
Valentová zastavuje střelu hostí, domácí obrana hned hasí další ožehavou situaci  před brankou.
02:35
Průnik domácí Liškové zastavil hvizd rozhodčího.
00:57
Eliška Vrzalová trefuje gólmanku Tygřic do masky, pěkná střela.
00:09
První střelaTygřic jde vysoko nad.
00:01
Byly vyhrály domácí a už dotírají za brankou Tygřic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Kristýna Viktorová, Petra Šebestová, Petra Šusterová, Pavlína Nejedlá, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Aneta Navrátilová, Karolína Chvátalová, Denisa Vajdlová, Eliška Vrzalová, Berenika Vrzalová
00:00
Dobré odpoledne ze sparťanské florbalové X3M arény na pražkém Barrandově. Úžasná jízda Spartagirls 1.ligou žen doputovala do čvrtfinále playoff, ve kterém Sparťanky prohrávají 0:1 na zápasy s vítězem základní části západní skupiny 1. ligy žen týmem Prague Tigers Nehvizdy. Po neskutečném výhře ve středu na Vinohradech byl i včerejší zápas v Nehvizdech dramatem do poslední sekundy. Nadějné vedení 2:0 Spartagirls neudržely a výhru braly Tygřice výsledkem 6:4. Dnes tedy uvidíme zápas "o všechno". Díky všem, kteří jste dorazili fandit Spartagirls do X3M arény i těm, kteří fandí u online "na dálku". Věřím, že nebudete litovat.