2:0
2:2
- : -

Crazy girls FBC Liberec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:2
6. Markéta Žbánková, 31. Anna Kabeláková, 31. Markéta Žbánková, 41. Markéta Žbánková, 53. Karin Muchová - 44. Victoria Binědová, 47. Michaela Urbanová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 14 - Anna Urbanová 18; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:2;
Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí):
Pěkná a dramatická série. Jsme rádi za takové zápasy. Plzeň bojovana do posledních  vteřinek. Výborná příprava do dalších zápasů. Dnes jsme nepřipustili drama a zaslouženě si šli pro druhý bod a postup. Slavíme.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Jak zaznělo na naší střídačce, "skorogól" vám zápas neudělá. Škoda hlavně včerejška, soupeři k postupu gratulujeme. Zápasová sezona nám skončila, ale nemusíme věšet hlavy. S věkovým průměrem 20 let a vzhledem k tomu, že se poslední roky prakticky nehrálo a netrénovalo, je paráda co jsme letos předvedli. Mám už hodně za sebou, ale přesto si mnoho letošních zápasů budu dlouho pamatovat jako skvělé zážitky a těším se na další. Děkuji za celoroční práci jak holkám, tak i kolegům. Pěknou neděli všem.
55:43
Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
54:14
Hánová dnes neskutečná!!
52:42
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karin Muchová, asistoval #18 Karin Muchová (5:2).
46:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #17 Lucie Bejčková (4:2).
45:36
Vyloučen hráč #44 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
45:21
další vyloučení na dohled
43:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #9 Karolína Vostracká (4:1).
43:06
Plzeň střílí svůj první gól toho to utkání
41:00
Žbánkovááááá hattrick!!!
40:59
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (4:0).
30:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (3:0).
30:56
Žbánková pod ruku Urbanové
30:23
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #25 Anna Kabeláková, asistoval #44 Markéta Žbánková (2:0).
29:57
nepřesná nahrávka od Voříškové dostává Plzeň na míček
27:37
Liberec se v oslabení dokázal dostat před branku Plzně, bohužel bez střely
26:12
Vyloučen hráč #44 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
12:36
další krásná kombinace Žbánkové a Valešové, chyběl kousek a dvojice by si připsala další gól