2:0
1:0
- : -

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:1
5. Martin Šindelář, 24. Ondřej Němeček, 29. Jonáš Kreysa, 60. Jonáš Kreysa - 4. Marek Matejčík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 362; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 17 - Lukáš Souček 22; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:0;
60:01
Vypjaté a lehce nervózní první utkání semifinále tak máme za sebou s vítěznou tečkou pro Tatran. Pokud byste chtěli podpořit domácí i zítra, vyražte na 20:15 do haly na Podvinný Mlýn, nebo laďte ČT Sport, protože půjde o TV utkání. Pro dnešek je to ode mě vše, děkuji za pozornost a budu se těšit příště napočtenou.
59:59
I přes Šimkovo zaváhání před prázdnou brankou se dnes Tatran raduje z výhry 4:1. První bod zůstává doma!
59:42
Delong do náruče Kříže.
59:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (4:1).
59:16
Kreysa se nezaleknul vracejícího obránce a sólově vymetl prázdnou branku.
58:47
Delong trefil plachtu za hřištěm.
57:41
Malé půtky mezi hráči.
57:18
Po krátké návštěvě hřiště je Souček opět na střídačce.
56:24
Vítkovice vybírají svůj timeout, uvidíme hru v šesti?
56:00
Kulisu nám v hale dělá skvělých 362 diváků. Děkujeme za podporu!
55:42
Šindelářovu skrytou střelu vypíchnul Souček.
55:01
Chvilka zklidnění pro vyjasnění některých nedorozumění na hřišti a zaledování Součkových prstů.
53:48
Souček cuchá nervy tatranské střídačce.
53:36
R. Gattnar seknul létajícího Kříže.
52:51
Hubálek zachytil přihrávku v předbrankovém prostoru.
51:57
Vítkovice oslabení přežily, Souček se chvilku poté blýsknul zákrokem vytrčenou rukou proti Šimkovi.
51:45
Šindelář nepřekonal ležícího Součka.
51:35
Němeček trefuje síť na konci haly.
50:25
Meliš orazítkoval tyčku zívající branky, bohužel z té špatné strany.
49:57
Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
49:57
Po dlouhém míchání Vítkovic se hosté k míčku konečně dostali, což odesílá R. Gattnara na trestnou za sekeru.
48:15
Tatran oslabení přežil, navíc teď v šesti při odloženémm vyloučení bude spřádat plány na gól.
47:50
Odložené vyloučení na straně Vítkovic, Kříž je na střídačce.
47:25
Tatran šetří vteřiny svého oslabení.
46:33
Kříž první nebezpečnou střelu oslabení likviduje.
46:15
Vyloučen hráč #23 David Šimek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
46:15
Šimek zastavoval nebezpečnou situaci sekerou, za což je posazen na dvě minuty na trestnou.
46:05
Na hřišti roste agresivita soubojů.
45:30
Kříž teď nevěděl, kde mu zůstal míček. Na druhé straně za Součkem zvonila tyč.
43:46
Tlapák s Kolískem se nedohodli a nedokázali si vzájemně uhnout.
42:47
Němeček se tak leknul svého zákroku při pomoci Křížovi, až se mu zamotaly nohy a spadnul do malého brankoviště.
42:02
Vítovec prostrčil Kreysu mantinelem.
41:10
Besta složil Sládečka u mantinelu za brankou.
40:10
Matejčík za brankou Kříže skoro udělal placku.
40:01
Poslední buly do začátku třetiny vybojovali hosté.
39:59
Hostům se rozehrávka úplně nepovedla. Tatran dvougólové vedení ve druhé třetině uhájil, uvidíme, co nás čeká v posledním dějství regulérní hrací doby.
39:48
Besta nepropálil Kříže. Standartka pro Vítkovice.
39:15
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #35 Marek Beneš.
39:15
Beneš nedokázal vymíchat Součka při nájezdu, ztichlá hala nemohla propuknout v jásot.
39:00
Tatran drží míček a vymýšlí, jak prolomit obranu Vítkovic.
37:36
Kříž na několikrát vytlačil poskakující míček.
35:59
Kreysova střela štípla Součka do dlaní.
35:00
Šindelář udělal díru do bot někomu v obraně.
33:24
Hra probíhá ve vysokém tempu, uvidíme, jak dlouho to hráčům vydrží.
32:04
Oba brankáři teď úspěšně čelí střelám.
31:10
Šindelář nezakončil čistě, obrana hostů byla důsledná.
30:39
Kaletova střela skončila tečovaná v autu.
29:31
Havlas netrefil branku, podobně i dnes univerzál Beneš.
28:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #79 Martin Pánek (3:1).
28:57
Kreysa z minimálního úhlu rozvlnil síť za Součkem. 3:1 pro Tatran.
28:30
Bestova střela skončila v Křížově náručí.
27:55
Souček neměl čistý výhled, ale míček i po několika odrazech chytil.
27:15
Šebesta pálil do autu.
26:03
Matejčík u střídačky Tatranu dostal naloženo.
25:25
Kreysa těsně minul branku.
24:55
Vítkovice po obdrženém gólu nahodily vyšší rychlostní stupeň.
24:02
Kříž si na druhé straně připisuje zákrok.
23:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (2:1).
23:14
Němeček po krosu a skrumáži před brankou překonal Součka. Tatran je dnes poprvé ve vedení.
22:44
Pánek krosovkou nenašel nikoho v červenočerné.
21:25
Souček lapil vysoký oblouček ve stoje, skoro si zboural branku a v klidu sehrál se spoluhráčem.
20:50
Piskáček po teči poslal míček do autu, rozehrávka pro domácí.
20:01
Vstup do druhé třetiny vyšel o něco lépe hostům.
19:59
Beneš dostihl míček a vypálil, ale netrefil. Do další části jdeme "od nuly" za stavu 1:1
19:27
Kolískovu střelu odklonil Bräuer.
18:22
Přes několik šancí, které končily na gólmanech, vidíme spíše vyčkávanou.
16:58
Beneš nevyzrál na připraveného Součka.
15:12
Akce Tatranu neskončila gólem, ale aspoň si vysloužila potlesk haly.
14:40
Šebesta se prokličkoval lesem tatranských až za Křížovu branku.
13:51
Šimkův příťuk lapá Souček.
13:46
Němeček nasadil jesle Vítovcovi.
12:58
Souček po signalizované rozehrávce vykopnul míček vysoko do vzduchu.
12:38
Eliáš pohrdnul tutovkou po přihrávce od Beneše.
12:24
Kříž se vydal na střelu likvidační výlet. Úspěšně.
11:38
Čermákovi chyběl jen kousíček k trefení alespoň tyčky branky Součka. Nutno podotknout, že brankář měl u tyčky nataženou nohu, takže by mu ji míček ještě musel přeskočit.
10:38
Šindelářovi byl naservírován míček po ztrátě vítkovických, ale bohužel pro domácí neměl seřízená mířidla a poslal vysoký oblouček do autu.
09:54
R. Gattnar byl blízko dalšímu gólu, míček se ale odrazil od bot obránců.
08:55
Domácí střídačka chválí Mühlfaitův vyhraný souboj.
07:20
Švajný byl zahnán až za vlastní branku.
06:48
Vítovec zablokoval Havlasovu střelu z otočky.
04:44
Pánek z poloviny hřiště jen o centimetry netrefuje zařízení.
04:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #23 David Šimek (1:1).
04:16
Za 35 vteřin odčiňuje předchozí pochybení domácích Šindelář a srovnává stav utkání.
03:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík bez asistence (0:1).
03:41
Minela Piskáčka, který naslepo nahrával za sebe, kde ale nikdo z Tatranu nebyl, míček sebral Matejčík a zavěsil za Kříže. Tím otevírá dnešní gólový účet.
03:24
Delong do náručí Kříže.
02:45
Kreysa nedokázal prohodit Neheru.
01:27
Sidunov osamocen propálil obranný val Tatranu, Kříž si poprvé sahá na míček.
00:30
Míček Benešovi přeskočil čepel, jinak by měl po krosu volnou branku.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Ondřej Vítovec, Rostislav Gattnar, Adam Delong, Marek Matejčík
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, Marek Beneš, Filip Eliáš, Ondřej Němeček
00:00
Krásné sobotní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za několik chvil odehraje první semifinálový zápas play-off Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a 1.SC TEMPISH Vítkovice. Zápas si můžete užít přímo v hale nebo u video/online přenosu.
00:00
Domácí Tatran do semifinále dokráčel přes Black Angels poměrně jednoznačně v nejkratší možné době, tedy 4:0 na zápasy. Navíc ve všech zápasech s dvou a vícególovým rozdílem. To hosté z Vítkovic se na postup nadřeli o něco více, když Chodovu povolili jednu výhru a dvakrát se rozhodovalo až v nájezdové loterii - celkem na zápasy tak 4:1. Můžeme se těšit na souboj druhého a třetího týmu po základní části Superligy, a určitě též napínavé utkání dvou téměř až tradičních play-off rivalů.
00:00
Utkání nám za pár minut začne, a tak mi dovolte vám již tradičně popřát příjemnou zábavu.