2:2
1:0
- : -

FBC MSEM Přerov - FBC Mohelnice 5:3
2. Lukáš Raška, 11. Adam Pospíšilík, 21. Tobiáš Pavliš, 23. Lukáš Raška, 44. Ondřej Kowalik - 20. Josef Veselík, 26. Petr Graclík, 32. Josef Veselík; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 252; zásahy brankářů: Matěj Faltus 15 - Jan Hampl 7, Jakub Haltmar 12; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
Ufff, strašně těžká série na nohách a v hlavách. Předně respekt Mohelnici, ukázali hodně srdíčka a hodně dovedností. Dnes jsme to zvládli bravurně celý, jak herně, ale hlavně výsledkově. Naši kluci každý do jednoho splnili svou roli a bojovali jsme jako tým. Moc jsme si užili oslavu s našimi fanoušky, kteří nás dnes opět hnali. Fandové z Mohelnice taky byli slyšet a byla super atmosféra. Postup je tam, ale konec tohle ještě NENÍ.
Komentář hostů Šincl Jiří (Vedoucí):
Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
Střely ve 3. části: 7:3
60:00
59:48
Vyloučen hráč #2 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
59:48
Michal Ďopan falouván zcela bezdůvodně, přichází vyloučení.
59:00
Přerov značně překřičel mohelnické fanoušky, Mohelnice se snaží zachránit hru rychlým gólem, který nepřichází.
58:35
Mohelnický golman střídá, v poli je 5 hráčů.
58:08
Timeout FBC MSEM Přerov
58:01
Vyloučen hráč #10 Petr Graclík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
58:00
Timeout FBC Mohelnice
57:14
Hru v šesti končí Mohelnice nepřesnou střelou mimo hřiště.
56:41
Z obou střídaček jsou patrné emoce a napětí.
56:08
Po timeoutu hostů poprvé utichla celá hala, nikoliv však na více jak 5 vteřin.
55:43
Domácí Tobiáš Pavliš se svíjí v bolestech a odbíhá na střídačku.
54:42
Domácí se opět dostávají do situace 2 na 1, Mohelnici se stále daří bránit i přes krásnou střelu Lukáše Chuděje.
53:45
Přerov v přečíslení střílí, Mohelnice ubránila i dorážku.
53:11
Zmatená situace před přerovskou bránou končí míčkem v rukou golmana.
50:55
Přerovští fanoušci skandují jméno Michala Ďopana, který se právě blýskl krásnou střelou.
50:05
Lukáš Raška pohrozil již několikátou prudkou střelou s pokusem o dorážku Lukáše Chuděje, Mohelnici se však daří bránit.
48:57
Nadějné střely přichází od obou týmů, zatím bez výsledku.
47:48
Standartka mohelnického celku končí v boční síti Přerova.
46:46
Matěj Ševčík předvedl krásnou kličku, jeho střela však končí těsně mimo bránu hostů.
45:30
Přihrávka před přerovskou svatyni končí hvizdem rozhodčího ve prospěch domácích, oba týmy se tlačí do útoku.
44:37
Po sledu střel Přerova se hosté dotávají do protiútoku, který tvrdým zákrokem ukončuje domácí Kavka.
43:54
Skákavou střelu vyslal domácí Maxim Šefčík, končí však těsně mimo bránu.
43:22
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik bez asistence (5:3).
43:22
Ondřej Kowalik po krásném solovém sprintu podél pravého mantinelu navyšuje náskok na 5:3,
42:12
Halu zkrášlují i vlající vlajky fanoušků v barvách Přerova.
40:59
Oba celky i jejich fanoušci navazují ve vysokém tempu na předešlé třetiny, Přerov se dostává do několika střel.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
39:59
Mohelnice končí třetinu ubráněnou akcí za zády domácího golmana.
38:50
Akrobatické blokování střel předvádí hráči z Přerova, Kowalik drží svou střelou mohelnického golmana v nejistotě.
37:59
Mohelnice stále pod tlakem, jejich bránu právě zachránila tyčka po krásné střele domácího hráče.
36:47
Přerov se vzpamatoval ze střelené branky a opět rozjíždí sérii nebezpečných útoků.
35:12
Porvol přesprintoval celé hřiště a svůj běh doplnil o střelu, která však byla zblokována.
32:43
Mohelnice se nyní stává aktivnějším týmem, Přerov se však nedrží pozadu a aktivně odpovídá na akce hostujícího celku.
31:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #9 Josef Veselík, asistoval #3 Jiří Šula (4:3).
31:10
Mohelnice stahuje náskok na 4:3.
30:55
Posledních několik minut se míček přesouvá z jedné půlky na druhou, oba golmani předvádí neuvěřitelné zákroky a drží své týmy nad vodou.
27:19
Oba týmy předvádí atraktivní hru.
26:22
Fanoušci z Mohelnice zuřivě oslavují jejich úspěšného střelce, přerovští však nezaostávají a rovněž drží morálku svého týmu pohromadě.
25:42
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #10 Petr Graclík, asistoval #9 Josef Veselík (4:2).
25:42
Petr Kavka vyloučen za blokování hole, přesilovou hru, po pár zmatených přihrávkách, Mohelnice proměnuje ve svůj prospěch.
25:07
Vyloučen hráč #18 Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:58
Přerov zklidňuje tempo, stále však drží míček na své holi a drží hosty v nejistotě.
23:48
Bubny obou týmů stále neutichají.
22:33
Jsme rádi, že již potřetí po pár měsících můžeme přivítat domácího hráče - Matěje Porvola.
22:08
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #87 Michal Bělaška (4:1).
22:08
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jakub Haltmar družstva FBC Mohelnice
22:08
Po solové akci se Lukáš Raška protlačil kolem mantinelu a prostřelil mohelnického golmana. Stav se rychle zvyšuje na 4:1.
20:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš bez asistence (3:1).
20:34
Přerov startuje druhou třetinu ve vysokém tempu, krom několika střel a podkopávání vlastních hráčů ze strany Mohelnice přišel i gól domácích.
20:26
Oba týmy intenzivně navazují na předešlé třetiny, stejně tak zvučné hlasy fanoušků.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
19:57
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #9 Josef Veselík, asistoval #10 Petr Graclík (2:1).
19:57
Po umístěné střele trestá Mohelnice zmíněný faul a hala nejspíš brzy spadne díky intenzivním oslavám fanouškům z Mohelnice.
19:46
Vyloučen hráč #15 Adam Pospíšilík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
19:46
Po zmatečné situaci plné vypískávání ze strany mohelnické tribuny je vyloučen domácí Adam Pospíšilík za sekání.
18:42
První třetina se nám blíží ke konci a už teď si můžeme být jistí, že nás čeká ještě bojovný a napínavý zápas, ve kterém se opět začíná tlačit do útočné pozice i tým z Mohelnice.
16:08
Přerovští útočníci se nebojí bránit, a tak je každý pokus hostů o proti útok vždy rychle zmařen a míček se stále drží primárně na holích domácích útočníků, či aktivně střílející obrany.
15:03
Domácí drží již několik minut mohelnický celek pod tlakem s jejich marnou snahou dostat se dlouhodobě na domácí půlku.
13:36
Domácí Ondřej Kowalik po své otočce o 360 stupňů nebezpečně střílí, mohelnický golman je však pohotový.
11:13
Po nebezpečném domachu hráče hostů se domácí Tobiáš Pavliš nezastavil a pokračoval v útoku, ze kterého si odnesl nebezpečnou standartní situaci před bránou Mohelnice. Střela však končí mimo.
10:18
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Adam Pospíšilík, asistoval #24 Michal Hrabica (2:0).
10:18
Mohelnice chybuje před vlastní bránou a chyby se trestají. Adam Pospíšilík se svou pohotovou reakcí zvyšuje náskok na 2:0.
08:56
Hráč Mohelnice se dostal do pozice, ve které mohl z půlky střílet do odkryté brány, kterou však míjí.
07:31
Golman domácích právě vlastní silou podržel míček, který se pokusil hráč z Mohelnice protlačit pod jeho nohou. I přes oslavné výkřiky tribuny hostů zůstává stav beze změny.
06:32
Přerov se dostal do nebezpečné pozice po krásné přihrávce přímo před bránu, hosté však stihli zareagovat.
06:00
Mohelnice se začíná dostávat na soupeřovu půlku, domácí však neváhají a aktivně brání a přichází s odpovědí v podobě protiútoku.
04:20
Ani jedna strana fanoušků dosud neutichla, což má za výsledek, vzhledem k přeplněné tribuně, burácení celého areálu.
03:15
Chybná rozehrávka hostujícího týmu vedle k drobné šanci Přerova, která byla úspěšně odbráněna.
02:42
Hra se zatím odehrává primárně na mohelnické půlce hřiště.
01:30
Chtěl bych upozornit na soupisku domácích, ve které po dlouhé době figuruje legenda přerovského florbalu - Michal Ďopan!
01:06
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška bez asistence (1:0).
01:06
Lukáš Raška přízemní střelou umisťuje míček do brány hostů.
00:20
Hned jsme byli svědky rychlého pokusu Mohelnice a burácivého fandění obou týmů, které se roznáší halou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Jakub Weiss, Tomáš Novotný, Filip Heller, Lukáš Zach, Jiří Šula
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Matěj Porvol, Petr Kavka, Michal Ďopan, Matěj Ševčík, Ondřej Kowalik
00:00
Vítám vás na dnešním zápase mezi týmy FBC MSEM Přerov a FBC Mohelnice! Hned ze začátku bych chtěl poděkovat všem fanouškům obou týmů, co si i přes vzdálenější halu a pracovní dny našli čas podpořit svůj favorizovaný tým.
Hned první buly vyhráli hráči týmu z Mohelnice.