3:2
0:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 5:4
3. Michal Klápa, 15. Michal Strachota, 29. Jan Zavadil, 32. Daniel Nicklas, 40. Daniel Nicklas - 6. Ondřej Kawulok, 16. Ondřej Kawulok, 25. Tomáš Pšenička, 36. Pavel Vlček; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 391; zásahy brankářů: Václav Zavadil 29 - Marek Netopilík 26; po třetinách: 2:2, 3:2, 0:0;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:17
60:00
59:51
Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
39:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #78 Michal Strachota (5:4).
37:57
Vyloučen hráč #30 Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
36:16
Täuber zůstal chvíli ležet na hrací ploše, nyní je už naštěstí na střídačce a vypadá to, že bude v pořádku
35:45
Další chyba v domácí rozehrávce, které využívá Vlček a znovu srovnává
35:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #67 Pavel Vlček bez asistence (4:4).
33:55
Ze skrumáže na středu vytěžilo míček Ústí
32:00
Ježek nahodil míček na branku a do jeho střely vložil hokejku Nicklas a posílá domácí do vedení
31:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #53 Vojtěch Ježek (4:3).
30:51
Trochu emocí na hřišti teď, ale jak všichni víme to k play off patří
29:30
Domácí už stáhli hru na dvě formace
28:07
Rozhodčí signalizoval vyloučení pro hosty, k tomu nakonec nedojde, Zavadil totiž ve výhodě dokázal zakončit a vyrovnává
28:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #7 Miloš Tyl (3:3).
27:32
Výborný blok Klápy
24:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (2:3).
24:30
Velký tlak hostů končí faulem Esterky
22:18
Nicklas tvrdě vypálil, Netopilík předvedl skvělý zákrok ramenem
20:22
Zavadil opustil při zákroku brankoviště, za což bylo nařízeno trestné střílení. Karlovarský gólman však Kühnela vychytal a udržel vyrovnaný stav
20:21
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #97 Radim Kühnel.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:59
V poslední vteřině to zkoušel Vavruška, branku však netrefil a stav zůstává tak nerozhodný
18:01
Probíhají poslední dvě minuty první třetiny
16:52
Tak tahle přesilovka se domácím hrubě nepovedla, nejenže hostující branku vůbec neohrozili, navíc ale sami inkasovali
15:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #52 Martin Fuchsig (2:2).
14:53
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
14:15
Nicklas našel za brankou Strachotu, který rychle hostující klec obkroužil a dává druhý gól
14:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #10 Daniel Nicklas (2:1).
05:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:1).
04:28
Vyloučen hráč #33 Marek Zapletal družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
03:54
Tyl se zkoušel vytočit z rohu, Netopilík byl u tyče včas
03:11
Esterka trefil tyč
02:46
Domácí jdou do vedení, Klápa zůstal úplně volný na pravém křídle a po milimetrově přesné přihrávce Nicklase otevírá skóre
02:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #10 Daniel Nicklas (1:0).
01:45
DOmácí drží míček
00:01
První buly dnešního zápasu pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Lukáš Täuber, Jan Sattler, Radek Kužel, Václav Vavruška, Vojtěch Semerád
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Tomáš Nushart, Matěj Korbel, Michal Klápa, Daniel Nicklas, Michal Strachota